אומן על המפה

מרכזנו עבורכם את המפות הרלוונטיות שיעזרו לכם להתמצאות במרחבים הסמוכים לקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן • כנסו

נהר התשליך באומן // צילום: יוסף חיים גולדשמידט

מפות התמצאות באומן

בעמוד זה מרכזנו עבורכם את המפות הרלוונטיות באומן שיעזרו לכם להתמצאות במרחבים הסמוכים לקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א, המפות המוצגות נכתבו בעברית לטובת ציבור המבקרים באומן, תוכלו להיעזר במפות בכל שלב בעת ביקורכם באומן ואף לערוך סיור וירטואלי חי בציון הק' וברחובות פושקינה באומן, המפות מסומנות ומסודרות בצורה שתקל על המבקרים באומן, מפת ההתמצאות מתעדכנת בהתאם לשינויים הנעשים במקום, המפות המוצגות מותאמות לכל ימות השנה ולתקופת ראש השנה הבעל"ט.

 

מפות אומן המוצגות לפניכם:

• מפה כללית של העיר אומן
• מפת קבר רבי נחמן מברסלב זיע"א
• סיור וירטואלי בציון הק' ובפושקינה
• מפת הגעה לגן סופיה באומן
• הכנסת אורחים המרכזית באומן
• מפת מקוואות באומן בתשלום
• מפת הגעה לשוק הקניות באומן
• מפת העירוב באומן לשבתות השנה
• מפת העירוב באומן לראש השנה
• חניוני הסעות אוטובוסים ומוניות באומן
• מפת הגעה לשוק הקניות באומן
• מפת קרית הלינה באומן
• מפת גבולות בית הקברות באומן
• מפת התמצאות ב'נובי אומן'
• מרכזי קניות ברחבי אומן
• בית הקברות החדש באומן

 

 

מפה כללית של אומן ↓

מפה כללית של העיר אומן

במפה הכללית תוכלו לקבל את כל האינפורמציה הדרושה לכם בעת ביקורכם באומן, במפה תמצאו את המיקומים החשובים המוצגים ברחובות והאזורים המסומנים על המפה, אם תבחרו תוכלו לערוך סיור וירטואלי באזורים של המפה כל שעליכם לעשות להיכנס לקישור הבא.

 

• סיור וירטואלי ברחובות פושקינה באומן // לסיור לחצו כאן

 

 

קבר רבי נחמן מברסלב זיע"א ↓

קבר רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן

 

קבר רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן ממוקם ברחוב רבי נחמן מברסלב (לשעבר רחוב בלינסקי), בקישור הבא תוכלו לערוך סיור וירטואלי ברחוב המוביל לקבר רבי נחמן מברסלב, בנוסף תוכלו לערוך סיור וירטואלי בתוך מתחם הציון ולהכיר את האזור מקרוב, באמצעות החיצים תוכלו לסייר בכל המתחמים עד לקבר עצמו.

 

• סיור וירטואלי ברחוב רבי נחמן מברסלב // לסיור לחצו כאן
• סיור וירטואלי בציונו של רבי נחמן מברסלב באומן // לסיור לחצו כאן

 

 

מקווה חינם באומן ↓

מקווה חינם באומן

 

אם אתם באומן ורצים לטבול במקווה ללא תשלום, יש לכם את המקווה של הרב ישראל מאיר גבאי, ומקווה חינם במלון אורות באומן, המקווה של הרב גבאי ממוקם ממש מול הכניסה הראשית לציון הק’, המקווה מתוחזק היטב, במלון אורות באומן הממוקם ברחוב פושקינה ממול הקלויז המרכזי, תוכלו לטבול במקווה מפואר חינם ללא צורך בתשלום, המקווה נתרם על ידי מנהל המלון הרב ישראל פינטו, המקווה נתרם לציבור המבקרים באומן לעילוי נשמת אביו חיים בן פרחה, במקווה עומד לשירות הטובלים, 2 בורות גדולים, עם מים נקיים ומחוממים, ומקלחות צמודים, מגבת, שמפו, וסבון תצטרכו להביא אתכם לקראת הטבילה במקווה. המקווה פתוח לציבור מהשעה 5 בבוקר ועד 8 בערב.

