איך טסים לאומן? המדריך המלא

אם מעולם לא טסתם לאומן או שכבר טסתם בעבר ואתם מספיק מנוסים, בוודאי תשמחו לקרוא, את כל המידע שצריך לדעת לפני הטיסה לאומן

טיסות לאומן

איך טסים לאומן?

טיסה לאומן // סוכני נסיעות לאומן // טיסות נשים לאומן // מדריך לטסים לאומן

 

איך טסים לאומן?

אם מעולם לא טסתם לאומן או שכבר טסתם בעבר ואתם מספיק מנוסים, בוודאי תשמחו לקרוא, אפילו שוב, את כל המידע שצריך לדעת לפני שטסים לאומן, איך אפשר למצוא טיסות לאומן, טיסות זולות לאומן, וטיפים מנצחים שיעזרו לכם לבחור את הטיסה לאומן, לקראת הנסיעה לעיר הגעגועים – אומן.

 

רוצים לטוס לאומן? מתלבטים היכן להזמין את כרטיס הטיסה לאומן?

ההוצאה הראשונית והנכבדת בטיסות לאומן, היא רכישת הכרטיס טיסה לאומן. בשנים האחרונות העבירו סוכני הנסיעות את פעילות מכירת כרטיסי הטיסה לאינטרנט, צצים בכל רגע אתרי אינטרנט חדשים המתמחים בהזמנת כרטיסי טיסה לחו”ל, והתחרות בשוק הטיסות גדלה והעלתה הילוך גבוה. הנהנים העקריים משוק התחרות הם אנחנו. אם אנו נקפיד על השוואת מחירי טיסות לאומן, נצליח לחסוך בהוצאה העיקרית, ונוכל להשיג כרטיס טיסה לאומן במחיר זול עם אפס סיכונים.

כיום ישנם כמה גורמים המשפיעים על ירידת מחיר הכרטיס טיסות לאומן, ראשית, ביטול הוויזות מישראל לאוקראינה ומאוקראינה לישראל השפיע רבות על התחרות, ופתחה דלת לעסקים בפני האזרחים הישראלים, והאוקראינים שעד היום ניצבו בפני קשיים רבים בקבלת הוויזה לישראל. רבים מהאוקראינים בעלי יכולת כלכלית באים לארץ לביקור תיירותי, ביקור משפחתי, עסקים ועוד.

עקב הביקוש הגדל לישראל ולאוקראינה בעקבות ביטול הוויזות, חברות התעופה מתגברות כל הזמן את הטיסות ביעד שאנו טסים אליו ויוצרות תחרות גדולה. ולרוב ישנם פערי מחיר משמעותיים בין חברת תעופה אחת לחברה אחרת. דבר נוסף שכדאי לבדוק, חברות תעופה רבות לא בהכרח מפעילות טיסות יומיות ליעד שלנו, במקרים רבים מדובר בפעם או פעמיים בשבוע בהם טסה אותה חברה מתל אביב ליעדי אוקראינה. ולכן אם בחרת לדוגמה לטוס ביום מסוים שבו חברת תעופה X לא טסה, יתכן שדווקא חברה זו היא הזולה ביותר ליעד שלנו, ויתכן כי הפסדת טיסה זולה ומשמעותית.

מחירי כרטיסי הטיסות לאומן בטיסות הסדירות משתנים בכל רגע. חברות התעופה מוכרות קודם כל את המושבים הראשונים במטוס במחיר זול וככל שמתקרב תאריך הטיסה לאומן כך המחיר עולה גבוה יותר.

בשנים האחרונות בעקבות הסכם ה’שמים פתוחים’ החלה תחרות בקו החם ליעד הנכסף של הטסים לאומן, חברות תעופה רבות מציעות דילים ואפשרויות מגוונות שיטיסו אתכם לערי אוקראינה השונים בדרך כלל קייב או אודסה הערים הקרובות לאומן, חברות התעופה העיקריים שאיתם משתמשים הנוסעים לאומן הם חברת התעופה הישראלית ‘אל על’ וחברת התעופה הלאומית של אוקראינה ‘אוקראיין אינטרנשיונל’ המפעילים קו ישיר כמה פעמים במשך השבוע לערים קייב / ויניצה / אודסה, הממוקמים במרחק נסיעה של 3 עד 4 שעות מהשדה תעופה לאומן.

 

בחירת תאריך הטיסה לאומן הוא השלב הראשון בכל תכנון הנסיעה

טסים במהלך החגים לאומן? חברות התעופה יודעות על זה. ובהתאם לכך מחירי כרטיסי הטיסה בשבוע שלפני ועד השבוע שאחרי החג יהיו יקרים יותר מבשאר ימות השנה.

