קייב • התמצאות בעיר

טסים לאומן דרך קייב? המדריך שלנו יעזור לכם לתכנן את המסע משלב הנחיתה ועד ההמראה, כולל מסעדות כשרות בקייב, ועוד…

קייב בירת אוקראינה

מידע למבקר בקייב

מסעדות כשרות בקייב // קהילות יהודיות בקייב // מלונות וכל המידע לנוסע לאומן

קייב משמשת כשער הכניסה עבור מרבית הנוסעים לאומן, במהלך ימות השנה מנצלים הנוסעים את המחירים המוזלים של הטיסות לאוקראינה וקובעים את יעד החופשה הבא דווקא באוקראינה, האפשרות והיכולת לחבר בין החופשה הגשמית והרוחנית, מביאה רבים לבחור את היעד כהמועדף ביותר, ‘אומן שלום’ מביא לכם את כל המידע שיעזור לכם לתכנן את החופשה שלכם בכל שלב בעת המסע לאומן ולקברי צדיקים באוקראינה.

קייב היא בירת אוקראינה והעיר הגדולה והמפותחת ביותר באוקראינה, רחובותיה רחבים, הבתים העתיקים עם ארכיטקטורה מדהימה ביופיים, קייב בנויה משני צידי נהר הדנייפר שזורם דרומה לים השחור. גאוגרפיית קייב שייכת לאזור הגאולוגי של פולסיה. בעיר קיימים מקומות היסטוריים יהודיים רבים, 2 בתי כנסיות גדולים ומפוארים המנוהלים על ידי הקהילות היהודיות, בקהילות מתקיימים תפילות בציבור בזמנים קבועים, מקווה, מסעדות כשרות, וכל מה שזקוק התייר היהודי בעת הביקור בקייב.

אוקראינה מבורכת במקורות מים רבים וכך צומחת בה צמחייה ירוקה למכביר, קייב עצמה מלאה בפארקים וגנים הגדלים בלב לבה של העיר, בעת שהותכם בקייב, תוכלו ליהנות מאטרקציות כשרות, תוכלו לבקר במוזיאונים, בפארקים יפים, בגן החיות, ואפילו תוכלו ליהנות משייט והפלגה על נהר הדנייפר, והכל במחירים שלא ישאירו לכם חור בכיס, כל מה שתצטרכו לעשות הוא פשוט לעקוב אחר המידע שלנו המתפרסם כאן ב’אומן שלום’.

 

בכתבה תוכלו למצוא מידע בנושא:

• קהילות יהודיות ובתי כנסת בקייב
• מסעדות כשרות בקייב
• אטרקציות וטיולים בקייב
• התמצאות בנמל התעופה בקייב
• תחבורה חסכונית מקייב לאומן ולקברי צדיקים באוקראינה

 

קהילות יהודיות בקייב

במרכז העיר קייב קיימים 2 בתי כנסיות גדולים ומפוארים, בית הכנסת “פדול” בראשות רב הקהילה הרב יעקב בלייך שליט”א, ובית הכנסת “ברוצקי” בראשות שליח חב”ד הרב משה ראובן אסמן שליט”א הממוקמת במרכז העיר קייב, בבתי הכנסת קיימת פעילות של חיי קהילה, עם מנייני תפילות, שיעורי תורה, מקווה, מסעדות כשרות, וכל שירותי הדת הנצרכים למטייל היהודי. קראו על המידע והשתמשו במפות ההתמצאות בקהילות היהודיות בקייב.

 

בית הכנסת פדול בקייב

בית הכנסת פדול בקייב // צילום: גוגל מפות

 

בית הכנסת פדול קהילת “אורח חיים” ממוקם בעיר קייב ברחוב שיקוביצקה 29, בבית הכנסת פודול מתקיימים תפילות מסודרות לתפילות שחרית, מנחה, וערבית, המתקיים בזמנים קבועים בימות החול, שבת וחגים, בבניין הבית הכנסת קיים מקווה פעיל לשירות המתפללים וציבור המבקרים בקייב, סמוך לבית הכנסת קיים מלון ברמה נוחה בבעלות יהודים, בהמשך הרחוב של בית הכנסת, קיים בית מלון ברמה גבוהה במחירים נוחים, ניתן ליהנות מארוחות עשירות ומגוונות המוצעים במסעדות הצמודות לבית הכנסת, מסעדת טקידה בקייב, הממוקמת מצד ימין של בית הכנסת, המסעדה מציעה לסועדים ארוחות דגים ובשר ברמה גבוהה, המסעדה מומלצת למבקרים.

