בתום דיון סוער בליל אמש, קבינט הקורונה הכריע, השמיים ייפתחו בעוד שבועיים

השמים נפתחים: קבינט הקורונה הסמיך את שרת התחבורה מירי רגב, שר הבריאות יולי אדלשטיין ושר החוץ גבי אשכנזי לקדם את מתווה פתיחת השמיים שיפתחו בעוד שבועיים

השמיים ייפתחו בעוד שבועיים

בתום דיון סוער בליל אמש (חמישי), קבינט הקורונה הכריע השמיים ייפתחו בעוד שבועיים

קבינט הקורונה הסמיך את שרת התחבורה מירי רגב, שר הבריאות יולי אדלשטיין ושר החוץ גבי אשכנזי לקדם את מתווה פתיחת השמיים החל מה-16 באוגוסט.

היום (חמישי) יחלו בבדיקה מול מדינות שונות במטרה לבחון איזה מדינות יסכימו לקבל את הישראלים ללא צורך בבידוד, הן במדינת היעד והן בחזור ממדינת היעד או לחילופין להפחית את מספר ימי הבידוד בחזור למספר ימים בודדים. גורמים בענף התיירות מעריכים כי המטרה בשלב ראשון היא לצאת עם פיילוט ל-7-10 מדינות.

בנמל התעופה בן גוריון יבוצעו התאמות בכדי לאפשר את חידוש הטיסות. יהיו שני מסלולים בכניסה חזרה לארץ, מסלול אדום ומסלול ירוק. מסלול אדום למדינות עם רמת תחלואה גבוהה ומסלול ירוק למדינות שבן רמת התחלואה נמוכה. מדינות ירוקות שכרגע מסרבת לקבל ישראלים, יבצעו התאמות ברגע שיידעו שקיים בישראל מסלול ירוק. המדינות יכולות להחליט שיאשרו לישראלים להיכנס למדינתם אבל רק לעיר ספציפית, או, שיאשרו רק לאחר שעברו בדיקת קורונה.

שר התיירות אסף זמיר בירך על הודעת קבינט הקורונה בעניין פתיחת השמיים ואמר: “‏בשורה חשובה לענף התיירות ולכלל אזרחי ישראל. פתיחת השמיים זה צעד הכרחי בדרך להתאוששות הכלכלה הישראלית ולשיקום תעשיית התיירות על כלל עובדיה, שספגו פגיעה אנושה בעקבות המשבר. מברך על ההחלטה החשובה הזו שתספק לרבים אופק לעתיד.”

בהודעת משרד התחבורה לפני כשבוע, נמסר כי הצוותים עובדים על מתווה שתאפשר חזרה לשגרת תעופה בצל הקורונה. למשרד הבריאות הוצגה תוכנית למתווה בידוד מקוצר של 5 ימים לנוחתים בישראל וחיוב בבדיקת קורונה לפני הטיסה לנוסעים שיגיעו ממדינות “אדומות”.

ככלל, המתווה לפתיחת השמים שיצא לדרך יתחיל להניע מחדש את התעופה ויפתח עבורינו חסידי ברסלב וציבור הנוסעים לאומן יעדים חדשים שנוכל להשתמש בהם בקרוב כמעבר בטוח לאוקראינה בדרך אל היעד הנכסף – אומן.

תגובות

עז מה רק 5 ימים חוזרים מאומן

3

מי שרוצה להיות בטוח שיטוס א' אלול

2

חבריא קדישא,אנשי הצדיק,אנא המשיכו להתפלל על כלל בעלי הרצון הקדוש להתקבץ בראש השנה אצל רבנו. עד החזרה הביתה ואף לאחר מכן לא להפסיק .........

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט' שבט ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.