בדיון קבינט הקורונה ראש הממשלה קרא “לעצור את כל הטיסות, מכל העולם”

קבינט הקורונה התכנס היום ודן בנושא המוטציה החדשה. פרויקטור הקורונה, פרופסור נחמן אש, אמר בדיון כי המלצתו היא לסגור את נתב”ג. ראש הממשלה בנימין נתניהו גיבה את ההמלצה

נתניהו: "לעצור את כל הטיסות, מכל העולם"

קבינט הקורונה התכנס היום (ראשון) ודן בנושא המוטציה החדשה שהתגלתה בבריטניה. פרויקטור הקורונה, פרופסור נחמן אש, אמר בדיון כי המלצתו היא לסגור את נתב”ג. ראש הממשלה בנימין נתניהו גיבה את ההמלצה, ואמר: “היעד שלנו, לסגור מיידית את כל המדינות. צריך לעצור את כל הטיסות מכל העולם, זה מחיר אפסי”.

ראש הממשלה הוסיף ואמר כי “אנחנו צריכים לסגור את כל העולם במיידי, לתת רק לאנשי עסקים לעבור בהתאם לנוהל. המחיר של זה קטן במקרה שהחיסון לא מנטרל את המוטציה”. נתניהו שאל את נציגי המל”ל “מה מונע מאיתנו לעצור את הטיסות מכל העולם?”, והמשנה לראש המל”ל איתן בן דוד ענה: “לעצור טיסות זו החלטה של משרד התחבורה”.

נתניהו אמר עוד כי “זה צעד קיצוני, אבל אם תהיה תוצאה היא תהיה קשה. אין מניעה משפטית לסגור את השמיים פרט להחזרת ישראלים”. שרת התחבורה מירי רגב הגיבה: “אין שום סיבה לסגור את השמיים”.

נתניהו ענה לשרה רגב כי: “יש את כל הסיבות בעולם לסגור את השמיים. העלות היא זניחה. נדאג להחזיר את כל הישראלים כמו שעשינו בעבר. אנחנו יכולים לעצור את הכניסה של הווירוס הזה לארץ”.

שר הפנים אריה דרעי אמר: “אם נחייב אנשים שחוזרים לארץ להיכנס לבידוד במלוניות, שזאת גזירה כואבת, זה יביא לתוצאה הרצויה מבחינת המוטציה. מציע שכל מי שחזר בשבועיים האחרונים מהמדינות הללו יגיעו לבדיקה”.

הוחלט כי החל מהיום (ראשון) כל המדינות בעולם נחשבות “אדומות” וכל מי שינחת בישראל יצטרך להיכנס לבידוד של 14 ימים – או לחילופין לבצע בדיקה ראשונה בשובו ובדיקה שנייה כעבור תשעה ימים מרגע הנחיתה, ובמידה ושתי הבדיקות יהיו שליליות יהיה ניתן לצאת מבידוד כעבור 10 ימים.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ב' שבט ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.