הנדל”ן באומן במשבר? אלו הרגעים בהם נוצרות ההזדמנויות להשקעות באומן

אם אין בכם ספק לגבי העובדה שאנחנו נצא מהמשבר הזה יום אחד, אלו הרגעים בהם נוצרות ההזדמנויות הגדולות של הנדל”ן באומן. זה הזמן לקנות נדל”ן באומן במחירי הזדמנות שלא יחזרו לעולם…

בית האומן, הדמיית חוץ // צילום: מרים בר חיים

הנדל”ן באומן במשבר?

אם אין בכם ספק לגבי העובדה שאנחנו נצא מהמשבר הזה יום אחד, יכול להיות שזה הרגע שלכם לקפוץ על הזדמנות שאין לדעת מתי תחזור, אלו הרגעים בהם נוצרות ההזדמנויות הגדולות של הנדל”ן באומן. זה הזמן לקנות נדל”ן באומן! לאחר מכן, קיימת סבירות גבוהה שהמחירים יעלו ויהיה הרבה יותר קשה לעשות זאת.

בצל משבר הקורונה, פרוייקט היוקרה ‘בית האומן’ מציע לכם הזדמנות חד פעמית לעיסקת נדל”ן באומן במחיר של 1300$ למטר בלבד – המחיר הזול ביותר שנמכר עד כה באומן לדירת פאר במרחק 3 דקות מהציון – נצלו את ההזדמנות!

 

פרויקט היוקרה ‘בית האומן’

פרויקט היוקרה ‘בית האומן’ מציע לכם הזדמנות לחוויית מגורים יוקרתית במתחם דירות פרטי ומטופח במרחק 3 דקות הליכה מקברו של רבי נחמן מברסלב. בפרויקט דירות מרווחות, הניתנות לחלוקה בהתאם לביקוש הרוכש. סוויטות, ודירות הצופות לנוף הפסטורלי של נהר התשליך. הדירות בפרויקט מתוכננות עד אחרון הפרטים ומתהדרות בסטנדרט בנייה גבוה לצד מפרט פרמיום איכותי ומודרני.

פרוייקט המגורים ‘בית האומן’ מציע לכם את השילוב המושלם – סביבת מגורים פסטורלית ושלווה בשכונה התוססת ביותר באומן. בפרוייקט עומדות לרשותכם דירות למכירה המתוכננות עד אחרון הפרטים ומציגות גישה מודרנית למגורי יוקרה – עיצוב יוקרתי לכל דירה בהתאם לדרישות הלקוח, מעלית שבת, מקווה, חדר אוכל, שמירה 24 שעות ביממה, חניה ועוד.

‘בית האומן’ מלבד היותו פרוייקט מהפכני של ממש, הוא רווי חידושים בתחום הנדל”ן, הוא בית במקום הכי קרוב לציון הקדוש, אבל גם הכי שקט, כמעט נחבא אל הכלים, קרוב לקודש הקודשים ורחוק מהמולת הרעש במרכז העצבים של אומן, ‘בבית האומן’ כל אחד יכול לקבל מרגוע, שקט ושלווה נפשית שתביא ישוב הדעת והרחבת המוחין.

בסיום הבנייה, הפרוייקט ינוהל על ידי צוות ניהולי מישראל שיעמדו לשירות בעלי הדירות והאורחים, צוות הניהול ידאג לתחזוקת הדירות במהלך כל ימות השנה, ויהיה אחראי בטיפול הנכס של המשקיעים המבקשים לקבל תשואה או דמי השכירות על הנכס שרכשו בפרוייקט.

 

אישורי בניה

הפרויקט נמצא בימים אלו בתהליכי בנייה, כנסו לאתר האינטרנט של הפרוייקט והתרשמו מאישורי הבנייה שניתנו לפרויקט ממקורות הרישוי באומן – אוקראינה. אישורי הבנייה ניתנים להורדה לכל דורש הן בשפה המקומית, מסמכי מקור והן מתורגמים בשפה העברית לנוחות הרוכשים הפונטנצאליים.

 

מהיום כל אחד יכול!

יזמי פרוייקט המגורים ‘בית האומן’ הגיעו להסדר עם יועצי משכנתאות מומחים מאנ”ש שילוו ויטפלו בתהליכים הדרושים לקבלת המימון, מרגע בקשת הלקוח ועד קבלת המימון התהליך מתבצע במהירות שיא וללא עיכובים מיותרים (כפוף לאישור הבנק) – שלמו 1200 שקל בחודש ויש לכם דירה בפרוייקט ‘בית האומן’ הצטרפו להצלחה! המכירה בעיצומה!

 

אתר האינטרנט של ‘בית האומן’ לחצו כאן

לפרטים והתרשמות: יעקב: 054-260-7875

 

הדמייה בית האומן

 

פרוייקט מלון הדירות ‘בית האומן’  ממוקם למרגלות הקלויז המרכזי, צמוד למלון היוקרה ‘בית חזין’ המשרת בהצלחה רבה את המבקרים הרבים הבאים בכל תקופת ימות השנה לקברו של רבי נחמן מברסלב באומן.

בואו והתרשמו ממלון הפאר ‘בית חזין’ השוכן לצידו של פרוייקט המגורים החדש שהולך ונבנה בימים אלו… הבית שלך באומן במרחק נגיעה…

 

מלון בית חזין באומן

מלון בית חזין באומן

מלון בית חזין באומן

מלון בית חזין באומן

מלון בית חזין באומן

מלון בית חזין באומן

מלון בית חזין באומן

מלונות באומן

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
כ"ז אב ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.