 

• לפרטים ותמונות של המקווה חינם במלון אורות באומן ← לחצו כאן

 

 

גן סופיה באומן ↓

גן סופיה באומן

גן סופיה באומן הנו פארק מרהיב והוא אחד משבעת פלאי אוקראינה. בעברו היה אחד משלושת הגנים היפים בעולם, הגן מרהיב ועמוס פינות חן, מפלים, ארמונות היסטוריים, ונחלי מים. הפארק נקרא ע”ש סופיה בתו של המושל פוטוצקי, שבנה את הפארק לכבודה. הפארק נחשב לאחד מאתרי התיירות הבולטים באוקראינה ומוגדר כאחד מ”שבעת פלאי אוקראינה. סיפורו ההיסטורי של הגן, קשור בסיפורה של אומן היהודית, סיפור על קידוש ה’ הגדול שאירע בפארק שבגינו בחר רבי נחמן להיטמן בה.

רבי נחמן מברסלב התבטא פעם ואמר: “להיות באומן ובסופיא לא? “אין אומן זיין און אין סופיא נישט?” גן “סופיא” היה גן נפלא מאד שנטעו בו כל סוגי העשבים והצמחים והאילנות שבעולם, לימי חג הסוכות היו הנכרים מוכרים לולבים שקטפו משם, ובאמצע הגן היה מכון מיוחד ללימוד סגולות הצמחים, והיה אחד משלשת הגנים המופלאים שבעולם” (שיח שרפי קודש).

לפניכם מסלול המרחק מכיכר פושקינה לגן סופיה, תוכלו לבחור אם ללכת ברגל או לנסוע ברכב, ההליכה ברגל תארוך זמן של כ- 20 דקות לעומת נסיעה ברכב שייקח אתכם מהר יחסית.

 

• סיור וירטואלי סמוך לכניסה לגן סופיה // לסיור לחצו כאן 

• כל המידע התמונות והפרטים על גן סופיה באומן ← לחצו כאן 

 

 

הכנסת אורחים המרכזית באומן ↓

הכנסת אורחים המרכזית באומן

 

הכנסת אורחים המרכזית באומן מיסודו של הנגיד אליעזר שיינר הי”ו מספק ארוחות חג בערב ראש השנה, ובראש השנה, לעשרות אלפי חסידי ברסלב הנענים לקריאתו של רבי נחמן מברסלב זיע”א שציווה לבל יעדר איש מלהגיע לראש השנה שלו באומן, ומגיעים מכל קצוות תבל להשתתף בקיבוץ הקדוש באומן.

 

• סיור וירטואלי סמוך למתחם ההכנסת אורחים באומן // לסיור לחצו כאן
• לכל המידע על ההכנסת אורחים באומן ← לחצו כאן

 

 

מקוואות באומן ↓

מקוואות בתשלום באומן

 

לפניכם מפת המקוואות באומן, במפות תוכלו למצוא את המקוואות בתשלום המציעות את השירותים הנלווים למבקרים באומן, בכדי שתוכלו לטבול ולהיטהר ביישוב הדעת ובנוחות המקסימלית. המפה מותאמת לתקופת כל ימות השנה ולתקופת אומן ראש השנה עת ביקורם של עשרות אלפי הבאים להסתופף בצל הנחל נובע מקור חכמה בקיבוץ הקדוש של הרבי.

 

• לתסקיר הנרחב על המקוואות באומן ← לחצו כאן

 

 

שוק הקניות באומן ↓

שוק הקניות באומן

 

שוק הקניות באומן ממוקם במרחק הליכה רגלית של 8 דקות מרחוב פושקינה באומן, בשוק ניתן לרכוש את כל המוצרים הבסיסיים כגון פירות וירקות, דגים, וכלים לבישול, בשוק ניתן גם לרכוש סיגריות, בגדים, סמיכות, כריות, צעצועים, ועוד. בשוק תוכלו להשיג את כל מה שתצטרכו בעת שהותכם באומן, השוק פתוח בעיקר בימי ראשון, שלישי, ושישי, עד השעה 12 בצהריים, אם תבקשו להגיע רגלית, תוכלו ללכת מכיכר פושקינה עד לשוק, מסלול ההליכה מסומן על המפה שלפניכם, אם תרצו לקחת מונית תבקשו ממנו לקחת אותכם לשוק (ברוסית: באזאר או רינוק).

