אוי לכם מיום הדין!

הם לבושים כמונו, מתפללים אתנו אבל המטרה שלהם היא אחת, כסף וכמה שיותר!

כמו בריטואל קבוע זה יקרה שוב: הם יפרסמו בלוחות המודעות הממסדיים את לוח הטיסות השערורייתי, ילחיצו את קהל הנוסעים, ויציפו את השוק בדיס אינפורמציה על כרטיסים שאוזלים

בשדה התעופה בדרך לאומן ראש השנה // צילום אילוסטרציה: יוסי גאלדבערגער

כמו בריטואל קבוע זה קורה שוב: הם יפרסמו בלוחות המודעות הממסדיים את לוח הטיסות השערורייתי, ילחיצו את קהל הנוסעים, ויציפו את השוק בדיס־אינפורמציה על כרטיסים שאוזלים, על שמים שנסגרים בפתע פתאום, ועל הצורך ברישום מוקדם לתפיסת ימים נוחים מחשש לעליית המחירים.

וכמו בכל שנה, הם יעמדו בפתח סוכנות הנסיעות הברסלבאית התורנית בר”ח אייר עם שקיקיות של עשרות אגורות, מעטפה עם דולרים בודדים וכסף קטן שליקטו בעמל רב בחצי שנה האחרונה, אחרי שחסכו מפת לחמם של ילדיהם ונשותיהם, לצורך המטרה הנעלה – תיקון נשמתם אצל אור האורות רבנו הקדוש.

הפקידים יישבו מולם בארשת אדנות ויעלעלו אתם בכובד ראש בטבלת הנסיעות המעוצבת משל היה קטלוג יוקרה של מתנות בוטיק, וינחיתו על אנשי שלומינו הבעטלר’ס התמימים והדלים באבחת חרב מחירים דמיוניים על טיסה בת פחות משלוש שעות שנמכרה רק לפני ימים ספורים סביב ה־199 דולרים בלבד, לא לפני שיתרו בהם כי על הודעה של ביטול הכרטיס מכל סיבה – תהיה אשר תהיה – מר”ח תמוז ייקנס הרוכש ב־400 דולרים!

גם אז הם יעלו למדיה החרדית על שלל אגפיה המשודרת והכתובה ויבכו את מר גורלם, עד כמה הם הסוכנים שבויים של חברות התעופה הגדולות, ועד כמה הם “מרוויחים דולרים בודדים של מתווכים בלבד כשאין להם שליטה אמתית במחיר בסיס הכרטיס, שמוכתב מלמעלה”.

 

• חסידי ברסלב מכל החוגים מצטרפים למאבק ב’סוכנים הכפולים’

• הסוכנים הכפולים חצו את הקווים: אברך כולל שילם על כרטיס טיסה לאומן 2200$

• הסוכנים הכפולים בלחץ: מדיניות הגירוש מרתיעה את הנוסעים לאומן ראש השנה

 

האמת כמו תמיד נמצאת באמצע… סוכני הנסיעות של ברסלב אחינו ובשרינו היו עד לא מכבר השותפים הטבעיים במאבק להורדת מחירי הטיסות. אלא שנראה שניסיון העושר סימא את עיניהם, וכאשר התחילו להריח את הכסף הגדול חצו את הקווים. חשוב שנדע: הם כבר לא בצד שלנו! הם לבושים כמונו, מתפללים אתנו באותו ‘שטיבל’ אבל המטרה שלהם היא אחת, כסף וכמה שיותר!

חשוב להבהיר, אין לנו כל בעיה עם חברות עסקיות שמטרתן היא רווח, ברור לכולנו כי חברה צריכה להרוויח, הלוא לשם כך היא נועדה! אולם לחברה אסור לעשוק קליינטים, בוודאי לא ברגעים הכי רגישים שלה. חברה כלכלית אמורה להיות גם חברה מוסרית כלפי לקוחותיה. וברגע שהיא מעלה את מחירי הטיסות ומתמחרת אותם בשרירותיות לפי ימי יציאה וחזרה, מה שלא מצדיק או מייקר אף לא בדולר את רכישת הכרטיסים מטעמה, מאחר וחברות התעופה מספקות לה טיסות צ’אטרים עם מחירים קבועים (גם הם מופקעים בבסיסם). אין כל דרך אחרת לכנות את התופעה מלבד ‘סוכנים כפולים’…

אין לנו כצרכנים חסידיים כל ציפייה מבעל חברה של מניות תעופה להבין ללבם של החסידים הדלפונים. אבל כן! יש לנו ציפייה למינימום של התחשבות מאלה שכשביכול נמצאים אתנו יחד בסירה ולא חסים עלינו על עוללינו וטפינו, ומעבר לקרטל הבינלאומי עליו הם רוטנים, האחוזים הבלתי סבירים שהם גובים שערורייתי לא פחות. להם צריכים אנו לומר להם בפה מלא: אוי לכם מיום הדין, אוי לכם מיום התוכחה.

