שדה התעופה ז'וליאני בקייב

נמל התעופה ז'וליאני בקייב הוא נמל התעופה השני המשמש את מרבית חסידי ברסלב הנוסעים לאומן בתקופת ראש השנה הנוחתים וממריאים בנמל

הטרמינל בשדה התעופה ז'וליאני בקייב

נמל התעופה ז'וליאני בקייב

נמל התעופה הבינלאומי קייב ג'וליאני הוא נמל התעופה השני של העיר קייב בירת אוקראינה (אחרי בוריספיל), נמל התעופה משמש את הטיסות הפנימיות ברחבי אוקראינה ואת טיסותיהם הבינלאומיות של החברות UTair 'ויז אייר', ו'יאנאייר', מלבד זאת, חסידי ברסלב הנוסעים לאומן בתקופת ראש השנה עם טיסות הצ'רטר, נוחתים וממריאים בז'וליאני, שדה התעופה ז'וליאני מרוחק כחצי שעה מנמל התעופה בוריספול.

 

 

נחיתה בשדה התעופה ז'וליאני בקייב

נחתתם בשדה התעופה בז'וליאני בקייב, לפני שאתם עושים את דרככם לאומן או ליעד המבוקש באוקראינה, בעת שאתם ממתינים לכבודה המסתובבת מעל גבי המסוע, לפניכם מידע חשוב שילווה אותכם בשדה התעופה לקראת היציאה מהטרמינל, המידע יעזור לכם בכל שלב לקראת היציאה.

שימו לב! מעת הגיעכם לשדה התעופה חל איסור מוחלט לעשן במקומות ציבוריים, החוק האוקראיני אוסר על עישון גם מחוץ לטרמינל, השוטרים מנצלים את חוסר הידיעה של התיירים, ונותנים קנסות גבוהות בפרט נגד ציבור הנוסעים לאומן, שאינם מבינים את השפה המקומית, היזהרו לעשן רק שם, ביציאה מהטרמינל מותר לעשן אך ורק במקומות המיועדים לכך, אז אם יצאתם מהטרמינל חפשו את פינת העישון.

 

המזוודה לא הגיע? מה עושים?

לא מוצאים את המזוודה שלכם? מה עושים? אם לא מצאתם את המזוודה על המסוע לאחר הנחיתה, כנראה שהמזוודה שלכם נשארה תקועה בארץ או שאבדה בדרך, רשות שדות התעופה מחוייבת להחזיר לכם את הכבודה, או לפצות אותכם כספית, במקרה כזה הנכם נדרשים לגשת לעמדות הקבלה של חברת התעופה שאיתם טסתם שם תידרשו למלאות טופס באנגלית. העמדות של חברות התעופה ממוקמות סמוך למסוע הכבודה, בטופס תדרשו למלאות את הכתובת במקום שהותכם באוקראינה לשם יגיעו במזוודתו לאחר מציאתם, המזוודות שנאבדו לנוסעים לאומן בתקופת ראש השנה נשלחים על ידי חברות התעופה למתחם הקלויז המרכזי.

 

כמה כסף תוכלו להעביר במכס?

קבלתם את המזוודות, כעת אתם עושים את דרככם במעבר לכוון עמדת המכס, על פי החוק המקומי באוקראינה קיים איסור מוחלט להכניס לתחומי המדינה במעברי הגבול ללא הצהרה יותר מ 10,000€ (יורו), אל תנסו להתחכם ולהבריח סכומי כסף בכיסכם או על גופכם במעבר המסלול הירוק, שטרות הדולרים הירוקים החדשים בעלי פס כסף לרוחב השטר, הפס מזוהה אוטומטית במעבר הליכה בשער הכניסה וקיים סיכוי רב שתיעצרו על ידי המוכסים.

אם ברצונכם להכניס סכום כסף גדול לאוקראינה! הדבר הנכון לעשות הוא לעבור במסלול האדום במעבר המכס בנמל התעופה בקייב, או בכל נמל אחר שתגיעו אליו, ולהצהיר על כך באופן חוקי, דבר זה יאפשר לכם להכניס לתחומי המדינה כל סכום שרק תרצו. בעת ההצהרה תקבלו מסמך המעיד על כך שהכנסתם את הסכום שבחרתם. מומלץ לשמור על המסמך, המסמך יעזור לכם באם תרצו להפקיד כסף בבנק. לעוד פרטים בנושא המכס באוקראינה לחצו כאן

 

היציאה משדה התעופה ז'וליאני ↓ 

עברתם את המכס עם המזוודות כעת אתם עוברים לשלב היציאה מהטרמינל, אלו שהזמינו מראש מונית שייקח אותם לאומן או לקברי צדיקים באוקראינה, ימתין להם הנהג עם פתק שעליו רשום שם המזמין, הנהג ילווה אתם לחניית הרכבים הממוקם ביציאה מהטרמינל, ומשם ליעד המבוקש, בתקופת ראש השנה נציגי חברות הטיסות לאומן יעמדו לשירות הנוסעים ויילוו אותם עד לאוטובוסים הנוסעים לאומן.

לא הזמנתם מונית? שימו לב! אנשים יציעו לכם בשדה תעופה שירות מונית לאומן או למקומות שונים, היהזרו מהם! רובם אנשים נוכלים ומסוכנים, המשיכו להשתמש במידע שלפניכם בכדי להשיג את השירות המבוקש.

 

מעוניינים לנסוע לאומן עם אוטובוסים נוחים ולחסוך בהוצאות הנסיעה? כנסו לקישור הבא שידריך אותכם וייתן לכם את כל המידע בנושא הנסיעה לאומן ממרכז העיר קייב לחצו כאן 

 

מוניות מג'וליאני למרכז העיר קייב

ביציאה מנמל התעופה קיים שירותי הסעות רשמיים של הנמל, המוניות זמינות 24 שעות, השתמשו בהם רק אם ברצונכם להגיע למרכז העיר קייב או למלונות באזור ז'לויאני. תבדקו שהנהג מפעיל את המונה בתחילת הנסיעה, לא לנסוע בלי הפעלת מונה, אם תיתקלו בבעיות עם נהג המונית הגישו תלונה בנמל.

 

מדד מרחקים ונסיעה מז'וליאני:

• ג'וליאני  ← קייב ← 10 ק"מ – זמן נסיעה: 20 דקות.
• ג'וליאני  ← בוריספול ← 37 ק"מ – זמן נסיעה: 36 דקות.
• ג'וליאני  ← אומן ← 200 ק"מ – זמן נסיעה: 2 שעות 40 דקות.
• ג'וליאני  ← מעזיבוז' ← 300 ק"מ – זמן נסיעה: 4 שעות.
• ג'וליאני  ← ברדיטשוב ← 183 ק"מ – זמן נסיעה: 3 שעות.

 

מידע שיכול לעניין אותך בקייב ↓

 

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.