“דֶּעבִּיוֶוען” | האיל המפורסם של “שיח השדה” לובש חג בקמפיין השנתי של פורים

פורים בשדה: בסימן “הפורים כולם מתרפאים” ובצל המגפות קורא הכרוז לצאת לשדות “און דֶּעבִּיוֶוין” – “לחפור מעמקי עמקים” | וגם: הדפס מיוחד של חולצה פורימית
 

האיל המפורסם של “שיח השדה” לובש חג בקמפיין השנתי של פורים מבית “שיח השדה”. בצל המגפות קורא הכרוז לצאת לשדות “און דֶּעבִּיוֶוין” – לחפור מעמקי עמקים, למוצא מי חיים חדשים.
הקמפיין סובב על זעקת הרופא הגדול: “מֶען מוּז דֶּעבִּיוֶוין דָּאס וַואסֶער וָואס פוּן דָארְט וַואקְסְט אֱמוּנָה”. “חייבים לחתור את המים כי משם צמיחת שרשי האמונה”.
פורים הוא השעה שלך לצאת למרחבי היערות, להסב על הסלע ולהביט השמימה בחתירה ממעמקים בגעגוע פשוט: ‘אבא, אתה שלי בכל מחיר’. בשדה תיגע בשרביט המלך ומשם יתרפא כל העולם ברפואות אמת שלא יתבטלו לעולם.
הקמפיין השנתי בסימן “הפורים כולם מתרפאים” – מתפרסם על גבי שילוטי חוצות בכל רחבי הארץ לצד מאמר מתומצת, אשר לפניכם:
כל העולם חֹוֶוה שנה מטלטלת, מיוסרת, קשה מנשוא. המַגֵּפָה חורצת גורלות, ויותר על כך, המחלה הממארת המזעזעת את הכל קוטלת רכים וטובים דבר יום ביומו ה”י זה כבר ימים ושנים הרבה, ועיני כל העולם נשואות לישועה, רפואה אמיתית ושלמה, ועדיין לא עלתה ארוכתם מלמעלה.
בכל ימי העולם כשירדו ונשפעו המים להשקות ולהצמיח ישועות ורפואות – אף שהיו בצמצום ובמידה בהסתרת גזירת הגלות – עם כל זה היה קיום לשארית פליטת ישראל.
ועתה שבדרכיו הנעלמים והנסתרים הפלה ה’ את מכותיו הגדולים והנאמנים, כאשר נשבר ונהרס כל מעברי המים וצינורות החיים, מי יוכל לעמוד במשברי ותחלואי הבנים, כצעקתם ושוועתם הבאה אלי, מתי תעלה ארוכתינו, מדוע הכיתנו ואין לנו מרפא, קוה לשלום ואין טוב, לעת מרפא והנה בְּעָתָה.
ובתווך, בתחתית, כשמיתרי הקול נחתכו ואין בנו כוח אף לפצוח פה, זועק הרופא הגדול: “ועכשיו”, מפור וגורל הנעלם, ממכם כל ההתחלות: “מֶען מוּז דֶּעבִּיוֶוין דָּאס וַואסֶער וָואס פוּן דָארְט וַואקְסְט אֱמוּנָה” – “חייבים לַחְתֹּר את המים כי משם צמיחת שרשי האמונה”.
הצעקה הזו שלא עלתה כזאת לא תהא מתוך יאוש ואוזלת יד, אלא אדרבא מתוך חתירה וביקוש, וביטול לגמרי למקור ומוצא המים. כי שם בכתר היובל מתגלה התיקון והרפואה לכולם ולהכל.
הנה הנה מגיע היום “לעתיד הכל מתרפאין”
בימי הפורים האלה, מי לא ירצה לבוא ולטעום מהאור הגנוז הנשפע לאנשי לב בשר החותרים ומשיחים את לבם בכל ימות השנה בין יובלי ושיחי העצים – אשרי למי שיש לו חלק לסלול בעצמו הדרך למשיח ה’ הולך תמים.
ויש גם הפתעה קטנה:
הדפס “דֶּעבִּיוֶוין” מיוחד מרהיב עין עבור חולצות פורים. (שימו לב, הקובץ מכיל 2 צדדים שונים עבור 2 צדדי החולצה).
 
להורדת קובץ החולצה, לחץ כאן:

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ו חשון ה'תשפ"ב
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.