כשליש אחוז מהעולים לאומן בראש השנה טסים דרך מדינה שלישית. תשוו את העלות פעם ותיווכחו עד כמה פערי המחירים דרסטיים. הרי חיסכון של 300 דולרים לכרטיס פלוס שלושה ילדים זו משכורת של שלושה חודשים של אברך המשתכר בעמל רב. הסוכנים פושעים בנו בכיס הדל שלנו.

הגיע הזמן לומר די לחרפה, די לרישום המוקדם, שמתפיח ומבטח את כיסיהם של ‘הסוכנים הכפולים’. הגיע הזמן שאנחנו חסידי ברסלב נבין אחת ולתמיד מי לנו ומי לצרינו!

אתר ‘אומן שלום’ ימשיך לייצג בגאווה ועוז את כלל הטסים לאומן וחסידי ברסלב שאין להם את הכח להילחם בכדי לקבל מחירים זולים יותר, בדרך אל היעד הנכסף ‘אומן ראש השנה’ – איש בל יעדר…

 

תגובות

כוחות השוק מכתיבים מחיר עגבניה, טיסה ודירה. הזמנה ליעד עם ביקוש כזה יש לעשות מראש משנה לשנה. מושבים ספורים בטיסות מול ביקושים מעבר למלאי הקיים מביא את המחיר ההזוי לטיסה ליעד שאף אדם סביר בעולם לא היה טס זולת נסיבות המקום. מדובר במדינה נכשלת, מוחלשת, ללא רגולציה ממשלתית ברמת חיים מתחת לכל ביקורת עם אפס בטחון...אז ליעד כזה בהנחה ויש סיבה קונים מראש או לא טסים בכלל!

38

ברוך השם קניתי קונקשין נוח בחצי מחיר, מספיק עם ה"רבה גאלט" הייתה לפני לא הרבה שנים חברה שעשקה אותנו והשם יתברך הפיל אותה לקרשים.

37

אומן הפכה לתעשחה של כסףףףףף וחמדנות ה3בה יתנו דין החג הזה

36

צריך רק לשים לב אם אנחנו לא מפחיתים את כמות הנוסעים לאומן בגלל הנושא הזה ! מי שיכול למצוא משהו זול ודאי עדיף, אבל מי שלא , ודאי עדיף לנסוע , גם במחיר הגון, כולנו יודעים שרבנו מחזיר את הכסף ! ויש כאלה שאמרו שלא קיבלו חזרה ! וודאי זה היה בעניים שלהם כבשר ודם אבל ודאי שניצלו מאיזה שהוא משהו ורבנו ודאי פעל ! כי אנחנו המקורבים אליו , נוסעים כי מאמינים לרבנו שקיבל במתנה את ראש השנה מהקב"ה , וביקש ואמר שאיש בל יעדר! ועוד ביקש מהמקורבים אליו שיזהרו שכולם!!! יהיו על ראש השנה , לא רק אתה איפלו תדאג לעזור לכאלה שאין להם יכולת מצד הכסף , וזה לדעתי המוטל עלינו לעזור למי שלא יכול בכמה שאפשר !ומה שנוכל! כולם צריכים להגיע לאומן ראש השנה !

35

תאוות ממון כוללת את כל התאוות כולם, עושקים ציבור שבדרך כלל כיסיו ריקים.

34

יש הלכה "אין פודין את השבויים יתר על דמיהן". הבעיה שכדי לתקן תקנה כזאת צריך מנהיג, ואין מנהיגות בברסלב. (ואם יש מנהיג קצת פופולרי, מהר יהיה מי שידאג להצמיד לו את הכינוי "מפורסם של שקר"). רק מנהיגות בברסלב הייתה יכולה לגרום לשינוי בציבור. שלא יסעו עד שיורידו את המחירים. וכן במחירי הלינה.

33

צודקים אבל לא אהבתי את הצורה והדרך זה נראה שאומן שלום מקבל על הכתבה כמו על פירסומת

32

מי התיר לכם לכתוב בסגנון הזה? גם אם יש ויכוח יש דרך וצורה לכתוב.

