מקווה טהרה באומן

תסקיר נרחב ומידע נרחב לטסים ולשוהים באומן על כל המקוואות הקיימים באומן בתקופת ימות השנה, מקווה חינם, ספא, ומקוואות בתשלום

מקווה חינם במלון אורות באומן // צילום: באדיבות המצלם

מקווה באומן • חינם

בכתבה נציג לפניכם תסקיר נרחב על המקוואות באומן, במידע תוכלו לקבל את המידע המדויק בעת ביקורכם באומן או לקראת הטיסה לאומן אודות כל המקוואות הקיימים באומן, בכדי שתוכלו לטבול ולהיטהר ביישוב הדעת ובנוחות המקסימלית. המידע מותאם לתקופת כל ימות השנה ולתקופת אומן ראש השנה עת ביקורם של עשרות אלפי הבאים להסתופף בצל הנחל נובע מקור חכמה בקיבוץ הקדוש של הרבי.

האורחים שהזמינו לינה בבתי המלון באומן לא יזדקקו לחפש אחר מקווה, במרבית המלונות באומן קיים מקווה טהרה המיועד לאורחי המלון, השימוש במקווה במרבית בתי המלון באומן מאובזרים במוצרים הנחוצים לטובלים, כגון מגבות, סבונים, ושמפו, כך שגם את הפריטים הללו לא תזדקקו לסחוב מחדריכם במלון, בנוסף, במקווה של המלונות באומן תוכלו ליהנות גם משירותי ספא הכוללים, סאונה יבשה, וסאונה רטובה.

מלבד אורחי המלון, ישנם בתי מלון באומן המאפשרים למבקרים באומן שאינם אורחי המלון, לטבול במקווה של המלון, בתקופת זמני השנה (לא כולל חגים) תוכלו לטבול במקווה של המלון במחיר הנע בין 3-5 דולר לטובל יחיד לשימוש חד פעמי, בתקופת ראש השנה המחירים משתנים וגבוהים הרבה יותר, תלוי ברמה ואיכות המקווה, כרטיסי המקווה של המלונות נמכרים כחודשיים לפני ראש השנה ונחטפים במחירים הנעים בין 50-80 דולר, לשימוש בכל תקופת ראש השנה, בכדי למנוע את העומס, הכרטיסים מחולקים לפי שעות כניסה הרשומים בכרטיסי המקווה של הרוכש, לרכישת כרטיס המקווה במלונות עקבו אחרי הפרסומים באתר ‘אומן שלום’ בתקופה שלפני ראש השנה.

 

מקווה חינם באומן בתקופת כל ימות השנה

למה לשלם כסף כשיש באומן מקווה מחומם ומטופח ללא שתידרשו לשלם על הטבילה בו, אם אתם באומן ורצים לטבול במקווה ללא תשלום, יש לכם את המקווה של הרב ישראל מאיר גבאי, ומקווה חינם במלון אורות באומן, המקווה של הרב גבאי ממוקם ממש מול הכניסה הראשית לציון הק’, המקווה מתוחזק היטב, בתקופת החורף המים מחוממים דיו, גם בקיץ טמפרטורת המים נוחים, המים מוחלפים לעתים תכופות, פועל אוקראיני המתגורר סמוך למקווה דואג לתחזוקת המקווה באומן, במקווה יש מקלחת אחת בודדת, ושירותים, תביאו אתכם מגבת, שמפו, וסבון. המקווה פתוח 24 שעות ביממה.

במלון אורות באומן הממוקם ברחוב פושקינה ממול הקלויז המרכזי, תוכלו לטבול במקווה מפואר חינם ללא צורך בתשלום, המקווה נתרם על ידי מנהל המלון הרב ישראל פינטו, המקווה נתרם לציבור המבקרים באומן לעילוי נשמת אביו חיים בן פרחה, במקווה עומד לשירות הטובלים, 2 בורות גדולים, עם מים נקיים ומחוממים, ומקלחות צמודים, מגבת, שמפו, וסבון תצטרכו להביא אתכם לקראת הטבילה במקווה. המקווה פתוח לציבור מהשעה 5 בבוקר ועד 8 בערב.

 

• מחירון מלון אורות באומן
• תמונות ממלון אורות באומן
• מקווה מלון אורות באומן

 

מיקום המקווה של מלון אורות באומן ↓ מיקום המקווה של גבאי באומן

מקווה באומן

 

מקווה באומן בתקופת אומן ראש השנה

בתקופת ראש השנה מצב המקוואות באומן הוא הרבה יותר מורכב, בתי המלון מאפשרים את השימוש במקווה לאורחי המלון ולעוד כמות מצומצמת של אנשים הרוכשים כרטיסים למקווה במלון במחירים הנעים בין 50-90 דולר, המחירים גבוהים בשל הדרישה הגבוה של עשרות אלפי הנוסעים לאומן ראש השנה, אם תבחרו באופציה של הנוחות סביר להניח שתסכימו לשלם את המחיר, בכדי להשיג לעצמכם כרטיס טבילה במקווה ביישוב הדעת ללא הלחץ והעומס בימי ראש השנה, מומלץ לכם לעקוב אחרי הפרסומים באתר ‘אומן שלום’ המתפרסמים לקראת ראש השנה, ישנם מקוואות שנפתחים בתקופת ראש השנה, ואין להם כל קשר למלונות, גם בימים אלו הולכים ונבנים מקוואות חדשים, שיהיו מיועדים לציבור הגדול המגיע לקיבוץ הק’ לימי ראש השנה.

בתקופת העומס של ראש השנה עומד לשירות הציבור מקווה ענק עם בריכות גדולות המסוגלות להכיל אלפי אנשים בו זמנית, המקווה ממוקם במתחם הקלויז המרכזי באומן, נכנסים לקלויז ויורדים בגרם מדרגות עד להגעה למקווה, מחיר כרטיס כניסה למקווה עולה 20 $ מכירת הכרטיסים מתקיימת בכל תקופת ערב ראש השנה ליד הכניסה למקווה.

 

מפת המקוואות באומן ↓

מקווה באומן

 

♥ מלונות באומן המומלצים עם מקווה מפואר

מלון חושן באומן
מלון אורות באומן
מלון וואן באומן

מלונות באומן – המומלצים ביותר ← לחצו כאן

 

תגובות

תודה על הסיקור הנפלא, עזרתם לנו מאוד

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ו' אייר ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.