נמל בוריספול בקייב • המראה

נמל התעופה הבינלאומי בוריספיל הוא נמל התעופה הבינלאומי של קייב, המשמש כשער הכניסה האווירית לאוקראינה למרבית הנוסעים לאומן

טרמינל D בקייב

שדה התעופה בקייב • מידע לממריא 

נמל התעופה הבינלאומי בוריספיל (Бориспіль) הוא נמל התעופה הבינלאומי הממוקם כ-6 ק"מ מערבית לעיירת בוריספיל וכ-29 ק"מ מזרחית למרכז העיר קייב – בירת אוקראינה. בוריספול הוא הנמל הגדול באוקראינה ואחד מהעמוסים במזרח אירופה. הנמל משמש את מרבית הטיסות הבינלאומיות אליה וממנה, ומחזיק בנתח של בין 60% ל-70% משוק התעופה בכל אוקראינה. הנמל משמש כבסיסן של חברות התעופה האוקראיניות ומשמש כשער כניסה האווירית לאוקראינה עבור מרבית הטיסות של הנוסעים לאומן.

 

מפת גוגל להתמצאות וסיור באזור הטרמינל ↓

 

הגעה לשדה התעופה ↓

 

נמל התעופה בוריספול הוא אמנם נמל רחב מימדים ובעל מרחבים גדולים, אבל ההתמצאות בנמל אינה מסובכת כפי שרבים חושבים, בעת שאתם עושים את הדרך לשדה במונית, ברכב הפרטי או בכל אמצעי תחבורה אחר, בשלב הראשון תגיעו לכניסה הראשית של הטרמינל, נמל בוריספול בנוי מ-2 מפלסים, החלק העליון מיועד לנוסעים הממריאים, המפלס התחתון הוא האזור שבו יוצאים הנוסעים שנחתו זה עתה, המידע הזה יכול לסייע לכם עוד לפני ההגעה לשדה התעופה.

בשל הבדיקה הביטחונית שעוברים הנוסעים לפני הכניסה לנמל, שער הכניסה במפלס העליון עמוס מאוד, בפרט בימי הקיץ ובתקופת ראש השנה, בשל העומס הכבד, רבים מהנוסעים החוזרים מאומן נאלצים לעמוד שעות בתור מחוץ הכניסה לטרמינל.

טיפ! אם אתם נוסעים במונית או אפילו בטנדר, בקשו מהנהג להגיע למפלס התחתון של הנמל, שם העומס לא קיים בכלל, תעברו את הבדיקה הביטחונית כנסו לטרמינל, השתמשו במעליות הממוקמות בטרמינל ותעלו לקומת הצ'ק אין.

אם שכרתם רכב וכעת אתם נדרשים להחזירו, השתמשו במפלס התחתון, באזורי החנייה הסמוכים לטרמינל, שם ימתינו לכם נציגי חברת ההשכרה.

שימו לב! מעת הגיעכם לשדה התעופה חל איסור מוחלט לעשן במקומות ציבוריים, החוק האוקראיני אוסר על עישון גם מחוץ לטרמינל, השוטרים מנצלים את חוסר הידיעה של התיירים, ונותנים קנסות גבוהים בפרט לציבור הנוסעים לאומן, שאינם מבינים את השפה המקומית, בכניסה לטרמינל מותר לעשן אך ורק במקומות המיועדים לכך.

 

הכניסה לטרמינל הראשי ↓

 

לאחר שעברתם את הביטחון אתם נכנסים לטרמינל, וניגשים לעמדת הצ'ק אין של טיסתכם, עמדות הצ'ק אין של חברת 'אל על' ו'אוקראיין אינטרנשיונל' ממוקמים בסוף בצד שמאל של אולם בית הנתיבות, באזור עמדה 25, בעמדות פזורים קיוסקים ומכונות לביצוע הצ'יק אין באופן עצמאי.

 

בסיום הצ'ק אין אתם ממשיכים ישר לביקורת הגבולות ולאחר מכן לשער העלייה למטוס, לפני ביקורת הגבולות, תדרשו לעבור בדיקה ביטחונית, בבדיקה נדרשים הנוסעים להוריד נעליים, חגורות, וכל אובייקט אחר שהוא בעל מתכת, את הנוזלים תדרשו לזרוק לפח האשפה, אם יש לכם בקבוקי שתייה תשתו אותם לפני כן, אם יש לכם זמן עד הטיסה המתינו לשלב הבדיקה הביטחונית עד שתסיימו לשתות ולאכול.

 

טיפ! בטרמינל נמצא דלפק לשירות תור מהיר, בסכום 400 גריבנה (15$ בערך) שתשלמו, לא תצטרכו להמתין בתור אם שאר הנוסעים בדלפקי הצ'ק אין, ובמעבר הביטחון, בדלפק תוכלו גם לבצע פעולות חשובות, תוכלו לשדרג את כרטיס הטיסה ולבצע פעולות נוספות, והכי חשוב! שם הכל זז צ׳יק צ׳אק, גם אם אתם מגיעים לשדה התעופה 1/2 שעה לפני מועד ההמראה. דייל VIP יכניס אותך לתור מיוחד לבידוק הביטחוני, וילווה אותך לבידוק מיידי עד לאחר עמדת ביקורת הדרכונים. שווה כל גריבנה. זכרו! דלפק 48.

