שבועות באומן

שבועות באומן – מידע חיוני לטסים לאומן לחג השבועות, במידע תמצאו את כל מה שנחוץ לכם לקראת הנסיעה לקיבוץ באומן

קבר רבי נחמן מברסלב באומן // צילום: יוסי גולדברגר

שבועות באומן

שבועות באומן // מלונות באומן לחג השבועות // דירות להשכרה באומן

 

שבועות באומן

נסיעה לאומן הפכה בשנים האחרונות לטרנד של ממש ומביאה אליה יותר ויותר יהודים, נשים וגברים מכל רחבי העולם הבוחרים לטוס לאומן לאורך כל תקופה ימות השנה בכדי לזכות לבקר ולפעול ישועות בקברו של רבי נחמן מברסלב באומן המהווה מוקד עלייה לרגל, למאות אלפי יהודים הנהנים מחוויה רוחנית מדהימה, מרבית הטסים לאומן בוחרים לבקר בה דווקא בראש השנה. תקופה זו נקראת בפי חסידי ברסלב אומן ראש השנה, בתקופת אומן ראש השנה מתקבצים עשרות אלפי יהודים בכדי לזכות לקיים את ציוויו של רבי נחמן מברסלב  שאמר לפני פטירתו: ""הראש השנה שלי עולה על הכל, אין דבר גדול מזה".

הנסיעות לאומן מתקיימות בכל עונה ובכל תקופה בשנה, גם  ללא קשר לחג או לאירוע מיוחד. ישנם כאלה שיבחרו לטוס לאומן דווקא בחג השבועות, בכדי לזכות להיות בחג שבועות באומן סמוך לקברו של רבי נחמן מברסלב. לקראת חג השבועות מגיעים לאומן  אלפי יהודים, השוהים בה לאורך כל ימי החג.

 

חג השבועות באומן

מה העניין לנסוע לאומן בחג השבועות?

אלפים בוחרים לטוס לאומן לקראת חג השבועות. כך מקובל בחסידות ברסלב בכל השנים ובכל הדורות עד לתקופת חייו של רבי נחמן, בתקופת חייו של רבי נחמן מברסלב בשלשה מועדים בשנה התקבצו חסידיו של רבי נחמן מברסלב בכדי לשהות סמוך אליו: זמנים אלו התקיימו ומתקיימים לאורך כל השנים עד עצם היום הזה, בשבת חנוכה, בחג השבועות ובראש השנה.

רבי נתן מברסלב מתאר בספר חיי מוהר"ן אות קכ"ו את זמני ההתקבצות בחייו של רבי נחמן מברסלב זיע"א: "דרכנו היה להיות אצלו על ראש השנה ועל שבת חנוכה ועל חג השבועות וכו', והיה מצווה ומזהיר להיות אצלו באלו השלושה זמנים וכו'" לאחר פטירתו של רבי נחמן מברסלב נהגו רבי נתן מברסלב זי"ע ואנשי שלומינו בכל הדורות להגיע לציונו הק' באומן בשלושה זמנים אלו.

 

• חג השבועות – לקט כוונות עבודת היום על פי דרכו של רבי נחמן מברסלב זיע”א
• הלכות מעשיות בענין יו”ט שני לציבור הנוסעים לאומן לימי חג השבועות

 

לשבועות באומן מגיעים מידי שנה אלפי יהודים השוהים בה לאורך כל ימי החג. בתקופה זו בשל הביקוש הרב, בתי המלון באומן, והמלונות באומן, עמוסים מאד, מומלץ וחשוב להזמין את מקום הלינה מראש ולבדוק היטב את האפשרויות העומדות לרשותכם.

בעקבות הביקוש הרב, בשנים האחרונות מגמת בניית המלונות באומן הולכת וצוברת תאוצה, ובאומן מדי שנה נבנים מלונות פאר, כאשר התחרות הולכת וגוברת, נכון להיום, ניתן למצוא באומן למעלה מ-40 מלונות באומן הנמצאים בבעלות יהודים, מרבית המלונות באומן נבנו בסטנדרט רגיל המתאים למגורים נוחים בתקופת חג השבועות, לאירוח עבור אלפי המבקרים באומן בשבועות, התחרות בין היזמים והמשקיעים הממשיכים גם היום בבניית המלונות באומן, מביאה להורדת מחירים, המאפשרים למבקרים ליהנות מאירוח מושלם, והכי חשוב במחירים השווים לכל נפש.

