תחבורה חסכונית באוקראינה

תחבורה חסכונית לאומן וליעדים נוספים באוקראינה, מרכזנו עבורכם את הערים הפופולריות שבהם נוחתים בדרך כלל הנוסעים לאומן

תחבורה חסכונית לאומן וליעדים נוספים באוקראינה

תחבורה חסכונית לאומן ולערים באוקראינה

כמו בכל מקום בעולם, גם באוקראינה, בכל עיר ועיר מצוי תחנה מרכזית המפעילה קווי אוטובוסים, לכל היעדים באוקראינה, אומן גם היא נמצאת על המפה, והנסיעה אליה מתקיימת מדי יום בשעות קבועים מראש, מרכזנו עבורכם את חברות האוטובוסים המומלצים והחסכוניים לנסיעה לאומן או לשאר ערי אוקראינה.

 

אוטובוסים לאומן וליעדים באוקראינה

בקייב או ובערי אוקראינה קיימים כמה חברות אוטובוסים המפעילים קווי נסיעה למגוון ערים באוקראינה, הקווים פעילים בשעות קבועות, השירות פעיל גם לאומן כמה פעמים ביום, תוכלו לבחור בין החברות המובילות: חברת ‘אקולינס’, חברת 'גונסל', חברת 'ינפובוס', וחברת 'אבטולוקס', האוטובוסים של החברות המקומיות חדישים ומצוידים לנוחות הנוסעים לאומן ולקברי צדיקים ולשאר הערים באוקראינה, האוטובוס של חברות האוטובוסים, נוסעים מיעדם לאומן בשעות קבועות מראש כמה פעמים ביום, מחיר נסיעה לדוגמא: מחיר הנסיעה מקייב לאומן בממוצע מסתכם ב- 175 גריבנה לכיוון, (7 דולר). זמן הנסיעה לאומן הוא עד 3 שעות.

תוכלו להיעזר במידע ובשיחון המתפרסם ב’אומן שלום’ שיוכל לסייע לכם בכל שלב מעת ההגעה לתחנת האוטובוס ובהמשך הנסיעה, עד להגעה ליעד הנכסף – אומן. האוטובוסים הנוסעים מקייב לאומן, עושה עצירה בתחנה המרכזית באומן, משם תיקחו מונית עד לרחוב פושקינה הסמוך לקברו של רבי נחמן מברסלב –  הנסיעה מהתחנה המרכזית באומן אורכת 5 דקות בלבד.

אין צורך להזמין כרטיס מראש, האוטובסים יוצאים לאומן כמה פעמים ביום, כל שעליכם לעשות הוא להגיע לתחנות האוטובוסים בקייב בשעות הקבועות, ולעלות על האוטובוס לאומן, שימו לב! השעות משתנות כל כמה חודשים. במידע שלפניכם נעזור לכם למצוא בקלות את האוטובוס שייקח אותכם לאומן או לכל יעד אחר באוקראינה בזיל הזול, כל שעליכם לעשות הוא לעקוב אחרת ההוראות שלפניכם.

 

חברות האוטובוסים המומלצים:

• חברת ‘אקולינס’ // מקייב לאומן // מאומן לקייב
• חברת ‘'גונסל'’ // מקייב לאומן // ומאומן לקייב
• חברת ‘'ינפובוס'’ // מקייב לאומן // ומאומן לקייב
• חברת ‘'אבטולוקס'’ // מקייב לאומן // ומאומן לקייב

 

שימו לב! החברות מבצעות נסיעות לאומן וחזרה גם מערים אחרות כמו אודסה, דנייפר, חרסון, זפרוז'יה, ועוד… במידה ולא מצאתם אוטובוס פנוי בתאריכי היעד הנחוצים, תוכלו לבחור בכל שלב בחברות האחרות.

 

חברת ‘אקולינס’ (Ecolins) לאומן ובחזרה

חברת 'אקולינס' היא בין החברות הבולטות הטובות ביותר באוקראינה, החברה מחדשת את האוטובוסים בצי של החברה ומספקת ללקוחותיה את הנוחות המרבית בעת הנסיעה ליעד המבוקש, באוטובוס של החברה יש שירותים, שקעים להטענת הטלפון, ווי פי, ודיילים שמגישים שתייה בעת הנסיעה, החברה מבצעת נסיעות יומיומיות מקייב, אודסה, דנייפר, וערים נוספות לאומן, אם תבחרו לחסוך ולנסוע לאומן או לכל יעד אחר עם האוטובוס של החברה, ראשית  מומלץ לכם לבדוק את התאריכים ומועדי הנסיעה לאומן או לכל יעד אחר באתר החברה.