 

לפניכם מפה התמצאות באזור הבית הכנסת בקייב, בקצה המפה ניתן לראות את נקודת בית הכנסת, ומסעדת טקידה, הממוקמת צמוד אליו, בצד שמאל של המפה למטה, נמצא בית מלון סטארו (‘Staro’) ברמה גבוה הנמצא בקרבת בית הכנסת בקייב, ומומלצת מאוד לאורחים המבקרים בקייב.

 

התמצאות בבית הכנסת פדול בקייב // צילום: מפות גוגל

 

• בית הכנסת והקהילה היהודית בפדול // הצג במפה
• בית מלון סטארו בקרבת בית הכנסת בקייב // הצג במפה
• מסעדת טקידה ברחוב פדול // הצג במפה

 

טיפ! אם אתם מתארחים בשבת באזור בית הכנסת ברחוב פדול תוכלו לצאת לטיול רגלי לנהר הדנייפר הממוקם לא רחוק מבית הכנסת פדול בקייב.

 

 

בית הכנסת ברודצקי  – חב”ד בקייב ↓

בית הכנסת ברוצקי בקייב // צילום: מפות גוגל 

 

בית הכנסת ברוצקי חב”ד בקייב ממוקם במרכז העיר קייב, בבית הכנסת מתקיימים מדי יום ושבת, תפילות שחרית, מנחה, ומעריב, זמני התפילות מתקיימות בשעות קבועות מראש, בבית הכנסת קיים מקווה פעיל, בסמיכות לבית הכנסת פועל מסעדה כשרה בשם מענדי’ס, המסעדה מציעה לאורחים ארוחות דגים ובשרים, עם תפריט עשיר ומגוון, מומלץ מאוד להגיע ולבקר במסעדה, אם בא לכם משהוא לדרך, תוכלו לגשת לקראוון הממוקם סמוך לבית הכנסת, שם מוצע שווארמה כשרה. בנוסך תוכלו להצטייד ולרכוש לעצמכם מוצרים כשרים, אותם ניתן לרכוש במכולת הצמודה לבית הכנסת ברוצקי בקייב.

 

אתר האינטרנט של בית הכנסת ברוצקי בקייב  http://sinagoga.kiev.ua/

 

לפניכם מפה התמצאות באזור בית הכנסת חב”ד בקייב, במפה ניתן לראות את נקודת בית הכנסת, מסעדת מענדיס בקייב, וחנות השווארמה.

 

מפת התמצאות בקייב // צילום: מפות גוגל

 

• בית הכנסת ברוצקי והקהילה היהודית בקייב // לחצו כאן
• מסעדת מענדי’ס בקייב // לחצו כאן

 

טיפים לתייר היהודי בקייב ↓

טיפ! בלובי בית הכנסת קיים חדר שמירת חפצים, תוכלו להניח את המזוודת והחפצים שלכם ללא חשש ולהמשיך את הסידורים שלכם בקייב, ברוב שעות היום, שומר מיוחד הופקד לשמור על החפצים של התיירים היהודים המבקשים לעשות שימוש בשירות המוצע על ידי הקהילה, בשעות הערב שומר בית הכנסת ישמור לכם על החפצים האישיים.

טיפ! אם תזדקקו למונית מקומית שתיקח אתכם לאזורים בקייב, בקשו מהשומר בבית הכנסת שיזמין לכם מונית, דבר זה מקובל מאוד באוקראינה, הליך הזמנת מונית של חברה רשמית, הוא דבר מורכב ומסובך לתיירים שאינם מבינים את השפה המקומית, חברת המוניות מבקשת את שם הרחוב, מספר טלפון, והיעד המבוקש, אתם יכולים להשתמש בשומר בית הכנסת ומהמלצרים של מסעדת מענדי’ס הם יעזרו לכם לבצע את ההזמנה בקלות.

טיפ! בית הכנסת ברוצקי בקייב נמצא ממש במרכז העיר, מטבע הדברים, קשה מאוד להסתדר עם מקומות חנייה, אם אתם עם רכב השכרה, ומחפשים חנייה להחנות את הרכב, בכביש הצמוד לבית הכנסת עומד אדם, המספק חנייה מסודרת על הכביש או על המדרכה, סמנו לו שאתם צריכים חנייה, והוא ידאג לסדר לכם את החנייה הקרובה לבת הכנסת, בעבור 10 גריבנה תקבלו שירות וי אי פי, השירות הזה קיים בכל מרכז העיר קייב, השתמשו בטיפ הזה בעת הצורך.

