שבוע לבחירות באומן: ראש העיר אומן האנטישמי מדשדש בסקרים במקום השלישי

ראש העיר אומן האנטישמי המכהן נמצא במקום השלישי עם אחוזי תמיכה נמוכים של 2%- 15% לעומת המועמדים המובילים – הבחירות לראשות העיר אומן יתקיימו ביום ראשון הקרוב

ראש העיר אומן האנטישמי על רקע הסקר האחרון // צילום: פייסבוק

שבוע לבחירות באומן: ראש העיר אומן האנטישמי מדשדש בתוצאות הסקרים במקום השלישי.

על פי תוצאות הסקר שנערך בתחילת החודש בקרב 3000 מתושבי העיר אומן, עולה כי אירנה פלטנבה נציגת איש הפרלמנט אנטון יאצנקו המועמדת לראשות העיר אומן היא המובילה בראש הרשימה עם אחוזי תמיכה מרשימים ביחס למועמדים האחרים.

על פי הסקר שנערך, ראש העיר אומן האנטישמי המכהן נמצא במקום השלישי עם אחוזי תמיכה נמוכים של 15.2% לעומת המועמדים המובילים, פלטנבה אירנה המובילה במקום הראשון עם 46.3% ודיקון יבנוביץ’ עם 21% במקום השני.

ראש העיר אומן האנטישמי נבחר לראשות עיריית אומן בשנת 2015 – במהלך כל שנות כהונתו כראש העיר אומן הוא היה רע ליהודים ושיתף פעולה עם ארגונים אנטישמיים שהצרו את צעדיהם של התיירים היהודים הבאים מכל העולם להתפלל בקברו של רבי נחמן מברסלב, לקראת ראש השנה האחרון הוא הגדיש את הסאה בהתנגדותו העזה למסורת ארוכת השנים של החסידים המגיעים לקברו של רבי נחמן מברסלב בימי ראש השנה, בטענה כי הדבר יחמיר את המצב האפידמיולוגי בעיר, מה שהוברר כלא נכון וכניסיון נואש להציל את מעמדו הפוליטי בצל חקירות השחיתות שהוא נחשד בהם.

יחסם של המועמדים האחרים ליהודים אינו ידוע. במצע הבחירות שהציגו בפני ציבור הבוחרים נראה כי מטרתם העיקרית נועדה לעבוד על פרוייקטים לקידום התיירות בעיר ופיתוח העיר אומן, מה שנראה כי פניהם לשיפור התדמית השלילית שראש העיר אומן השאיר אחריו בעיר הנחשבת המתויירת ביותר באוקראינה בשל מיקום קברו של רבי נחמן מברסלב המושך אליו מאות אלפי תיירים מכל רחבי העולם.

הבחירות לראשות העיר אומן יתקיימו ביום ראשון הקרוב בתאריך ז’ חשון – 25.10.20

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח כסלו ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.