נשיא אוקראינה זימן את הרבנים ונציגי הדתות וביקש מהם לסייע במאבק בקורונה

אוקראינה נאבקת בקורונה: נשיא אוקראינה זימן את הרבנים ונציגי הדתות השונים באוקראינה וביקש מהם לסייע במאבק בקורונה תוך שמירת ההנחיות והקפדה על כללי ההסגר הקיימים במדינה

רבני הקהילות היהודיות בפגישה בקייב // צילום: president.gov.ua

אוקראינה נאבקת בקורונה: נשיא אוקראינה זימן את הרבנים ונציגי הדתות השונים באוקראינה וביקש מהם לסייע במאבק בקורונה תוך שמירת ההנחיות והקפדה על כללי ההסגר הקיימים במדינה.

נשיא אוקראינה ולדימיר זילנסקי זימן אמש (שני) לפגישה את רבני הקהילות היהודיות בקייב ונציגי הדתות השונים באוקראינה וביקש מהם לסייע לשלטונות בהתמודדות עם התפשטות נגיף הקורונה במדינה.

על פי נתוני משרד הבריאות באוקראינה בשבועות האחרונים נרשמו 5-6 אלף מקרים חדשים של הדבקות בכל יום במחלה, כאשר התחלואה הולכת ומתפשטת ובתי החולים במדינה קורסים תחת הנטל, על פי הממצאים, עומס המיטות בבתי חולים ביישובים מסוימים במדינה הגיע לתפוסה מלאה של 100%.

אנו יכולים לצמצם את מספר החולים והמתים אם נצמצם את שהותם של האזרחים, במיוחד הקשישים, במקומות הומי אדם. אמר זלנסקי. לדבריו, המדינה אינה יכולה להגדיל מדי שבוע את מספר מיטות האשפוז בבתי החולים ואינה יכולה להקצות מחלקות לטיפול בקורונה.

עוד אמר זילנסקי: המצב הוא קריטי עבור מערכת הרפואית באוקראינה אם יהיה יותר מ- 9500 נגועים מדי יום, אוקראינה תיאלץ להיכנס לסגר הדוק וקפדני. אבל אז כלכלת המדינה תיפגע ותיעצר וזה יהיה קשה מאוד לכולם. הסביר הנשיא.

זילנסקי ביקש מהרבנים ומהנוכחים בפגישה לארגן אירועים דתיים בריחוק חברתי באמצעות הרשת. נציגי הדתות הבטיחו כי הם ינקטו בצעדים הדרושים בכדי לעמוד בכללי ההסגר במטרה לסייע במניעת התפשטות הנגיף ברחבי המדינה.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח כסלו ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.