 

אתר האינטרנט של חברת 'אקולינס' ← https://ecolines.net

 

נכנסתם לאתר החברה! באתר, תוכלו לבדוק את מועדי הנסיעה לאומן או לכל יעד אחר באוקראינה, בכדי להגיע לתוצאה, תתבקשו להקליד כמה פרטים חשובים, מאיזה עיר תרצה לנסוע! את עיר היעד המבוקש, ותאריך הנסיעה המבוקש, את הערים תתבקשו להקליד לבחירתכם בכמה שפות, הישראלים שבינינו מסוגלים להסתבך עם השפה, לכן העתקנו עבורכם כמה ערים מרכזיות שאותם תוכלו להדביק בכדי למצוא את התוצאה המבוקשת.

 

לפניכם דוגמא של מנוע החיפוש באתר החברה ↓

 

מצד שמאל תתבקשו להקליד את העיר שאתם נמצאים בה, וממנה אתם יוצאים ליעד הבא, לדוגמא אם אתם נמצאים בקייב, תתבקשו להקליד ← Киев – ולאחר מכן את היעד, לדוגמא  ←  Умань – ולסיום תבחרו את התאריך המבוקש ותלחצו חיפוש.

 

לפניכם דוגמא לתוצאה שתקבלו ↓

התוצאה תציג בפניכם את כמות הנסיעות לאומן במשך אותו היום שביקשתם, את שעת היציאה, והעיר שממנה יוצא האוטובוס, משך זמן הנסיעה, ושעת ההגעה לאומן, המחיר מוצג לפניכם, לא טעיתם! 175 גריבנה (6.5$). רכשו את הכרטיס בכדי לשריין לעצמכם מקום בטוח, לאחר שהדפסתם את הכרטיס יוצג בפניכם שעת הנסיעה והיציאה ממוקדם בעיר שאתם נמצאים בו, תגיעו לתחנה מוקדם בכדי שלא תפספו את האוטובוס.

 

תחנות היציאה של החברה ↓

 

תחנות בקייב:

• נמל התעופה בוריספול ← קומה א' מול היציאה מהטרמינל
• מרכז העיר קייב ←  בתחנה המרכזית רחוב מוסקבה 3 // הצג מפה

 

תחנות באודסה:

• תחנה מרכזית מרכז העיר אודסה ← // הצג מפה
• תחנה מרכזית מרכז העיר אודסה ← // הצג מפה

 

לשאר התחנות בערי אוקראינה ← // לחצו כאן

 

 

חברת 'אבטולוקס' לאומן

לבדיקת שעות הנסיעה העדכניות של חברת 'אבטולוקס' לאומן ←  לחצו כאן 

באתר החברה תוכלו לקבל מידע על שעות החזרה מאומן לקייב או לשאר יעדים פופולאריים באוקראינה, כגון: אודסה, זפרוז'יה, לבוב, דנייפר ועוד. לאחר שבדקתם את שעת הנסיעה הנוחה לכם, תבקשו מהנהג שאתו אתם נוסעים בקייב, להגיע לרחוב התחנה.

Выдубичи, Набережно печерская дорога 10А

 

חברת 'ינפובוס' ו‘גונסל’

חברת 'ינפובוס' בקייב גם היא מפעילה קווי אוטובוסים לאומן וליעדי אוקראינה השונים, באתר החברה תוכלו לקבל את כל שעות הנסיעה לאומן, לפרטים לחצו כאן

מלבד הנסיעה לאומן תוכלו להיעזר בחברה שמפעילה קווי אטובוסים למגוון רחב של יעדים באוקראינה, רוסיה, הונגריה, גרמניה, רומניה, ומקומות נוספים בכל מזרח אירופה.

 

בתחנה המרכזית במרכז העיר קייב קיימת חברה אוטובוסים 'גונסל' המפעילה נסיעה יומיומית לאומן ולשאר יעדי אוקראינה על בסיס יומיומי, כגון אודסה, לבוב, דנייפר, ויניצה ועוד… תגיעו לתחנה המרכזית במרכז העיר שם תוכלו להזמין כרטיס נסיעה לאומן, כנסו לאתר החברה ובדקו את הזמנים המתאימים לכם לפי חיפוש התאריך המבוקש, מחירי הנסיעה לאומן זולים במיוחד, לכניסה לאתר החברה, ובדיקת זמני הנסיעות ממרכז העיר קייב לאומן רשמו את שם העיר Kiev באנגלית – לחצו כאן – שימו לב! באתר תוכלו לבחור יעדים נוספים לנסיעה.

 

תחנת האוטובוסים של 'גונסל' מקייב לאומן נמצאת כאן.

 

בכל שלב תוכלו להיעזר במידע ובשיחון עברי רוסי של ’אומן שלום’ שיוכל לסייע לכם בעת ההגעה לתחנה המרכזית או לתחנת הרכבת, ובהמשך הנסיעה, עד להגעה ליעד הנכסף – אומן. האוטובוס מקייב עושה עצירה בתחנה המרכזית באומן, משם תיקחו מונית שתסיע אותכם עד לרחוב פושקינה הסמוך לקברו של רבי נחמן מברסלב באומן – מרחק הנסיעה מתחנה המרכזית באומן עד לפושקינה 5 דקות.

 

מידע שיכול לעניין אותך בקייב ↓

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ד אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.