אפקט מכתב גמזו: זוג חסידי ברסלב הותקפו במרכז העיר אומן ממניעים אנטישמיים

זוג חסידי ברסלב אזרחי בריטניה שהגיעו להתפלל בקברו של רבי נחמן מברסלב באומן הותקפו במרכז העיר אומן על ידי צעיר אנטישמי שקרא לעברם קריאות אנטישמיות, תקף אותם, ושדד אותם באלימות

התוקף בעת האירוע במרכז העיר אומן // צילום: מתוך הנייד של האישה הנתקפת

זוג חסידי ברסלב אזרחי בריטניה שהגיעו להתפלל בקברו של רבי נחמן מברסלב באומן הותקפו במרכז העיר אומן על ידי צעיר אנטישמי שקרא לעברם קריאות אנטישמיות, תקף אותם, ושדד אותם באלימות.

האירוע התרחש אמש (רביעי) כשבני הזוג הסתבבו ברחוב ראשי במרכז העיר כשלפתע צעיר אלמוני ניגש אליהם, נגע במעילו של האיש וביקש דולר. לדברי האישה, היא ובעלה ניסו להתעלם מהצעיר, אך הוא עקב אחריהם במשך כחצי שעה והגיע אליהם.

האישה ביקשה מעוברי אורח להתקשר למשטרה, אך איש לא הגיב לקריאותיה. התוקף עקב אחריהם וברגע מסוים גנב מהבעל את מקל ההליכה שהיה ברשותו, כתוצאה מכך, החל מאבק עם התוקף שקרע את השרשרת של האישה והסתלק מהאזור כשהוא קורא לעברם קריאות אנטישמיות. האישה ניסתה לצלם את המתרחש, אך התוקף מנע ממנה לעשות זאת.

ארגון UJCU הקהילה המאוחדת של אוקראינה בראשות שליח חב”ד הרב שמואל קמינצקי שליט”א שקיבלה דיווח על האירוע החמור, החלה לפעול והעבירה את המקרה לטיפול גורמים בכירים בממשלת אוקראינה שיטפלו במקרה  וימצאו את הדין עם התוקף, בשעות אלה המשטרה עורכת חיפוש נרחב אחרי התוקף.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
א' חשון ה'תשפ"א
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.