31

למה מעלים לנו את המחירים שבכל אירופה המחירים יורדים גוזלים אותנו לעולם שותקים צריך למסור נפש ולא לנסוע שנה שלמה ונרטה אותם כותב רץאחד שנוסע כבר 30 שנה פעמים בשנה ומנאס לי מהגזל ומהמחירים המושקעים רק לאוקיאנה שמחיר סביר לדעתי לא יותר 200 דולר

30

למה מעלים לנו את המחירים שבכל אירופה המחירים יורדים גוזלים אותנו לעולם שותקים צריך למסור נפש ולא לנסוע שנה שלמה ונרטה אותם כותב רץאחד שנוסע כבר 30 שנה פעמים בשנה ומנאס לי מהגזל ומהמחירים המושקעים רק לאוקיאנה שמחיר סביר לדעתי לא יותר 200 דולר

29

אני 25, תודה אח יקר, יהי רצון שנזכה!

28

ההוא מתגובה 25 צדוק במיליארד אחוז!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27

כתבות מלאות ריר ודושנותרפש לא יצילו את רבבות הנוסעים, המציאות הרבה יותר חזקה מאתנו. בכדי להטיס רבבות אנשים ממדינה למדינה אין דרך לעשות זאת דרך מדינה שלישית (האפשרויות מוגבלות, והקצב של המאכערים היצירתיים ביותר לא עולה על הגידול בביקוש), ממילא תמיד יהיו את אלו (כ-10,000 עד 15,000) שימצו את הזולים מכל הכיוונים, והשאר... השאר ישלמו ככל אשר יושת עליהם! לו השכלנו להתאחד כולנו אבל כולם כולם כולל כולם נגד חברות התעופה ולעשות וטו שלא משלמים על כרטיס יותר מ300-350$ אז היינו יכולים לנשום לרווחה, אבל היות וכל אחד רוצה לעקוף את השני ולכבוש את השוק אז החברות חוגגות ועושות כמין קרטל, וכיום עלות כל נוסע שעולה לסוכנים לפני הרווח שלהם הוא בין 700 ל750$. מה שלא מותיר להם הרבה אפשרויות

26

ראשית כל תודה רבה לאתר הנפלא ולעורך אשריכם על פעולותיכם למען הצדיק , תודהרבה. המאבק צודק וראוי לעשות הכל בכדי להקל על עם ישראל להתקרב למעיין הנצחי, אבל מצד שני אנחנו לא יכולים לוותר לעצמנו ולהמשיך להתעלם מהרמזים שהשם שולח לנו(עיין בחלוקי הנחל לר"י ברייטער הי"ד) האם אנחנו מתאמצים ומתפללים להחזיק בדרכי הצדיק? האם במו פינו אנחנו לא מלבים שריפות ומרחיקים יותר ויותר נפשות צמאות? לא באתי להאשים ח"ו רק לחזק את אנ"ש, אדרבה, מה שהיה היה , העיקר להתחיל מתחילה , הבה נקבל על עצמינו שעוד היום בהתבודדות נתבוננן בענין, ובע"ה הכך יתהפך לטובה נפלאה!!!!!! ושוב תודה לאנ"ש היקרים, ולמערכת האתר על הצפת הנושא והשם הטוב יגמור בעדינו מנחם ב.

25

dtehiwtiu

24

להתפלל שהקב''ה יכניע את כל הכפולים במהרה אכי''ר

23

שוד לאור היום, בושה לעשות כך למעוטי יכולת אין להם מצפון אולי יש להם פטנט לקנות את העולם הבא שלהם בכסף כסוכנים של הקב"ה.

22

בס"ד ישר כוח, אני אתכם במאבק

21

תמיד הרחנו שיש לסוכנים "שלנו" הרבה משקל על העלאת המחירים, במשך כל השנים ידוע ששמו רגלים לכל סוכן חדש שניסה להיכנס לשוק וסיבכו אותו בצורה שלא יחלום יותר לנסות להיכנס לשוק המאפיה הזו, צריך לעודד אפשרות שכל סוכן זוטר וכל אחד במחשב יוכל לקנות כרתיסים גם לר"ה כמו שמקובל בכל מקום בעולם, טוב שעושים לזה סוף, הגיע הזמן להגיד די!!!

20

זה ממש עוול לעלות כתבות נגד בלי לתת אפשרות לתגובה מצד משרדי הנסיעות אם היה אמת בהשמצות שלכם הייתם מזמינים את ראשי המשרדים ולנהל דיון הוגן שמשמיעים צד אחד יש בזה לשון הרע והוצאת שם רע לפי ההתנהלות שלכם נראה שאתם לא מעוניינים שחסידים יגיעו לצדיק לראש השנה אין לכם שום הסכמה למעשיכם על ידי שום בית דין או פוסקי הלכה של ברסלב וזה לא הוגן

