מוקד הישועות באומן

מוקד הישועות באומן • לפניכם מגוון אפשרויות להזכרת שמות יקירכם הזקוקים לישועה ולתפילה על ציון רבי נחמן מברסלב זיע”א באומן

קבר רבי נחמן מברסלב באומן // צילום: אומן שלום

ישועות באומן

זקוקים לישועה? מוקד הישועות באומן עומד לשירותכם 24 שעות ביממה לזיכוי הרבים, העברת שמותכם ושמות יקירכם יועבר לתפילה על קברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א.

בעיקר ידועה הסגולה הנפלאה בהזכרת שמה של ‘אישה המקשה ללדת’ בציון רבינו הק’ באומן שהתפרסמה כסגולה מוכחת הפועלת ישועות מידיות עבור הנשים ה”יושבת על המשבר” שזקוקות לרחמי שמים מרובים, בעניין זה התבטא רבי נחמן מברסלב זצוק”ל ואמר: “שֶׁפָּעַל אֵצֶל הַשֵּׁם יִתְבָּרַךְ שֶׁכְּשֶׁבָּאִין לְפָנָיו לְהִתְפַּלֵּל עַל מַקְשָׁה לֵילֵד שֶׁלּא יִהְיֶה לָהּ הַקִּשּׁוּי לֵילֵד כִּי אִם עַד אוֹתָהּ הַשָּׁעָה שֶׁבָּאִין לְפָנָיו וְתֵכֶף שֶׁבָּאִין לְפָנָיו תֵּלֵד מִיָּד”

במערכת אתר ‘אומן שלום’ מתקבלים מדי יום מאות פניות מהגולשים המבקשים להזכיר את שמות יקיריהם לתפילה ולישועה בציון באומן, ‘אומן שלום’ מנגיש בפניכם את הדרכים המהירות לשליחת השמות והזכרתם המידית בקברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א באומן.

לשם כך נפתח לשירות הציבור קבוצת ווצאפ’ מטעם ‘איחוד ברסלב באומן’ שהחברים בה מתגוררים באומן, כל שעליכם לעשות הוא להתחבר לקבוצה באמצעות הקישור שלפניכם ולשלוח את השמות של יקירכם, חברי הקבוצה הנמצאים בציון הק’ יזכירו את השמות ששלחתם.

לכניסה למוקד הישועות באומן ←  לחצו כאן

 

אם אין לכם ווצאפ’ ואתם מבקשים לשלוח שמות שיוזכרו לתפילה בציון הק’ באומן תוכלו להיעזר גם באמצעות שליחת הטופס יצירת קשר של מערכת אתר ‘אומן שלום’.

שליחת שמות למוקד הישועות באמצעות המייל ← umanshalom2@gmail.com

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
א' חשון ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.