ראש הממשלה מתכוון להביא לאישור קבינט הקורונה: סגירת נתב”ג למשך שבועיים

ראש הממשלה מתכוון להביא לאישור קבינט הקורונה הצעה לחייב את כל הישראלים שחוזרים לארץ מחו”ל להיכנס לבידוד במלוניות – בנוסף, ישראלים לא יוכלו לטוס לחו”ל למשך שבועיים

סגירת נתב"ג למשך שבועיים

כתב Ynet איתמר אייכנר: “ראש הממשלה בנימין נתניהו מתכוון להביא לאישור קבינט הקורונה הצעה לחייב את כל הישראלים שחוזרים לארץ מחו”ל להיכנס לבידוד במלוניות, וכן לסגור לחלוטין את הכניסה לזרים, למעט חריגים.
ההצעה מדברת על סגירה של נתב”ג למשך שבועיים עד שתתבהר התמונה באשר לעמידות המוטציה החדשה של נגיף הקורונה בפני החיסון. על פי ההצעה, בשבועיים הללו ישראלים לא יוכלו לטוס לחו”ל. אם תאושר, ההצעה תיכנס לתוקף תוך 48 שעות”.

נזכיר כי אמש (ראשון) קבינט הקורונה התכנס  ודן בנושא המוטציה החדשה שהתגלתה בבריטניה. פרויקטור הקורונה, פרופסור נחמן אש, אמר בדיון כי המלצתו היא לסגור את נתב”ג. ראש הממשלה בנימין נתניהו גיבה את ההמלצה, ואמר: “היעד שלנו, לסגור מיידית את כל המדינות. צריך לעצור את כל הטיסות מכל העולם, זה מחיר אפסי”.

ראש הממשלה הוסיף ואמר כי “אנחנו צריכים לסגור את כל העולם במיידי, לתת רק לאנשי עסקים לעבור בהתאם לנוהל. המחיר של זה קטן במקרה שהחיסון לא מנטרל את המוטציה”. נתניהו שאל את נציגי המל”ל “מה מונע מאיתנו לעצור את הטיסות מכל העולם?”, והמשנה לראש המל”ל איתן בן דוד ענה: “לעצור טיסות זו החלטה של משרד התחבורה”.

נתניהו אמר עוד כי “זה צעד קיצוני, אבל אם תהיה תוצאה היא תהיה קשה. אין מניעה משפטית לסגור את השמיים פרט להחזרת ישראלים”. שרת התחבורה מירי רגב הגיבה: “אין שום סיבה לסגור את השמיים”.

הוחלט כי החל מאמש (ראשון) כל המדינות בעולם נחשבות “אדומות” וכל מי שינחת בישראל יצטרך להיכנס לבידוד של 14 ימים – או לחילופין לבצע בדיקה ראשונה בשובו ובדיקה שנייה כעבור תשעה ימים מרגע הנחיתה, ובמידה ושתי הבדיקות יהיו שליליות יהיה ניתן לצאת מבידוד כעבור 10 ימים.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ב' שבט ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.