19

אני כבר שנים טס דרך מדינה שלישית צריך לדעת שכדי לתפוס טיסות זולות וכמובן נוחות (לא לכולם נוח לחכות לפעמים בעצירה כלשהי 16 שעות)צריך לקנות מראש שזה אומר 12 חודש לפני כי בתקופה כזאת המחירי קוניקשן לא שווים כ''כ כי צריך להוסיף גם את הנסיעות פנים ובקשר למה שכתב בתגובה 12 שיפתחו סוכנות חדשה וכו' אפשר להסתכל שנים אחורה כל מי שניסה לפתוח לא הצליח ולא משנה מה הסיבה אם זה נוסעים למען נוסעים או חברת mbd שניסו דרך מולדובה או החברה ההיא עם הרב ברלנד לא יודע למה אבל אף אחד לא מצליח להיכנס לנעלים של הגדולים

18

בעלי שיחיה כבר נוסע שים דרך מדינה שלישית בלי לחץ בלי עומס בלי בעיות ועיכובים וחוסך מאות דולרים לו ולילדים חשוב לקנות את הכרטיס מוקדם ובכלל לא צריך סוכני נסיעות יש אתרים רבים ועם טיפה מאמץ קונים בקלות ובמהירות דרך האתר

17

אם אפשר לצרף למחאה את מחירי הלינה המופקעים

16

קונקשין דרך טורקיה עם שעה עצירה עולה באזור ה350 דולר וזה בלי עיכובים.. עם חסידי ברסלב יבינו את זה הם יחסכו כל ראש השנה יותר מאלף שקל..

15

טוב מאוד אני מקווה שתצליחו צריך לעשות משהו רציני צריך שיקומו סוכנים חדשים שימכרו טיסות עם רווח קטן וככה בסוף כולם יורידו תמחירים זה אזוי מה שקורה חייבים לעשות לזה סוף

14

כל הכבוד לכם! הגיע הזמן שיעשו סוף לפשע השנתי הזה, תמשיכו להלחם, חזקו ואימצו!

13

הצעה לאומן שלום: תפתחו מדור באתר לחבר ולתאם בין אנשים שרוצים לנסוע דרך מדינה שלישית. יש הרבה אנשים שרוצים לעשות זאת ולא יודעים איך זה עובד או שסתם לא רוצים לנסוע לבד (בקונקשיין הדרך ארוכה יותר ועם המתנה של כמה שעות בשדה התעופה כמו כן הם יוכלו לחלוק מונית או אובר לאומן כשמגיעים לאוקראינה וכו') עוד דבר : אני לא יודע אם אפשרי, אבל למה לא להתארגן ולפתוח סוכנות נסיעות שתעשה את הדבר הכון עבור אנ"ש למכור בזול מתוך תחושה של שליחות, ושתהוה תחרות לסוכנויות האחרות (ואולי אפילו תגרום להם להוריד מחירים) הרי זה דבר אדיר לסייע אפילו ליהודי אחד להגיע לאומן לקיבוץ הקדוש, כח הקדושה שזה מוסיף בפמליה של מעלה הוא בלתי נתפס, בפרט במניין של עשרות אלפים. כן יירבו!

12

נו מחלוקת...

11

תעשו ותצליחו. ישר כי

10

תודה רבה לכם על המהבק חיזקו ואמצו... וכן כל מי שיכול ליסוע דרך מדינה שלישית עם עצירה קטנה שיעשה זאת גם בשביל החיסכון לעצמו ובזה הוא משפיע ישירות במהבק הזה נגד סוכנים והורדת מחירים

9

סוף סוף צריך לברך שהחיינו שאנחנו מתחילים להתעורר, כמה עמך בית ישראל רוצים תיקון מרבנו ולא מרשים לעצמם בגלל העלויות הגבוהות, אתר אומן שלום וכל הגולשים אנא באו ונצעק ולא נפסיק את המחאה עד ירחם ה' עלינו. אמן

8

האתר אומן שלום שכל כך נזהר ממחלוקת לא מתאים שיעלה כזה כתבה

7

רק דרך מדינה שלישית

6

תודה רבה

5

רק דרך מדינה שלישית חזקו ואמצו

4

כבר כמה שנים טובות מאז שביטלו את בוויסות אני נוסע רק דרך מדינה שלישית וזה הכי קל והכי זול והכי נח.

3

השנה אני נוסע קונקשן וחסכתי לפחות 400$לכרטיס השנה שעברה שלמדתי 800 דולר עיכובים מפה ועד מחרתיים גם המזוודה לא הגיעה היינו אמורים להמריא מישראל ב17:45המראנו ב23 הגענו לאודסה ב12:30 עד שהנציג דבר ואמר שיש בעייה במזודות היה שלוש בבוקר הגענו לאומן ב7 בבוקר ועל זה 800 דולר בושה וחרפה

2

חיזקו ואמצו

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' כסלו ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.