ישנם תאריכים המשפיעים על מחירי כרטיס הטיסה לאומן. כרטיס טיסה לאומן בעונת התיירות הבוערת, יעלה יותר מאשר טיסה בעונה ‘החמה’. העונות הבוערות הן עונות ראש השנה, (בתקופה זו עשרות אלפים נוהרים לאומן) שבת חנוכה, ראש חודש ניסן, חג השבועות, או חודשי הקיץ החמים. בשאר ימות השנה בתקציב נמוך, יחסית, אפשר לנסוע לאומן, נכון להיום עשרות טיסות עונות על הצורך של הנוסעים לאומן בחיפוש אחר טיסות זולות, מהפכת השמיים הפתוחים הגדילה את כמות הטיסות הזולות היוצאות כל יום מישראל למזרח אירופה.

אם אתם מתכננים את הטיסה לאומן בשיא העונה, כדאי מאוד שתקדימו לקנות את כרטיס הטיסה לאומן, אחרת תישארו בלי או תאלצו לשלם סכום גבוה יותר. לפעמים נדרש לקנות כרטיס טיסה חודשים לפני או לפחות לשריין מקום.

לפני הכל מומלץ וכדאי לרכוש את כרטיס הטיסה לאומן מוקדם ככל האפשר. חברות התעופה מעדכנות את מערכות ההפצה שלהן שנה מראש. אם אתם מתכננים לטוס לאומן בעוד חצי שנה מהיום, אל תחכו לרגע האחרון, משום שהמקומות שהוקצו למחלקת התיירים הזולה ביותר נמכרים במהירות, ולכם יוצע אוטומטית המחיר של המחלקה היקרה יותר. ככל שתזמינו את כרטיסי הטיסה שלכם קרוב למועד הטיסה המחיר יהיה גבוה יותר.

 

סוכני נסיעות לאומן – מדוע חשוב להשתמש בהם?

כיום, ניתן לחפש במרחבי הרשת והאינטרנט מגוון חברות המציעות דילים וטיסות זולות לאומן, לכל דבר יש יתרון וחסרון, באינטרנט תוכלו למצוא מחירים טובים יותר, אך אין לכרטיס אבא ואמא, וכשיש לכם בעיה כל שהיא עניין הטלפונים הופך להיות מורכב ומסובך. במקרים רבים אף גילו הנוסעים לאומן שנפלו למלכודת הונאה לאחר שהזמינו כרטיס טיסה לאומן באמצעות אתרי אינטרנט לא מוכרים.

ההמלצה הטובה היא לקנות את הכרטיס טיסה לאומן אצל הסוכנים המתמחים בכל מה שקשור לאומן, אצל סוכני הנסיעות לאומן תקבלו את השירות הטוב ביותר, תקבלו יעוץ מקצועי עם ניסיון רב שנים בקו של אומן, אצל הסוכנים לאומן תמצאו אלטרנטיבות שונות. לא משנה אם זה בסוכנות גדולה או קטנה, העיקר שתקבלו יחס אישי מהסוכן. תהיו בטוחים שהוא נותן לכם את המידע הנכון, נותן תשבות טובות למקרה של בעיות, גם אם תצטרכו להתייעץ כשאתם שוהים באוקראינה. בכל שלב תרגישו שאתם סומכים עליו.

סוכני הנסיעות לאומן צברו ניסיון רב שנים ביעדם של הנוסעים לאומן, סוכני הנסיעות לאומן מומחים בארגון הטיסות לאומן עבור קבוצות נשים לאומן, קבוצות ארגונים וועדי עובדים, בכל חודש מתארגנת דרך סוכני הנסיעות לאומן, טיסות נשים לאומן, המאפשרת לציבור הנשים להצטרף לטיסות מאורגנות לנשים לאומן, מלבד כרטיס הטיסה לאומן במגוון תאריכים בימות השנה שאותם הם מציעים, תוכלו להזמין דרכם שירותים נוספים שלהם תזדקקו באומן או באוקראינה, כגון: הזמנת מלונות באומן, אוכל, שירותי הסעות לאומן, או לחילופין תוכלו לחסוך את העלויות, ולפנות ישר לספקים המפרסמים אצלנו באתר ‘אומן שלום’, המציג מבחר מלונות באומן, שירותי הסעות לקברי צדיקים באוקראינה עם חברה בבעלות יהודית, מלונות באומן, מלונות באוקראינה, מסעדות כשרות באוקראינה, ועוד…

 

• טיסות נשים לאומן // קבוצות נשים לאומן // טיסות מאורגנות לנשים לאומן
• מלונות באומן // מלונות באוקראינה // הזמנת מלונות באומן

 

השוואת מחירי טיסות לאומן

באינטרנט קיימים אתרים רבים המביאים לכם השוואת מחירי טיסות לאומן. אבל גם אתרים אלו עובדים עם עמלות ולכן לא תמיד הם יהיו אובייקטיביים וידאגו פעמים רבות לקדם חברת תעופה אחת על חשבון השנייה.

עם זאת, השתדלו תמיד להשוות את מחירי הטיסה לאומן שהוצע לכם בשלושה מקומות: 1. באתר השוואת מחירי טיסות, 2. אתר חברת התעופה, 3. סוכן נסיעות לאומן המתמחה בטיסות לאומן. אתם תופתעו מההפרשים שתוכלו למצוא לאותה טיסה בדיוק.

