תקשורת וניידים באומן

רוצים להתקשר מאומן לישראל? איזה חברה סלולרית מומלצת? ‘אומן שלום’ מביא לכם את כל המידע שיעזור לכם להתקשר בזול באומן

תקשורת וניידים באומן

רוצים להתקשר מאומן לישראל? איזה חברה סלולרית מומלצת? ‘אומן שלום’ מביא לכם את כל המידע הדרוש בנושא התקשורת מאומן לישראל, במידע תוכלו למצוא הדרכה מעשית שתעזור לכם בכל שלב מעת רכישת הסים ותיפעול המכשיר עם הסים המקומי.

האפשרות המומלצת לשוהים באומן היא לרכוש סים מקומי של ‘לייף סייל’ או ‘וואדפון’, את הסים של ספקי התקשורת המקומית ניתן לרכוש בחנות תשמישי הקדוש והמתנות ‘הינידק’ הממוקם בכיכר פושקינה, את הסים תוכלו להטעין במקום או באמצעות אתרי האינטרנט של החברה בכל מקום באוקראינה, השתמשו בהדרכה שתקל עליכם בכל שלב.

המומלצת מבין חברות התקשורת המוקמית לישראלים המתקשרים מאומן ומאוקראינה לישראל, היא חברת ‘לייף סייל’ (lifecell) באמצעות החברה, תוכלו להתקשר לישראל בעלות של אגורות בודדות לדקת שיחה לישראל, השימוש באינטרנט של החברה חסכוני ומהיר, הקליטה של החברה מכסה על כל הדרכים המובילות לאומן ולקברי צדיקים באוקראינה, בתקופת ראש השנה באומן, בעת העומס, החברה מתגברת את מערך האנטנות ברחוב פושקינה בכדי שהתקשורת באזור לא תקרוס.

 

כיצד מחייגים מאומן ואוקראינה לישראל? מחייגים מכל הרשתות 972+ והמספר ללא אפס לדוגמא: 972544000000+

כיצד מחייגים באומן ואוקראינה למספר מקומי? מחייגים מכל הרשתות 380+ והמספר ללא אפס לדוגמא: 38055566666+

 

(lifecell) חברת התקשורת ‘לייף סייל’

חברת התקשורת ‘לייף סייל’ היא המומלצת מבין כל החברות באוקראינה, תעריפי השיחה די זולים ביחס לחברות האחרות, והשימוש בשירות הוא נוח וקליל.

סים לייף

לפניכם מספרים שימושיים שיעזרו לכם לתפעל את המכשיר בקלות, עם קודים קצרים שיאפשרו לכם לבדוק במהירות ובנוחות את המידע של הסים.

* 111 # וחיוג –  מציג את יתרת החשבון

* 161 # וחיוג – מציג את מספר הטלפון שלך ואת סוג התוכנית שאתה משויך אליו

* 121 # וחיוג – מציג את יתרתך בחשבון הסים

* 121 # וחיוג – מציג את יתרת הדקות לשיחה ולגלישה

* 121 # וחיוג – הטענת הסים באמצעות כרטיס מאסטרקארד / כרטיס ויזה (ללא עמלה)

להטענה באמצעות כרטיס המילוי שרכשתם. 1. הקש את הקוד *101* הקש את קוד הטעינה כפי שמופיע לאחר הגירוד בגב הכרטיס ומיד הקש #  בסיום הקש להתקשרות, על הצג יופיע הסכום שהטענתם.

להטענת השיחות והאינטרנט באמצעות אתר החברה לחצו כאן

 דוגמא לתוצאה המתקבלת לאחר הקשת המספר המתאים והחיוג ↓

 

מדריך למשתמש בנייד באוקראינה

 

(vodafone) חברת התקשורת ‘וודאפון’

סים באוקראינה

לפניכם מספרים שימושיים שיעזרו לכם לתפעל את השירות של ‘וודאפון’ בקלות עם קודים קצרים שיאפשרו לכם לבדוק המידע של החברה.

*101 # וחיוג –  מציג את יתרת החשבון

*161 # וחיוג – מציג את מספר הטלפון שלך

להטענה באמצעות כרטיס המילוי שרכשתם. 1. הקש את הקוד *101* הקש את קוד הטעינה כפי שמופיע לאחר הגירוד בגב הכרטיס ומיד הקש #  בסיום הקש להתקשרות, על הצג יופיע הסכום שהטענתם.

