אוקראינה שוקלת להטיל סגר כללי על כל המדינה בשל התחלואה הקשה שמתפשטת

ראש ממשלת אוקראינה דניס שמיגאל כתב כי אם הסגר שהוטל על אוקראינה בסופ”ש לא יעצור את שרשרת ההדבקה הממשלה תוציא לפועל את תוכנית שלב ב’ ותטיל סגר מלא על כל אוקראינה

ראש ממשלת אוקראינה, דניס שמיגל // צילום: segodnya.ua

אוקראינה שוקלת להטיל סגר כללי על כל המדינה בשל התחלואה הקשה

ראש ממשלת אוקראינה דניס שמיגאל כתב בדף הפייסבוק כי אם הסגר שהוטל על אוקראינה בסופ”ש לא יעצור את שרשרת ההדבקה והתחלואה תמשך, הממשלה תוציא לפועל את תוכנית שלב ב’ ותטיל סגר מלא על כל אוקראינה.

בין השאר אמר ראש הממשלה כי הסגר שהוטל בסוף השבוע נותר אלטרנטיבה סבירה, לדבריו, הסגר בסופי שבוע הוכיח את יעילותו, אזרחי המדינה הגבילו את הניידות שלהם מאז הסגר והתפשטות הנגיף נבלמה. לכן בסוף שבוע זה ובסוף השבוע הבא הסגר יימשך ולאחר מכן נוכל להעריך את המשך הצעדים. לדבריו, תוכנית שלב ב’ קיימת אך אין תאריך ליישום התוכנית.

על פי מקורות בממשלת אוקראינה: בחודש הבא יוטל במדינה סגר כללי למשך מספר שבועות שיכלול את חגי ראש השנה הלועזי. על פי הגרסה הפסימית, הסגר יתחיל כבר בין ה-10.12 עד ה-15.12. על פי הגרסה האופטימית, הסגר יתחיל בין ה-20.12 עד ה-25.12.

באם יוחלט על סגר כללי בכל אוקראינה המהלך עשוי להשפיע על הטיסות לאומן ויש לקחת בחשבון כי הקיבוץ בשבת חנוכה באומן יתקיים המתכונת מצומצמת.

 

תגובות

יהיה אפשר לטוס מאוקראינה לארץ

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ה' טבת ה'תשפ"ב
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.