 

הטיסות לאומן יקרות בזמני החגים? כדאי לבדוק בערי אוקראינה השונים

כדאי לזכור שהטיסות המבוקשות לנוסעים לאומן ברובם נוחתות בערים מרכזיות באוקראינה כמו קייב, אודסה, בזמני החגים טיסות אלה יהיו יקרות במיוחד עבורכם, כדאי לנסות לרכוש כרטיס טיסה ליעדי ערים מרוחקות באוקראינה בהם המחירים יהיו הרבה יותר זולים. כגון: לבוב, זפרוז’יה, וינצה, דנייפרופטרובסק, חרקוב, דנייצק, ביעדים אלו, הביקוש אינו שונה משאר ימות השנה, הפחד הטבעי בבחירת יעד לא מוכר, הוא מוצדק והגיוני, עם זאת, ואם אתם יצירתיים ואמיצים, אתם יכולים לחסוך כסף משמעותי בכרטיס הטיסה לאומן, בכל עיר באוקראינה קיים שירות תחבורה ציבורית של אוטובוסים ורכבות לאומן במחירים זולים מאוד, ב”אומן שלום” תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם בהתמצאות בתחבורה המקומית ובקהילות היהודיות בערי אוקראינה השונים.

 

מכסת הכבודה וכבודת היד המותרת בטיסה לאומן

רגע לפני שאתם ממלאים את המזוודה והתיקים לקראת הטיסה לאומן, כדאי שתבדקו כמה כסף תצטרכו לשלם עבור מטען עודף. מועד הטיסה לאומן מתקרב, אתם בעיצומו של אריזת המזוודה. רגע לפני שאתם אורזים את המזוודות ודוחסים מכל הבא ליד, כדאי שתהיו בטוחים איזה משקל באמת חברת התעופה שלכם מאפשרת לעלות למטוס, האם יש אפשרות לקחת משקל חורג ולשלם תמורתו, או שמא החברה אינה מאפשרת לחרוג בעודף המשקל. לפרטים לחצו כאן

 

מלונות באומן

לקראת תכנון הנסיעה לאומן כדאי לקחת בחשבון גם את עלות הלינה והשהייה באומן, עלויות אלה לא נכללים בכרטיס הטיסה לאומן, וכדאי לקחת אותם בחשבון ההוצאות.

לינה ואירוח באחד ממגוון המלונות באומן זה לא עניין מורכב שקשה להשיג במחיר זול בפרט בתקופה האחרונה כשהתחרות באומן הולכת וגוברת, כיום, כל אחד שרוצה להגיע לאומן יכול לבחור באחד המלונות באומן, ואף לקבל דילים טובים, נכון להיום המלונות באומן הפעילים בתקופת ימות השנה מספקים את הנוחות המקסימלית למבקרים באומן שנהנים ממלון ואירוח באומן בצורה יוצאת דופן, מדובר בסך הכל בכ-7 מלונות הנחשבות מלונות המומלצים באומן, כל שאר המלונות נחשבים ברמה פחות טובה, ומיועדים בדרך כלל למיעוטי יכולת המסתפקים ברמה זו בהתאם ליכולות הכלכליות שלהם, בשנים האחרונות, זוגות רבים מנצלים את החופשה שלהם, ובוחרים לצאת לחופשה דווקא באומן, בשל מחירי האירוח והשהות הזולים ביחס לישראל, אותם נופשים יודעים לנצל טוב את החופשה שלהם, ובוחרים להתארח במלונות באומן, ובמקרים רבים אף נהנים מחופשה זולה במיוחד.

מחירי החופשה והשהות במלונות המפוארים באומן לא תמיד יהיו כל כך יקרים, ראשית בגלל התחרות הקיימת בין המלונות באומן, אם תרצו ממש לחסוך וליהנות מחופשה חלומית במלונות היוקרה באומן במחירים טובים, כדאי שתתכננו את החופשה שלכם בתקופת החורף, בתקופה זו המחירים במלונות באומן ממש זולים, גם בקיץ ניתן למצוא דילים טובים ומחירים נוחים, כל שעליכם לעשות הוא להתארגן זמן רב קודם ולהזמין את המלון באומן שבו תרצו לשהות בעת הביקור באומן.

באומן שלום שלום תוכלו למצוא את המלונות המומלצים, כנסו לבחירת המלון באומן או אחד המלונות המומלצים באומן ←  לחצו כאן ← תכננו את החופשה שלכם בצורה הנוחה ביותר ← במידע שלפניכם תסקיר נרחב ופירוט מדוייק של כל השירותים הניתנים במלונות באומן.

 

מידע שיכול לעניין אותך

• מדריך הטיסות לאומן
• מכסת הכבודה המותרת בטיסות לאומן
• ביטוח רפואי לנוסעים לאומן
• הנפקת דרכון בנתב”ג
• מידע והתמצאות לטסים לאומן בנתב”ג
• חניון 26 בנתב”ג – חניון טווח ארוך
• מוקד התמיכה של ‘אומן שלום’ ילווה אתכם בכל שלב במסע שלכם לאומן

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ו חשון ה'תשפ"ב
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.