לטוס לאומן כשהשמים סגורים? הדרכים שיעזרו לכם לטוס לאומן ולשוב בחזרה

נכון להיום, סגירת נתב”ג חלה רק על התעופה האווירית, ישראלים המבקשים לצאת מהארץ או לחזור אליה יכולים לעשות זאת בדרך יבשתית, במעבר הגבול טאבה בין ישראל ומצרים וירדן

גבול ירדן ישראל

לטוס לאומן למרות שהשמים סגורים? הדרכים שיעזרו לכם לטוס לאומן ולשוב חזרה

נכון להיום, סגירת נתב”ג חלה רק על התעופה האווירית, ישראלים המבקשים לצאת מהארץ או לחזור אליה יכולים לעשות זאת בדרך יבשתית, במעבר הגבול טאבה בין ישראל ומצרים וירדן.

בשלב זה, מעבר הגבול לתנועה יבשתית יוצאת מישראל לסיני סגורה בתקופה זאת, אך ישראלים המבקשים לחזור לישראל יכולים לעשות זאת בשלב זה ולהיכנס לישראל דרך היבשה במעבר הגבול טאבה בין ישראל ומצרים, הנוסעים יכולים לטוס מיעדים שונים למצרים ולהיכנס לישראל מהגבול היבשתי.

אפשרות נוספת פעילה בשלב זה הוא כניסה ויציאה מישראל וממנה דרך ירדן. ישראלים יכולים לנחות בעמאן שבירדן ולהמשיך לישראל בכפוף להצגת בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות לפני הטיסה מכל יעד לירדן. מה שאתם תצטרכו לעשות בכדי להיכנס לירדן ולעבור דרכה לאוקראינה או לכל מדינה אחרת, תדרשו לבצע הרשמה מראש ולמלא טופס מקוון באתר התיירות של ירדן Gateway2jordan.

לטופס ההרשמה כנסו לקישור >> https://www.gateway2jordan.gov.jo/index.html

אז אם אתם רוצים לנצל את ההזדמנות לפני שהגבולות יסגרו, נצלו את האפשרות בכדי לחזור חזרה לישראל או לטוס לאומן. נזכיר כי בכל מקרה, בחזרה לישראל תידרשו להיכנס לבידוד של 14 יום

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
כ"ח אב ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.