טיסות לאומן בחצי מחיר? רמי לוי צפוי לרכוש את ישראייר תמורת 162מיליון שקל

ההצעה לרכישת חברת התעופה ‘ישראייר’ של רמי לוי זכתה ברוב קולות בהצבעה של בעלי האגרות חוב – נושי ישראייר – על פי מקורביו, רמי לוי שביקר באומן צפוי להיכנס לתחרות הטיסות לאומן

רמי לוי עם גבאי הציון בעת ביקורו באומן, לפני כ-3 שנים // צילום: ארכיון

טיסות לאומן בחצי מחיר?: רמי לוי צפוי לרכוש את ישראייר תמורת 162מיליון שקל

ההצעה לרכישת חברת התעופה ‘ישראייר’ של רמי לוי ושלום חיים, בעלי חברת טעמן, זכתה ברוב קולות בהצבעה של בעלי האגרות חוב – נושי ישראייר.

אישור הזכייה הסופית של רמי לוי ב’ישראייר’ יהיה רק ביום ראשון הקרוב, לאחר אישורו של בית המשפט. וזאת, לאחר ערעורו של מתמודד נוסף המבקש לרכוש את החברה.

למרות שהצעתו של רמי לוי אינה הגבוהה ביותר בהשוואה לשאר המתמודדים, בעלי אגרות החוב בחרו בהצעתו של לוי בגלל הרכיב המשמעותי המתייחס לעתיד.

לפני כ-3 שנים פורסם ב’אומן שלום’ כי רמי לוי צפוי להיכנס כשחקן חדש בענף התיירות לאומן – רמי לוי שיווק השקמה וקבוצת הדקה ה–90 החלו לעבוד בשיתוף פעולה ובאיחוד כוחות – המיזם החדש של רמי לוי יאפשר ללקוחות לרכוש בין השאר, גם חבילות אירוח לאומן, טיולים מאורגנים לאומן, טיסות מוזלות לאומן, טיסות סדירות, ודילים לסופי שבוע – המיזם של רמי לוי נועד לחזק את מועדון הלקוחות שלו ולהגדיל את מספר מחזיקי כרטיס האשראי של הרשת.

 

טיסות מוזלות לאומן?

לאחר שהצטרף לתחום הסלולר והפארם, רמי לוי סמן גם את תחום התיירות, כיעד להיכנס אליו, ובחר את הדקה ה–90 כמותג המתאים ברמת המחירים והיכולות הטכנולוגיות שלו. במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות, חברי המועדון של רמי לוי יוכלו לרכוש דילים למלונות בארץ ובחו”ל, חבילות אירוח, טיולים מאורגנים, טיסות מוזלות, טיסות סדירות, דילים לסופי שבוע, צימרים וחבילות ספא.

ההודעה של רמי לוי על הכניסה לתחום התיירות באה בעקבות כניסתה לתוקף של הפעימה האחרונה ברפורמת שמים פתוחים, שהוזילה משמעותית את הטיסות לחו”ל. בעקבות המיזם המשותף נפתח אתר ייעודי שבו תציע החברה לקהל הצרכנים של רשת הסופרמרקטים של רמי לוי דילים לחופשות בארץ ובחו”ל. לפי הפרסומים, המבצעים צפויים להציג מחירים הנמוכים משמעותית מכפי שקיימים כיום בשוק התיירות, לצד זאת, לקוחות יוכלו להזמין חופשות ונופשים אחרים גם בסניפי רשת המזון רמי לוי.

 

רמי לוי מאמין גם בנדל”ן של אומן

רמי לוי נכנס לפני כ-3 שנים לתחום השקעות הנכסים והנדל”ן של אומן, ואף ערך ביקור קצר באומן, באותה תקופה, מקורביו סיפרו ל’אומן שלום’ כי כניסתו לענף התיירות תגיע בעתיד גם לתחום התעופה והתיירות של אומן, ויוצע ללקוחות לרכוש בין השאר גם חבילות אירוח לאומן, טיולים מאורגנים לאומן, טיסות מוזלות לאומן, טיסות סדירות, ודילים לסופי שבוע.

חשוב לציין, כי המידע הגיע מגורמים קרובים לרמי לוי שהודיעו על כך ל’אומן שלום’ בעת ביקורו באומן, אך לא ניתן היה לקבל אישור מפורש לכך מרמי לוי בעצמו.

תגובות

באותו שבוע שרמי לוי קנה את ישראיר .הוא פיטר עשרות עובדים והעביר אותם לעבוד דרך קבלן.

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ב' שבט ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.