תקשורת וניידים באוקראינה

מידע ואפשרויות המומלצות להתקשרות חסכונית מאוקראינה לישראל, הטענת הסים, והשימוש במידע הפנימי של הסים, כל הפרטים לנדידה עם הנייד באוקראינה

תקשורת ניידים באוקראינה

האפשרות המומלצת ביותר לנוסעים לאומן היא לרכוש סים מקומי כדוגמת טוקמן, באוקראינה קיימים שלוש חברות מובילות בתחום התקשורת המקומית, את הסים שלהם ניתן לרכוש ולהטעין בכל מקום באוקראינה, החברות שמספקות את השירות הם 'לייף סייל' 'וואדפון' ו'קייב סטאר'.

המומלצת מבניהם לישראלים המתקשרים מאומן ומאוקראינה לישראל, היא חברת 'לייף סייל' (lifecell) באמצעות החברה, תוכלו להתקשר לישראל בעלות של אגורות בודדות לדקת שיחה לישראל, השימוש באינטרנט חסכוני ומהיר, הקליטה של החברה מכסה על כל הדרכים המובילות לאומן ולקברי צדיקים באוקראינה, בתקופת ראש השנה באומן, בשיא העומס, החברה מתגברת את מערך האנטנות ברחוב פושקינה.

את הסים של החברות מומלץ לרכוש מיד בנחיתה בשדה התעופה, בקייב, מיד בצאתכם ממעבר המכס לפני היציאה מהטרמינל, תמצאו דוכן עם שלושת החברות המובילות, כרטיס סים עם מספר נייד ראשוני נמכר בסכום ראשוני קטן, בקשו סים עם אפשרות לאינטרנט, מיועד גם לבעלי ווצאפ' בלבד, המחיר יעלה לכם טיפה יותר, נציגי המכירות בשדה התעופה דוברים קצת עברית, תוכלו להסתדר איתם בקלות. ישנם הגדות חשובות בנייד שמותאמות לאוקראינה, נציגי החברה יטפלו לכם במכשיר עד להפעלתו. בנוסף ניתן להטעין את הסים בסכום של 50 גריבנה = 0.50$, 100 גריבנה = 3.07$,  200 גריבנה = 7.04$.

בכתבה נעזור לכם לקבל את כל המידע הדרוש ברכישת הסימים של החברות באוקראינה, הטענת הסים, והשימוש במידע הפנימי של הסים והפעלתו.

כיצד מחייגים מאומן ואוקראינה לישראל? מחייגים מכל הרשתות 972+ והמספר ללא אפס לדוגמא: 972544000000+

כיצד מחייגים באומן ואוקראינה למספר מקומי? מחייגים מכל הרשתות 380+ והמספר ללא אפס לדוגמא: 38055566666+

 

(lifecell) חברת התקשורת 'לייף סייל'

חברת התקשורת 'לייף סייל' היא המומלצת מבין כל החברות באוקראינה, תעריפי השיחה די זולים ביחס לחברות האחרות, והשימוש בשירות הוא נוח וקליל. את הסים תוכלו להשיג בכל קיוסק  המוכר מוצרי תקשורת, תוכלו להשתמש גם בקיוסקי ההטענה העצמאיים הפזורים במרכזי הערים, ברחוב פושקינה קיים קיוסק הטענה צמוד לפורוסקה 6, ניתן גם לרכוש בחנות תשמישי הקדושה 'הינדיק' ובמכולת 'אומן סטור'.

לפניכם מספרים שימושיים שיעזרו לכם לתפעל את השירות של החברה בקלות, לפניכם קודים קצרים שיאפשרו לכם לבדוק במהירות ובנוחות את המידע של הסים במכשיר.

* 111 # וחיוג –  מציג את יתרת החשבון

* 161 # וחיוג – מציג את מספר הטלפון שלך ואת סוג התוכנית שאתה משויך אליו

* 121 # וחיוג – מציג את יתרתך בחשבון הסים

* 121 # וחיוג – מציג את יתרת הדקות לשיחה ולגלישה

* 121 # וחיוג – הטענת הסים באמצעות כרטיס מאסטרקארד / כרטיס ויזה (ללא עמלה)

להטענה באמצעות כרטיס המילוי שרכשתם. 1. הקש את הקוד *101* הקש את קוד הטעינה כפי שמופיע לאחר הגירוד בגב הכרטיס ומיד הקש #  בסיום הקש להתקשרות, על הצג יופיע הסכום שהטענתם.

