השמיים מתחילים להיפתח: הטיסות לישראל מתחדשות, הזדרזו והזמינו טיסה לאומן

חברת התעופה האוקראינית ‘סקאי אפ’ תפעיל מ-2 באוגוסט שלוש טיסות שבועיות בקו תל אביב אוקראינה. 2 טיסות שבועיות מנתב”ג ללבוב ושתי טיסות שבועיות לזפורוז′יה

חברת התעופה האוקראינית 'סקאי אפ' (SkyUp Airlines) // צילום: יח"צ

חברת התעופה האוקראינית ‘סקאי אפ’ (SkyUp Airlines) תפעיל מ-2 באוגוסט שלוש טיסות שבועיות בקו תל אביב אוקראינה. 2 טיסות שבועיות מנתב”ג ללבוב ושתי טיסות שבועיות מנתב”ג לזפורוז′יה (Zaporizhzhia).

מוקדם יותר השבוע, חברת התעופה ‘אוקראין אינטרנשיונל’ הודיעה כי היא תגביר את פעילותה בקו מישראל לאוקראינה – החל מ-21 בחודש זה – חברת התעופה תפעיל קו נוסף בקו תל אביב – אודסה. עליה משתיים לשלוש טיסות שבועיות.

חודשים אחרי שהשמיים נסגרו כמעט כליל, לא רק בישראל אלא ברחבי העולם, חברות תעופה מתחילות להודיע על חידוש הטיסות. מגמה שנראה אותה יותר בחודש הקרוב. הזריזות שבהן נוקבות בשבוע הראשון של יוני, אחרות זהירות יותר ומדברות על סוף יוני-יולי. בתקופה הקרובה נראה יותר טיסות לאירופה, כבר כעת ניתן למצוא טיסות מוזלות בפלטפורמות השונות, ליעדים נבחרים בדרך אל היעד – אומן. הנוסעים לאומן שרוצים לזכות להגיע לראש השנה לאומן מוטב להזדרז ולשריין מקום בטיסות שקיבלו אישור וודאי להמריא לאוקראינה.

 

להזכירכם!

ישראלים המבקשים להיכנס לאוקראינה, לא נדרשים לאישור נוסף. המגיעים בטרנזיט/שהייה של פחות מ 48 שעות – אינם מחויבים בבידוד או בבדיקה ואין חיוב להתקין את אפליקציית המעקב. יש להציג כרטיס טיסת המשך/יציאה מאוקראינה.

המבקשים להגיע לאוקראינה לזמן ממושך, ידרשו בכניסה לאוקראינה להתקין אפליקציית מעקב. החלטת ממשלת אוקראינה על הפסקת בידוד באוקראינה על סמך תוצאה שלילית לקורונה, נכנסה לתוקף. ניתן להזמין צוות בדיקה בתשלום למקום הבידוד. את תוצאת הבדיקה השלילית יש לשלוח באפליקציה כדי להימחק מהרשימה של המחוייבים בבידוד.

ישראלים שהיו במגע עם חולה קורונה יחויבו בבידוד – מפירי בידוד צפויים לקנס ביציאה מהמדינה בסכומים גבוהים של מעל 1000 דולר.

ישראלים הנכנסים לאוקראינה מחויבים להציג  ביטוח רפואי בתוקף המכסה את הטיפול בנגיף הקורונה. הביטוח צריך להיות של חברת ביטוח אוקראינית או חברה בין-לאומית עם סניף באוקראינה או חברת ביטוח אחרת עם הסכם עם חברת ביטוח אוקראינית. ישראלים בעלי תושבות זמנית או קבועה באוקראינה – לא נדרשים לביטוח מיוחד.

כל הנהלים לכניסת תיירים לאוקראינה תקפים והשהייה באוקראינה מוגבלת ל 3 חודשים. יש להציג כסף מזומן בסכום של 250 דולר + 50 דולר לכל יום שהייה והזמנת מלון.

• מדריך לאפליקציית הבידוד שתחסוך לנוסעים לאומן זמן יקר בשדה התעופה

תגובות

איפה זה השדה הזה Zaporizhzhia? כמה רחוק מאומן? כמה שעות נסיעה?

2

מה קורה אם אחד נכנס ל48 שעות ובסוף מחליט להישאר??

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ו' תמוז ה'תשפ"ב
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.