תיעוד מהילולת מוהרא”ש זצ”ל: סעודת הילולא רבתית בעיר ברסלב והעליה לקברו

לרגל יום ההילולא קדישא השישית של מוהרא”ש זצ”ל, עלו המונים לפקוד את קברו שביבנאל עיר ברסלב, תיעוד מהילולת מוהרא”ש: סעודת הילולא רבתית בעיר ברסלב והעליה לציון הקדוש

6 שנים לפטירת מוהרא"ש זצ"ל // צילום: באדיבות המצלם

לרגל יום ההילולא קדישא השישית של מוהרא”ש זצ”ל, עלו המונים לפקוד את הציון הקדוש שביבנאל עיר ברסלב, להשתטח על קברו ולקבל ההשפעות הקדושות שמחלק הצדיק ביום ההילולא שלו.

במוצאי שבת קודש התאספו תלמידי ‘היכל הקודש’ לסעודת הילולא רבתי לזכרו של מוהרא”ש זצ”ל, בראשות תלמידו הרה”צ ר’ יצחק שמואל אהרן לעזער שליט”א. תושבי עיר ברסלב, ואנשי שלומנו הרבים מרחבי הארץ שהגיעו להסתופף בצל היכל הקודש לרגל שבת קודש בה חל ההילולא קדישא, התאספו ב”ביתו של מוהרא”ש” ביבנאל עיר ברסלב, להסב לסעודת מלווה מלכה כיד המלך.

לאחר שניגנו ניגוני מלווה מלכה הנהוגים אצל חסידי ברסלב, פתח הרב יצחק שמואל אהרן לעזער שליט”א בדברות קודש לקהל הנאספים, בהם דיבר נפלאות מעניין גילוי אורו הגדול של צדיק לאחר הסתלקותו יותר מבחייו, כמו שאנו רואים בחוש שדרכו הטהורה שמסר נפשו עליה כל ימי חייו – להפיץ אורו הגדול של רבינו ז”ל בכל העולם בפשיטת גמורה לעובדה ולמעשה – מתפשט כעת באור גדול ורב מאד.

בנוסף, דיבר על העניין להכניס בדור הצעיר את הלימודים הקדושים האלו, כמו שעושים בסניפי “בית מוהרא”ש” ביבנאל עיר ברסלב, באשדוד, בני ברק ואשקלון, ועל פריחת ושגשוג המוסדות של שמו הטהור ביבנאל עיר ברסלב, בהם מחנכים נערים רכים ללכת בדרך זו – להיות רגילים להתבודד תמיד ולשוחח בינו לבין קונו, וללמוד ולגרוס הרבה בכל חלקי התורה הקדושה. ועל הדוגמא חיה שראה כאשר התקרב למוהרא”ש זצ”ל.

 

תגובות

מי זה לעסער אני לא מכיר אותו האם הוא תושב ישראלי או שהגיע מלונדון אני מכיר אחד סוכן נסיעות לאתרי תיירות שגם נוסע לקברים תודה

7

עם רוצים לדעת אפילו קצת מי היה מוהרנ"ת ז"ל יכול להסתכל על רבי יצחק שליט"א וכך יהיה לו דוגמא חיה מי היה רבי נתן ז"ל רק לומר אשרינו ועוד פעם אשרינו שמוהרא"ש העמיד כזה תלמיד קדוש!

6

אחדות ושמחה יחד חזק ונתחזק

5

בזכות הלימודים שזוכים לקבל מרבי יצחק שליט"א מרגישים את מוהרא"ש חי איתנו ממש! תודה לצוות האתר על הכתבה

4

תודה רבה לאתר שמעלה כתבות כאלה מעניינות, הייתי ביבנאל בהילולא ובסעודה היה ממש מעין עולם הבא הדביקות והקהילה החמה שם ביבנאל, עשה לי חשק לגור שם .

3

כתבה מדהימה כל הכבוד

2

יפה מאד. תמונות מקצועיות. תודה על השיתוף

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ו חשון ה'תשפ"ב
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.