שר התשתיות של אוקראינה: החלו המגעים לחידוש הטיסות הבינלאומיות לאוקראינה

בצל גידול התחלואה בנגיף הקורונה ברחבי אוקראינה שר התשתיות של אוקראינה הודיע הבוקר בערוץ הטלגרם שלו כי החלו המגעים להחזרת שגרת התעופה הבינלאומית באוקראינה • כל הפרטים

אומן ראש השנה תשפ"א

לא עומדים בלחץ של חברות התעופה: בצל גידול התחלואה בנגיף הקורונה ברחבי אוקראינה, קריקלי ולדיסלב ארטורוביץ שר התשתיות של אוקראינה הודיע הבוקר (חמישי) בערוץ הטלגרם שלו כי החלו המגעים להחזרת שגרת התעופה הבינלאומית באוקראינה.

בימים אלו מתנהלים מגעים בין חברות התעופה, משרד החוץ, ומשרד התשתיות, בכדי לקבוע אלו מדינות יכנסו להסכם חידוש הטיסות הבינלאומיות לאוקראינה וממנה. חברות התעופה מציעות להקדים את חידוש הטיסות הבינלאומיות בפעימה השנייה במקביל לחידוש הטיסות פנים.

“…בסוף השבוע עלינו להגיע להסכם עם משרד הבריאות במטרה להכין את שלבי החזרה לשגרת העבודה, אך חשוב להיות מוגנים ככל האפשר מפני התפשטות נגיף קורונה. אנו עובדים עם חברות תעופה ומשרד החוץ בכדי לקבוע את המדינות מהן ייחל חידוש הטיסות הבינלאומיות. חברות התעופה מציעות לחדש טיסות פנים במקביל לטיסות בינלאומיות”, כתב קריקלי.

משרד התשתיות באוקראינה יבסס את החלטותיו על פי המלצותיו של משרד הבריאות ולאחר אישורו. על פי מומחים באוקראינה פתיחת הטיסות הבינלאומיות מקייב תלויה במצב התפשטות נגיף הקורונה. אך אם לשפוט על פי התוכנית שפיתח משרד התשתיות לחידוש תנועת הנוסעים הפנימית והבינלאומית, אין לצפות בעתיד הקרוב לפתיחת גבולותיה האוויריות של אוקראינה. המסמך שגובש על ידי משרד התשתיות טרם אושר על ידי משרד הבריאות. אך בשלב הראשון החל מתאריך כ”ח אייר (22 במאי למניינם), רק תנועת טיסות הפנים יחודשו ורק בפעימה השלישית. על פי המומחים ייתכן וזה יקרה מוקדם מהצפוי, אבל זה יקרה בחודשי תמוז-אב (חודש יולי למניינם) ורק אז ניתן יהיה לפתוח את הטיסות הבינלאומיות.

נציין כי המגעים נועדו לאפשר את פעילות הטיסות הסדירות לאוקראינה וממנה, למעט אישורים מיוחדים לטיסות צ’רטר פרטיות שייתכן ויאושרו בכפוף להנחיות.

תגובות

צריך הרבה תפילות שהכל ייפתח לפני ר"ה שנזכה להיות באומן בר"ה באחדות ! כל חסידי ברסלב בייחד...כאיש אחד בלב אחד !

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח כסלו ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.