משמר הגבולות באוקראינה הסכימו להסדיר את מעמדם של הנכנסים בצורה לא חוקית

עסקני אומן יחד עם רבה של אומן הגיעו להסדר עם משמר הגבולות באוקראינה לאפשר את יציאתם של הנוסעים לאומן שנכנסו לאוקראינה בצורה לא חוקית ללא הסתכנות בקבלת ויזה שחורה ביציאה

משטרת הגבולות מסדירים את מעמדם של מבריחי הגבולות באומן, היום // צילום: באדיבות המצלם

העסקן חיים חזין יחד עם רבה של אומן הרב יעקב ג’אן שליט”א הגיעו להסדר עם משמר הגבולות באוקראינה לאפשר את יציאתם של הנוסעים לאומן שנכנסו לאוקראינה בצורה לא חוקית. על פי ההסכם חסידי ברסלב שיגיעו היום (חמישי) לגבולות יקבלו אישור יציאה ללא הסתכנות בקבלת חותמת שחורה בעת היציאה מהמדינה.

על פי הסיכומים הבוקר בשעה 9:00 צוות של משמר הגבול ביחד עם עסקני ברסלב ימלאו בכיכר פושקינה באומן תצהירים ופרוטוקולים לבית משפט ללא צורך בהגעתו הפיזית של הנתבע לבית המשפט, בין השאר ימלאו טופס ייעודי למשטרת הגבולות בשדה התעופה שיאפשר אישור יציאה מסודרת מהגבולות. מי שעבר את הגבול לא חוקי לפני ראש השנה, אם יגיע היום מיוזמתו, יידרש למלא פרוטוקול שיוגש לבית משפט שיטיל עליו קנס בגובה של עד 8500 גריבנה כתחליף לחותמת שחורה/ איסור כניסה בעת מעבר הגבול ביציאה מאוקראינה.

ל’אומן שלום’ נודע כי מתקיימים מגעים להסדיר את מעמדם של הנוסעים לאומן שקיבלו חותמת שחורה לקראת ראש השנה תשפ”א. נפרסם על כל התפתחויות שיתחדשו בנושא.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר במספר 3800634198840+

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ו' חשון ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.