מדריך לאפליקציית הבידוד שתחסוך לנוסעים לאומן זמן יקר בשדה התעופה

החל ממחר אוקראינה תאפשר למבקרים אוקראינה לקבל פטור מבידוד וזאת לאחר ביצוע בדיקה בשדה התעופה, מומלץ להתארגן מראש ולהתקין את אפליקציית המעקב עד לקבלת תוצאות הבדיקה

אפליקציה "Дій вдома" // צילום: תמונת מסך

החל ממחר אוקראינה תאפשר למבקרים אוקראינה לקבל פטור מבידוד וזאת לאחר ביצוע בדיקה בשדה התעופה, על חשבון האזרח. תוצאות הבדיקה אמורות להגיע לאחר שעות, בכדי לחסוך את הזמן היקר עד לקבלת התוצאות, מומלץ להתארגן מראש ולהתקין את אפליקציית הבידוד והמעקב שאוקראינה דורשת להתקין במכשיר הנייד בעת הנחיתה לאחר ההתקנה תוכלו להימנע מבידוד במלון ולהמשיך לבידוד עצמי באומן עד לקבלת התוצאות.

התקינו את האפליקציה “Дій вдома” מהכתובת שלפניכם: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.gov.diia.quarantine&hl=iw

 

לאחר ההתקנה, פתחו את היישום. כדי להתחיל לעבוד עם היישום עליכם להזין את מספר הטלפון הנייד האוקראיני, שיהיה פעיל במשך 14 הימים הקרובים.

במכשיר תקבלו הודעת SMS עם הקוד שיש להזין בכדי להירשם ליישום.

אפשרו ליישום לשלוח הודעת הפעלה (באמצעות המתג הממוקם משמאל לשדה הזנת מספר הטלפון).

בשלב הבא, אתם נדרשים למלא את הנתונים אודות מקום הבידוד שלכם, כלומר עליכם לציין את מיקום המגורים ביעד ולא את המיקום הנוכחי שבו אתם נמצאים בעת התקנת האפליקציה או בעת הנחיתה, גם מי שמגיע לאומן נדרש למלא את כתובת המגורים המדוייקת

לאחר מילוי הנתונים וכתובת מיקום הבידוד העצמי, יופיע לכם חלון שישאל אתכם “האם אתה כבר נמצא בכתובת הבידוד עצמי?”. את החלון הזה תדרשו להראות לנציג שירות גבולות המדינה בנמל התעופה. לאחר מכן אשרו את ההגעה לכתובת הבידוד העצמי, היישום יבקש ממכם לשלוח תמונה שלכם במקום שבו אתם נמצאים, שילחו תמונות רק כאשר הגעתם למקום הבידוד.

בעל משפחה שנוחת עם ילדים מתקין את האפליקצייה בנייד שברשותו וכולל בכך את כל בני המשפחה.

 

“האם אתה כבר נמצא בכתובת הבידוד עצמי?” // צילום מסך

 

לאחר שצילמתם את עצמכם, המסך הראשי באפליקציה יפתח מונה שסופר את ימי הבידוד עד סוף ההסגר. לאחר קבלת תוצאות הבדיקה שערכתם בנמל התעופה תוכלו להסיר את האפליקצייה מהמכשיר.

 

שימו לב!

כדי לוודא שאדם לא מפר את הבידוד העצמי, מופיעה הודעה בסמארטפון 3 עד 5 פעמים ביום ובה כתוב כי עליו לצלם תמונה של עצמו כשהמיקום הגיאוגרפי מופעל. כברירת מחדל, המצלמה הקדמית מופעלת.

אם המבודד מדלג על 5 התראות ולא שולח תמונה, תופיע הודעה אדומה המציינת הפרה של בידוד עצמי. אך ניתן לשלוח תמונה ואז ההפרה מבוטלת.

אם לא מגיבים להודעות, קציני משטרה מקומי או נציגי המשטרה הארצית רשאים להגיע למקום הבידוד כדי לבדוק אם המבודד מפר את תנאי הבידוד העצמי. במקרה שקיים הפרת בידוד עצמי, נציגי המשטרה הלאומית יכולים להעניש אתכם ולתת לכם דוח בסכום של מעל 1000 דולר.

 

להזכירכם!

1. ישראלים המבקשים להיכנס למדינה, לא נדרשים לאישור נוסף. כניסת זרים לישראל – אסורה.

2. בנוגע לבידוד – לפני הטיסה, יש לוודא באופן אישי באתר האינטרנט של משרד הבריאות של אוקראינה, האם יש חובת בידוד למגיעים מישראל. (הרשימה מתעדכנת כל 3 ימים. השגרירות אינה אחראית לשינויים).

יש חובת בידוד למגיעים ממדינות המסומנות בצבע אדום. הבידוד הוא ביתי, ומעקב בנייד עם סים מקומי. ישראל היא כרגע מדינה אדומה. המגיעים מישראל חייבים בבידוד ביתי של 14 יום.

החל מ 2.7 תהיה אפשרות לקבל פטור מבידוד וזאת לאחר ביצוע בדיקה בשדה התעופה, על חשבון האזרח. נדגיש – קבלת תשובה היא לאחר מספר שעות.

ישראלים המגיעים בטרנזיט/שהייה של פחות מ 48 שעות – אינם מחויבים בבידוד או בבדיקה (יש להציג כרטיס טיסת המשך/יציאה מאוקראינה).

ישראלים שהיו במגע עם חולה קורונה יחויבו בבידוד – מפירי בידוד צפויים לקנס ביציאה מהמדינה בסכומים גבוהים של מעל 1000 דולר.

3. זרים הנכנסים לאוקראינה מחויבים להציג  ביטוח רפואי בתוקף המכסה את הטיפול בנגיף הקורונה. הביטוח צריך להיות של חברת ביטוח אוקראינית או חברה בין-לאומית עם סניף באוקראינה או חברת ביטוח אחרת עם הסכם עם חברת ביטוח אוקראינית. ישראלים בעלי תושבות זמנית או קבועה באוקראינה – לא נדרשים לביטוח מיוחד.

4. כל הנהלים לכניסת תיירים לאוקראינה תקפים והשהייה באוקראינה מוגבלת ל 3 חודשים. יש להציג כסף מזומן בסכום של 250 דולר + 50 דולר לכל יום שהייה והזמנת מלון.

תגובות

למה זה לא באנגלית? כמה טימטום יש לאוקראינים האלו? הרי כל מי שישתמש אפליקציה הוא בא מחוץ למדינה - מה הקשר עלשות את זה באוקראינית?

7

לכל מי שאין סמארטפון יוכל לרכוש את השיואמי Q1 תומך כשר ששם יש את האפליקציה ניתן גם להזמין אצלי עם משלוח עד הבית 0583292929

6

אין אנגלית באפליקציה?

5

מה יעשו בחג שנופל גם על שבת? איך יצלמו תמונות או יגעו במכשיר צריך להשכיר גוי

4

מה עושים בשבת שאי אפשר להגיב לבקשת האפילקיציה לצלם את עצמי במיקום?? והאם כרטיס אשראי לא מספיק להוכחת יציבות כלכלית בשהיה?

3

מה עם מי שאין לו איי-פון? אם בדיקה שלילית פוטרת מבידוד למה צריכים מעקב? כמה עולה ביטוח רפואי? האם הפטור מבידוד הוא גם לאזרחי ארה״ב?

2

מה יעשו כל צדיקי וחסידי ברסלב שאינם נמנים עם מחזיקי האייפון ודומיו?

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ו תשרי ה'תשפ"ב
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.