המלונות באומן מציעים לאורחים המבקרים באומן מגוון שירותים נוחים בעת שהותם במקום, כמובן הכל תלוי ברמה ובסוג של המלון באומן, במלונות באומן ניתן ליהנות מאוכל ברמה טובה, מסעדות כשרות, שירותי ספא, מקווה באומן, ועוד…

 

• כיצד לתכנן נכון את הביקור באומן?
• מלונות באומן ודירות להשכרה באומן בכל תקופת השנה
• הזמנת מלון באומן איך לחפש מלון באומן? – מאמר
• להזמין שירות לאומן אצל המומחים בתחום או באמצעות אתרי האינטרנט?

 

מלונות באומן לחג השבועות 

איך בוחרים מלון באומן מבין שלל המלונות באומן?

רמת השירות שאותם מציעים המלונות באומן משתנה ממלון למלון, בכל המלונות באומן ובתי האירוח באומן מציעים לאורחים שירותי הסעדה, בדרך כלל במלונות באומן האוכל הוא ברמה טובה ומספקת, גם רמת האירוח בחדרי המלונות באומן משתנים ממלון למלון, במלון אחד תמצאו חדרים מפוארים יותר ובמלון האחר תמצאו חדרים פחות יפים, אך נוחים, נקיים, ומתוחזקים היטב.

לפני שמזמינים מלון ואירוח באומן לחג השבועות כדאי לקחת בחשבון כי המלונות באומן הנחשבים והמומלצים למבקרים באומן, בדרך כלל מציעים לאורחי המלון באומן שירותי ספא עם סאונה, ומקווה, במחיר הכלול באירוח, לעומת זאת, ישנם בתי מלון באומן שאינם נותנים שירותי ספא או מקווה, אבל עדיין רמת האירוח אצלם נשארת בגדר רמה טובה ומעולה, במצבים כאלה בדרך כלל בעלי המלון מגיעים להסדר עם מלון אחר המאפשר לאורחי המלון באומן להשתמש במקווה ובספא במתחם המלון, קחו בחשבון את כל השירותים שאותם מציעים המלונות באומן, שיתאימו לצרכים הנדרשים לכם בעת שהותכם בחג שבועות באומן.

כשרות המלונות באומן הוא נושא חשוב שכדאי לבדוק טוב לפני שאתם מזמינים את המלון באומן, מומלץ לבדוק היטב את רמת הכשרות במלונות באומן או בבתי הארחה באומן, לא להסתפק במה שאומרים לכם בטלפון, תגיעו פיזית למקום ותבקשו לראות את התעודה של נותני הכשרות, רמת הכשרות של המלונות באומן המוכרים והנחשבים, עומדים תחת השגחתם של הרבנים החשובים הרה"ח רבי יעקב ג'אן שליט"א, הרה"ח ר' מאיר סירוטה שליט"א, והרה"ח רבי שמואל ברנדסדורפר שליט"א.

כנסו לבחירת המלון המציע את שהשירותים המבוקשים בתקופת שבועות באומן או אחד המלונות המומלצים באומן ←  לחצו כאן  ← במידע שלפניכם תסקיר נרחב ופירוט מדוייק של כל השירותים הניתנים במלונות באומן.

 

דירות להשכרה באומן

השאלה האם להתארח במלון באומן בחג השבועות או לשכור דירה באומן עולה לא אחת כשאנחנו מתכננים את הנסיעה לשבועות באומן, כיום יותר ויותר בעלי דירות באומן משכירים את הנכסים שלהם למבקרים באומן שמעוניינים לצאת משגרת בתי המלון באומן. עם זאת, לא תמיד מדובר על אופציה מומלצת, תלוי בתקופות השנה. קראו בעיון את המאמר הבא ותחליטו בעצמכם.

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' חשון ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.