בשעה טובה נפתח ה’שטיבל לסדנאות’ של נהר דעה

ה’שטיבל לסדנאות’ של נהר דעה • נפתח בית מדרש בכניסה לירושלים עיה”ק אשר כל מטרתו להיות בית אכסניה למקורבים הרבים לרבינו מהציבור הדתי לאומי ולכאלה המתעניינים במשנתו ומחפשים כתובת להתחזקות – המקום, אשר נקרא ‘השטיבל לסדנאות’ הינו המשך ישיר של פעילות בית המדרש ‘נהר דעה’ אשר הוקם לצורך מטרה זו ומקיים מפגש שבועי בכל יום חמישי בערב עם שיעורים מטובי רבני ברסלב בליווי ניגונים ומרק חם

בריקוד | באדיבות המצלם

בשורה טובה ומרעננת: ב”ה נפתח בית מדרש בכניסה לירושלים אשר כל מטרתו להיות בית אכסניה למקורבים הרבים לרבינו מהציבור הדתי לאומי, ולכאלה המתעניינים במשנתו ומחפשים כתובת להתחזקות.

מקורבים מהציבור הזה, אשר לעיתים “נופלים בין הכסאות” בין בתי המדרש של אנ”ש לישיבות לבעלי תשובה וכדו’ לא תמיד מוצאים פינה של יישוב הדעת ללמוד ולהעמיק בספרי רבינו ודעת רבינו הצרופה והמקובלת לנו מדור לדור, ללא שינוי כלל, אך במנטליות ובסביבה הנוחה להם.

המקום, אשר נקרא “השטיבל לסדנאות” הינו המשך ישיר של פעילות בית מדרש “נהר דעה” אשר הוקם לצורך מטרה זו, ומקיים מפגש שבועי בכל יום חמישי בערב עם שיעורים מטובי רבני ברסלב, בליווי ניגונים ומרק חם.

המקום מתעתד להוות כתובת נעימה לכל דורשי ה’ לכל גיל וסגנון. פעילות בית המדרש נעה סביב השעון. בימי ראשון מתקיים במקום שיעור בליקוטי מוהר”ן מאת הרב טייכנר שליט”א (אחת לשבועיים) אשר הכיל כבר במפגש הראשון כ 20 מקורבים חדשים. בימי שני המקום מהווה כתובת לנוער דתי לאומי המעוניין ללמוד את תורת ההתחזקות של רבינו והחל משבוע הבא תפתח במקום סדנת התבודדות עם הרב משה ארז דורון, סדנת שבת עם ר’ דוד גבירצמן, בוקר מיוחד לנשים וסדנא למעוניינים “ללכת עם התורות” של רבינו מאת הרב אהרון פירר.

בעתיד מתעתדים לקיים במקום מלווה מלכה, ארועים מיוחדים, סעודות והילולות וכל נושא אשר יחזק את הלבבות להתקשרות לדרך של הרבי מתוך נעימות ויישוב הדעת.

בית המדרש ממוקם במיקום מרכזי ביותר, באופן שהעוברים ושבים באזור יוכלו להגיע למקום בכל עת מצוא. המיקום הוא רחוב אריאל 3 מאחורי התחנה המרכזית.

לפרטים נוספים פנו אל נפתלי, מרכז הפעילות במקום 058-4488148

 

תגובות

אשמח לשמוע על שיעורי שיש וירטואליםם ולא וירטואלים, תודה!

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
כ"ד תמוז ה'תש"פ
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.