להטענת השיחות והאינטרנט באמצעות אתר החברה לחצו כאן

 לפניכם דוגמא לתוצאה המתקבלת לאחר הקשת המספר המתאים והחיוג ↓

 

 

(vodafone) חברת התקשורת 'וודאפון' 

לפניכם מספרים שימושיים שיעזרו לכם לתפעל את השירות של 'וודאפון' בקלות, לפניכם קודים קצרים שיאפשרו לכם לבדוק במהירות ובנוחות את המידע במכשיר.

*101 # וחיוג –  מציג את יתרת החשבון

*161 # וחיוג – מציג את מספר הטלפון שלך

להטענה באמצעות כרטיס המילוי שרכשתם. 1. הקש את הקוד *101* הקש את קוד הטעינה כפי שמופיע לאחר הגירוד בגב הכרטיס ומיד הקש #  בסיום הקש להתקשרות, על הצג יופיע הסכום שהטענתם.

להטענת השיחות והאינטרנט באמצעות אתר החברה לחצו כאן

 

 

(kyivstar) חברת התקשורת 'קייב סטאר'

* 161 # וחיוג – מציג את מספר הטלפון שלך ואת סוג התוכנית שאתה משויך אליו

* 123 # וחיוג – מציג את יתרת החשבון שנשאר בסים.

להטענה באמצעות כרטיס המילוי שרכשתם.  הקש את הקוד *101* הקש את קוד הטעינה כפי שמופיע לאחר הגירוד בגב הכרטיס ומיד הקש #  בסיום הקש להתקשרות, על הצג יופיע הסכום שהטענתם.

להטענת השיחות והאינטרנט באמצעות אתר החברה של קייב סטאר לחצו כאן

 

נגמר לכם השיחות נתקעתם ואתם זקוקים לתקשורת עם הווצאפ'? העבירו את הגדרות לוואפי ונסו להתחבר לאינטרנט, אומן מרושתת בראוטרים, אם אתם במקום האירוח, או במלון, בקשו מבעלי המקום לתת לכם את קוד הכניסה, בכיכר פושקינה מופעל קו של 'אומן שלום' את הקוד תוכלו לקבל בחנות תשמיש הקדושה והמתנות של 'הינדיק'.

אזהרה! בתקופת ראש הש

נה והחגים מסתובבים בשדה התעופה וברחובות פושקינה נציגים חברות התקשורת, עם חולצות שעליהם מוטבעות הלוגו של חברות הסלולר, הנציגים מציעים לנוסעים לאומן לרכוש אצלם כרטיסי סים, שימו לב! ברוב המקרים מדובר בעוקץ , כרטיסי ההטענה שהם מוכרים מתרוקנים בשיחה אחת, מומלץ לרכוש את הכרטיס סים או להטעין רק במקומות רשמיים, בשדה התעופה, בקיוסקים האוטומטיים ובחנויות במרכזי הערים.

 

עמדות הטענה של מפעילי הסלולרי באוקראינה

שימו לב! בעת שהותכם באוקראינה ניתן להטעין את שיחות הטלפון של מפעיל הסלולרי בפעולה פשוטה באמצעות עמדות ההטענה של איזי פיי (Easy Pay) הפזורים במקומות ציבוריים ברחבי אוקראינה, בשדה התעופה, במלונות, ובמרכזי הקניות במרכזי הערים גם באומן, השימוש במכשיר מומלץ מאוד בשל פיקוח המחירים של כרטיסי השיחות ותקינותם, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את מפעיל הסלולרי שאתם משמשים בו באמצעות ההקשה על המסך, להקליד את מספר הטלפון שלכם, לבחור את סכום ההטענה, ולשלם, ניתן לשלם במזומן או בכרטיס אשראי, מיד לאחד ההטענה יופיע בצג שהמכשיר הוטען בסכום שביקשתם. למיקומי הקיוסקים באזורכם ← לחצו כאן

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.