נמל התעופה • זפרוז'יה

שדה התעופה בזפוריז'יה משמש את טיסות הצ'רטר בתקופת ראש השנה ומהווה פתרון לטיסות מוזלות בתקופות החמות בשנה – כנסו למידע

שדה התעופה בזפרוז'יה אוקראינה

זפוריז'יה היא עיר בדרום מזרח אוקראינה, המהווה את מרכז מחוז זפוריז'יה. העיר נמצאת על הנהר דנייפר, ממול לאי חורטיצה – חברות התעופה השונות כדוגמת יוקריין אינטרנשיונל (PS) מפעילים טיסות סדירות שבועיות מישראל לזפרוז'יה, תוכלו לשלב את הטיסה לאומן בטיסת קונקשיין עם חברות תעופה נוספות המפעילות קוים קבועים וסדירים לשדה התעופה, בתכנון הנסיעה בתקופת ראש השנה והזמנים החמים, בהם מחירי הטיסות הישירות לאומן נוסקים אל על, תוכלו להתעניין ולחפש טיסות מוזלות ונחיתה בשדה התעופה, כאן נביא לכם את כל המידע שיעזור לכם להתמצאות באזור, ולהגיע לאומן בדרך המהירה והקלה, השתמשו במידע שיעזור לכם להסתדר, ויעזור לכם לחסוך בכל שלב מהנחיתה ועד ההמראה בחזרה.

 

 

הקהילה היהודית בזפרוז'יה

בזפורוז'יה קיימת קהילה יהודית פורחת ומשגשגת בראשות הרב הראשי של זפורוז'יה, הרב נחום ארנטרוי שליט"א שליח חב"ד העוסק בקירוב יהודי זפרוז'יה למעלה מ-20 שנה, בשנים האחרונות הסתיימה בנייתה של בית הכנסת חדש ומפואר שנבנה על פי דגם בית המקדש, חיפוי בית הכנסת עשוי מאבן ירושלמית, בית הכנסת נבנה מעל 7 שנים והסתיים בזכות נדיבותם של חברי הקהילה. הפטרון הראשי שתרם את רוב כספי הבנייה הוא אדם שאינו יהודי.

בקהילה קיימים כל שירותי הדת הנחוצים לתייר היהודי, תפילות במנין, מקווה, בית הארחה, ועוד. הנוסעים לאומן שנוחתים בז'פרוז'יה יכולים ליהנות מאירוח מושלם של אנשי חסד, שיעזרו לכם בכל מה שתצטרכו בעת שהותכם בעיר. לכל הפרטים על הקהילה ויצירת קשר – לחצו כאן

 

תחבורה חסכונית לאומן ולקברי צדיקים באוקראינה

כמו בכל מקום בעולם גם באוקראינה, בכל עיר ועיר מצוי תחנה מרכזית המפעילה קווי אוטובוסים, לכל היעדים באוקראינה, אומן גם היא נמצאת על המפה, והנסיעה אליה מתקיימת מדי יום בשעות קבועים מראש, במרכז העיר זפרוז'יה ישנו תחנה מרכזית עם אוטובוסים המפעילים קווי נסיעה למגוון ערים באוקראינה, הקווים פעילים בשעות קבועות, השירות פעיל גם לאומן בכמה פעמים ביום, כמו כן תוכלו להשתמש ברכבת הנוסעת ליעדי אוקראינה השונים, תגיעו לתחנת הרכבת ובדקו מתי הנסיעה הבאה לאומן, בדרך כלל הנסיעה ברכבת יוצאת בשעות הערב המוקדמות, הנסיעה ברכבת אורכת כ-14 שעות, עם אפשרות ללינה, המחירים די זולים, הזמינו חדר מלא שיהיה לכם פרטיות, ולא תזדקקו לישון עם המקומיים.

 

אוטובוסים מזפרוז'יה לאומן

אם תבחרו לנסוע מזפרוז'יה לאומן באוטובוס, תוכלו לבחור בין החברות המקומיות השונות המפעילות נסיעות קבועות מהתחנה המרכזית לאומן, בכל שלב תוכלו להיעזר במידע ובשיחון המתפרסם ב’אומן שלום’ שיוכל לסייע לכם בעת ההגעה לתחנה המרכזית או לתחנת הרכבת, ובהמשך הנסיעה, עד להגעה ליעד הנכסף – אומן. האוטובוס מזפרוזי'ה עושה עצירה בתחנה המרכזית באומן, תחנת הרכבת ממוקמת במרחק של 10 דקות נסיעה מהציון, משם מונית תיקח אתכם עד לרחוב פושקינה הסמוך לקברו של רבי נחמן מברסלב באומן.

 

תמיכה וסיוע לנוסעים לאומן ↓ 

מוקד התמיכה של ‘אומן שלום’ ילווה אתכם בכל שלב במסע שלכם באוקראינה, תרגום אנושי, הדרכה כללית, וסיוע בכל התחומים בחינם.

 

• נסיעה חסכונית לאומן ולקברי צדיקים באוקראינה עם 'אובר' העולמית

 

מדד מרחקים ונסיעה מזפרוז'יה:

• נמל התעופה זפרוז'יה  ← קייב ← 528 ק"מ – זמן נסיעה: 7 שעות 20 דקות.
• נמל התעופה זפרוז'יה  ← אומן ← 495 ק"מ – זמן נסיעה: 7 שעות.
• נמל התעופה זפרוז'יה  ← מעזיבוז' ← 741 ק"מ – זמן נסיעה: 10 שעות.
• נמל התעופה זפרוז'יה  ← ברדיטשוב ← 700 ק"מ – זמן נסיעה: 9 שעות.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.