השימוש בשירות מומלצת לאותם נוסעים החוזרים מאומן שמאחרים את הצ'ק אין, גם אם הצ'ק אין נסגר, תוכלו להשתמש בשירות שיסייע לשכם לעלות לטיסה. העמדה פעילה 24 שעות ביממה, במקרה ואתם מאחרים את הטיסה, התקשרו מבעוד מועד כשאתם עדיין בנסיעה במונית, דייל ימתין לכם ויטפל בכם במהירות, בכל מקרה הזמינו את התור כשאתם עדיין בעת הנסיעה במונית או באוטובוס.

להזמנות התקשרו: 380504150909+

או השאירו מייל באנגלית: fast.line@aeh.aero

 

• שירות VIP בטרקלין מיוחד –  למחירים ופרטים כנסו 

 

טיפ! בשדה תעופה במרכזי הקיוסקים תוכלו לרכוש לחמניות וסנדביצ'ים כשרים בכשרותו של הרב וישצקי שליט"א, חפשו אותם בקיוסקים המציעים קפה ושתייה קלה.

 

טיפ למעשנים! בכל אזור הטרמינל הראשי אין אזורים לעישון, הדרך הבאה תקל עליכם מאוד! גשו למעליות הממוקמות במרכז הטרמינל, ורדו למפלס התחתון, בקומת הקרקע תצאו מחוץ לטרמינל בצד שמאל הוקצה פינת עישון, לאחר שסיימתם את הסיגרייה, תחזרו חזרה לכניסה, תעברו בדיקה ביטחונית קצרה, ותעלו שוב במעלית לקומה העליונה, אל תנסו לעשות את המהלך בקומה העליונה, כדי שלא תדרשו לעמוד בדרך כלל בתור ארוך לבדיקה הביטחונית.

 

האזור היחיד ↓ שמותר לעשן בכל מתחם היציאה והכניסה לטרמינל

 

בדיקה ביטחונית ומעבר ביקורת הגבולות

לאחר שסיימתם עם הצ'ק אין, והמעבר בביקורת הגבולות, אתם מגיעים לאזור שערי העלייה למטוס, המתחם בנוי בצורת פרוזדור צר וארוך, כאשר לאורך כל המתחם מצויים חנויות דיוטי פרי פטורים ממכס, בתי קפה, שירותים, וכיסאות המתנה לטיסה, שער העלייה לטיסה לישראל ממוקם בקצה של הטרמינל עד הסוף, תלוי בחברת התעופה, בדרך כלל 'אל על' ממוקמת בצד ימין עד סוף המסדרון, ו'אוקראיין אינטרנשיונל' בקצה השני בסוף המסדרון, בכל מקרה בדקו בכרטיס העלייה למטוס, שם מופיע לכם שער העלייה, באזור ההמתנה לטיסה לישראל ישנו פינת עישון בתוך חדר צדדי, וחנויות לממכר קפה ושתייה קלה, המוכרים בדוכנים הקיוסק מדברים גם כמה מילים בעברית.

 

מפת התמצאות בטרמינל ↓ שימו לב לאזורי העישון

שימו לב! תהיו קרובים לשער העלייה לטיסה, חברות התעופה סוגרים את הטיסה כ- 20 דק' לפני ההמראה, אל תסתמכו על מערכת הכריזה שתקרא לכם!  אם איחרתם את הזמן הנקוב, לא תוכלו להיכנס לטיסה, החברות מקשיחות את עמדתן בנושא, ובמקרים רבים הנוסעים נאלצו להישאר בקייב והפסידו את כרטיס הטיסה.

 

 

מדד מרחקים ונסיעה לבוריספול:

• בוריספול ← מרכז קייב  ← 36 ק”מ – זמן נסיעה: 30 דקות.
• בוריספול  ← ז’וליאני ← 37 ק”מ – זמן נסיעה: 36 דקות.
• בוריספול ← אומן  ← 236 ק”מ – זמן נסיעה: 3 שעות.
• בוריספול ← מעזיבוז’ ← 356 ק”מ – זמן נסיעה: 5 שעות.
• בוריספול ←  ברדיטשוב ← 242 ק”מ – זמן נסיעה: 3 שעות 40 דקות.

תוכלו לבנות לעצמכם מסלול נסיעה לקברי צדיקים, השתמשו במפה של גוגל רשמו את שמות הערים הרצויות בעברית או בכל שפה אחרת, ותגיעו בעצמכם לתוצאה המבוקשת.

 

• מוניות מקייב לאומן // בבעלות יהודית

 

מידע שיכול לעניין אותך בקייב ↓

• שגרירות ישראל בקייב
• תחבורה חסכונית לאומן וליעדי אוקראינה
• קהילות יהודיות והתמצאות במרכז העיר קייב
• מסעדות כשרות במרכז בקייב
• אטרקציות כשרות במרכז קייב
• מפות והתמצאות בקברי צדיקים באוקראינה
• מלונות באומן ← לחצו כאן

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.