סמוך למסעדת מענדי’ס תוכלו לפרוט כסף בציינג’ הממוקם צמוד למסעדה, ממש ליד, עומדים רצף של קיוסקים, שם תוכלו להטעין את הניידים שלכם, כמו כן תוכלו לרכוש סיגריות, ואף לערוך קניות, בגדים, נעלים, צעצועים מתנות, וכדומה, בקניון הגדול הממוקם מעבר לכביש.

 

 

אטרקציות בקייב ↓

שלבו את המסע שלכם לאומן עם אטרקציות ופעילויות מעניינות שקייב מציעה בתחומה, בביקור שלכם תוכלו לשלב וליהנות משייט בדנייפר, אקסטרים, אומגה מעל הנהר, ביקור במוזיאונים, ומאות מקומות מרתקים שלא הכרתם עד כה, ‘אומן שלום’ מביא לכם את כל המידע הקיים בערי אוקראינה השונים, שיעזרו לכם לנצל את הטיול שלכם כמו שצריך.

העיר קייב היא ללא ספק מדינה אטרקטיבית מאד בכל הקשור לאטרקציות אפשריות, קייב מציעה בתחומה מאות מקומות מרתקים לתיירים, שבהם יוכלו לבקר גם הציבור הדתי והחרדי בעת החופשה והמסע לאומן ולקברי צדיקים באוקראינה.

‘אומן שלום’ מביא לכם תסקיר רחב על כל הפעילויות והאטרקציות הכשרות הקיימות בקייב ובערי אוקראינה הפופולריים, בהם מבקרים התיירים היהודיים, כחלק מהמסע בקברי צדיקים באוקראינה, במידע שלנו תוכלו להתעדכן ולקבל אינפורמציה, על כל סוגי האטרקציות הכשרות, זמני הפעילות, מחירים, ומיקום.

 

• אטרקציות ופעילויות במרכז העיר קייב
• קניון דרים טאון – אטרקציות ומרכז הקניות הגדול ביותר בקייב

 

מדד מרחקים ונסיעה מקייב:

• מרכז קייב  ← שדה התעופה בוריספול ← 36 ק”מ – זמן נסיעה: 30 דקות.
• מרכז קייב  ← אומן ← 236 ק”מ – זמן נסיעה: 2 שעות.
• מרכז קייב  ← מעזיבוז’ ← 318 ק”מ – זמן נסיעה: 4 שעות.
• מרכז קייב  ← ברדיטשוב ← 189 ק”מ – זמן נסיעה: 3 שעות.
• מרכז קייב  ← ברסלב ← 330 ק”מ – זמן נסיעה: 4 שעות.
• מרכז קייב  ← אומן ←  ברסלב ← 313 ק”מ – זמן נסיעה: 4 שעות 40 דקות.
• מרכז קייב  ← וולעדניק ←  256 ק”מ – זמן נסיעה: 3 שעות 40 דקות.
• מרכז קייב  ← ז’יטומיר ←  186 ק”מ – זמן נסיעה: 2 שעות 50 דקות.

תוכלו לבנות לעצמכם מסלול נסיעה לקברי צדיקים, השתמשו במפה של גוגל רשמו את שמות הערים הרצויות בעברית או בכל שפה אחרת, ותגיעו בעצמכם לתוצאה המבוקשת.

 

רוצים לנסוע לאומן או לקברי צדיקים באוקראינה ולחסוך בהוצאות הנסיעה? השתמשו במידע שלנו שיעזור לכם בכל שלב בעת ביקורכם בקייב, השתמשו במידע הבא שלפניכם

 

• תחבורה מקומית וחסכונית מקייב לאומן
• תחבורה מקומית וחסכונית לקברי צדיקים באוקראינה
מידע והתמצאות בנמלי התעופה בקייב
כלים שימושיים לתיירים באוקראינה
• מדד מרחקים מקייב לקברי צדיקים באוקראינה
• כל המידע שיעזור לכם בעת שהותכם בקייב
• שגרירות ישראל בקייב
• מומנטס • קיוסק כשר על אם הדרך מקייב לאומן

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
כ"ג אדר ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.