להטענת השיחות והאינטרנט באמצעות אתר החברה לחצו כאן

 

 

(kyivstar) חברת התקשורת ‘קייב סטאר’

קייב סטאר

* 161 # וחיוג – מציג את מספר הטלפון שלך ואת סוג התוכנית שאתה משויך אליו

להטענה באמצעות כרטיס המילוי שרכשתם. 1. הקש את הקוד *101* הקש את קוד הטעינה כפי שמופיע לאחר הגירוד בגב הכרטיס ומיד הקש #  בסיום הקש להתקשרות, על הצג יופיע הסכום שהטענתם.

להטענת השיחות והאינטרנט באמצעות אתר החברה של קייב סטאר לחצו כאן

 

נגמר לכם השיחות נתקעתם ואתם זקוקים לתקשורת עם הווצאפ’? העבירו את הגדרות לוואפי ונסו להתחבר לאינטרנט, אומן מרושתת בראוטרים, אם אתם במקום האירוח, או במלון באומן, בקשו מבעלי המקום לתת לכם את קוד הכניסה ךחיבור לאינטרנט, בכיכר פושקינה מופעל קו של ‘אומן שלום’ את הקוד תוכלו לקבל בחנות תשמיש הקדושה והמתנות של ‘הינדיק’.

אזהרה! בתקופת ראש השנה והחגים מסתובבים בשדה התעופה וברחובות פושקינה נציגים חברות התקשורת, עם חולצות שעליהם מוטבעות הלוגו של חברות הסלולר, הנציגים מציעים לנוסעים לאומן לרכוש אצלם כרטיסי סים, שימו לב! ברוב המקרים מדובר בעוקץ , כרטיסי ההטענה שהם מוכרים מתרוקנים בשיחה אחת, מומלץ לרכוש את הכרטיס סים או להטעין רק במקומות רשמיים, בשדה התעופה, בקיוסקים האוטומטיים ובחנויות במרכזי הערים.

 

עמדות הטענה של מפעילי הסלולרי באוקראינה

שימו לב! בעת ביקורכם באוקראינה, תוכלו להטעין את שיחות הטלפון של מפעיל הסלולרי שבמכשיר שלכם, בפעולה פשוטה, באמצעות עמדות ההטענה של איזי פיי (Easy Pay) הפזורים במקומות ציבוריים ברחבי אוקראינה, בשדה התעופה, במלונות, ובמרכזי הקניות במרכזי הערים גם באומן, השימוש במכשיר מומלץ מאוד בשל פיקוח המחירים של כרטיסי השיחות המבטיח את תקינותם, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את מפעיל הסלולרי שאתם משמשים בו באמצעות ההקשה על המסך, להקליד את מספר הטלפון שלכם, לבחור את סכום ההטענה, ולשלם, ניתן לשלם במזומן או בכרטיס אשראי, מיד לאחד ההטענה יופיע בצג שהמכשיר הוטען בסכום שביקשתם.

למיקומי הקיוסקים באזורכם ← לחצו כאן

 

ווי פי באומן (Wi-Fi)

במרבית בתי הארחה והמלונות באומן בהם מתארחים המבקרים באומן קיים רשת אלחוטית לחיבור לאינטרנט, אם אתם מתארחים בבית המלון בקשו בקבלה את הקוד להתחברות, או חפשו אותו על קיר המודעות בבית המלון באומן, בכיכר פושקינה קיים וואפי על שם ‘אומן שלום’, לקבלת קוד הגישה יש לפנות לחיים חזין מנהל חנות המתנות ‘הינדיק’, בתקופת ראש השנה באזור של שיינר קיים וואפי חינם המאפשר לכל אחד להתחבר אליו, הווי פי מותקן לציבור באדיבות ההכנסת אורחים באומן.

המלצה חשובה! במכשיר הנייד שלכם בהגדרות יש לכבות את אפשרות הגישה לאחרים היכולים להתחבר לוואפי שלכם, אחרים שמתחברים אליכם מרוקנים לכם את השימוש בכרטיסי החיוג של חברות הסלולר המקומי, באומן ראש השנה הדבר מצוי מאוד, וזה הסיבה העיקרית לכך שכרטיס החיוג מתרוקן שניות לאחר שהטענתם אותו.

 

• רכישת ציוד ואביזרים לטלפונים ניידים באומן

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ה' טבת ה'תשפ"ב
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.