פרטים ראשונים מאירוע התקיפה על ידי גויים אנטישמיים סמוך לציון הק’ באומן

פרטים ראשונים מהתקיפה שאירע סמוך לציון רבי נחמן מברסלב על ידי גויים מקומיים – שני חסידי ברסלב צעירים הותקפו ממניעים אנטישמיים על ידי גויים שהגיחו מצדו האחורי של הציון

התוקפים נמלטים מהזירה, בתמונה הקטנה, הפצוע // צילום: מצלמות אבטחה

פרטים ראשונים מהתקיפה שאירע סמוך לציון רבי נחמן מברסלב על ידי גויים מקומיים ממניעים אנטישמיים

הלילה (מוצ”ש) שני חסידי ברסלב בני 17 ו -15 הותקפו על ידי גויים מקומיים שהגיחו בחסות החשיכה מצדו האחורי של מתחם קברו של רבי נחמן מברסלב ותקפו באכזריות את הנערים שהיו במקום. מחקירת האירוע ומסרטוני האבטחה עולה כי התוקפים היו שלושה, אחד מהתוקפים הגיע חמוש בסכין, התוקפים נתנו מכות לקורבן בן ה -17, וכתוצאה מהפגיעה הוא פונה לבית חולים. חברו בן ה-15 הצליח להימלט מהזירה.

שלומי אלישע יו”ר שמירה אוקראינה אומר כי האירוע הזה מאד חמור: “הם לא פחדו להגיע ללב המקום היהודי ולדקור צעיר חרדי סתם ככה כי בא להם, אני מקווה שהמשטרה תעצור אותם, אנחנו כאן מבצע סיורים מוגברים בימים הקרובים”.

בסרטון האבטחה נראים התוקפים נמלטים מהזירה. עסקני ברסלב באומן אמרו כי לפני התקיפה לא היה שום סכסוך מקדים בין התוקפים לצעירים. הקהילה היהודית המאוחדת באוקראינה קיבלה דיווח על האירוע והגישה תלונה לרשויות אכיפת החוק באוקראינה.

ארגון  UJCU מטעם הקהילה היהודית המאוחדת באוקראינה מזכירה לנוסעים לאומן, כי במידה ואתם נתקלים בתקיפה אנטישמיות (כגון: כתובות נאצה, עלבון, או התעללות פיזית), אנא צרו קשר עם המוקד היהודי “910” בטלפון  910 (מנייח) ו – 0 800 600 910 (מנייד).

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ט כסלו ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.