 

• השוק באומן על המפה של גוגל // לסיור לחצו כאן 
• לכל מרכזי הקניות באומן ומפות התמצאות ← לחצו כאן

 

חניון הסעות ומוניות בתקופת ראש השנה ↓

חניון הסעות ומוניות לשדה התעופה בתקופת ראש השנה

 

בתקופת ראש השנה רחוב פושקינה סגורה למעבר מוניות ואוטובוסים לשם כך הוקצה מתחם מיוחד באמצע רחוב פושיקנה, במתחם זה עומדים לטובת הציבור מוניות ושירותי הסעות לקברי צדיקים ולנמלי התעופה ברחבי אוקראינה, גם אתם לבד! תגיעו לאזור, במקום תוכלו להצטרף עם אחרים המעוניינים לנסוע לקברי צדיקים, או להשתמש בתחבורה של החברות היוצאות ישירות לנמלי התעופה בקייב או אודסה.

האוטובוסים מטעם סוכני הנסיעות שאתם טסתם לאומן ממוקמים כאן ↓ מומלץ להיעזר במודעות המתפרסמים בתקופת ראש השנה בכדי לדעת את זמני הטיסה חזרה, בכדי שתדעו להתארגן בהתאם, ולדעת מתי עליכם לעלות על האוטובוס שייקח אתכם לשדה התעופה.

 

 

מתחם איסוף הנוסעים מטעם חברות סוכני הטיסות לאומן ↓

חניון אוטובוסים בתקופת ראש השנה

 

 

מתחם קרית הלינה באומן ↓

קרית הלינה באומן

 

מתחם קרית הלינה באומן בתקופת ראש השנה – כמידי שנה מקימים במתחם אוהלי שינה ענק לטובת אלפי האורחים המבקשים ללון במחירים נוחים, באוהלים נבנו חדרי שינה עם מיטות קומתיים, מחוץ לאוהלים נבנו מתקני שירותים מסודרים לשירות הלנים במתחם, המתחם מאובטח על ידי שומרים בכל תקופת ראש השנה, את הכרטיסים ללינה ניתן להשיג לקראת ראש השנה בקהילות ברסלב השונים ברחבי הארץ.

 

 

גבולות בית החיים באומן ↓ זהירות ואיסור מעבר לכוהנים!

 

גבולות בית החיים באומן  – כוהנים המבקרים באומן צריכים להיזהר מלהתקרב לתחומי בית הקברות, במפה המוצגת לפניכם תוכלו לראות את גבול בית הקברות המסומן בצבע אדום ♦ ♦ ♦  – על הכביש ברחוב פושקינה ניתן להבחין בסימונים שנצבעו בצבע צהוב המסמנים את אזור גבול בית החיים באומן, בימות החורף כשהשלג מכסה על הכביש והסימונים אינם נראים, מומלץ להיעזר במפה בכדי להיזהר מלהיכשל בטומאת המת, ולא להיכנס מעבר לקו המסומן.

 

 

 מפת העירוב באומן לכל שבתות השנה ↓ 

בעירוב באומן בכל שבתות השנה

 

במפה המוצגת לפניכם מסומן בצבע כחול ♦ ♦ ♦ ♦ תוכלו למצוא את מיקום העירוב באומן שהותקן לכל שבתות השנה ומאפשר למבקרים באומן לטלטל בשבת, יש לשים לב לעירוב המדויק בכדי לדעת את גבול העירוב, העירוב עובר פיקוח ונבדק תקינותם על ידי יהודים ת"ח בערב שבת.

 

 

 מפת העירוב באומן לראש השנה ↓ 

במפה המוצגת לפניכם מסומן בצבע אדום ♦ ♦ ♦ ♦ תוכלו למצוא את מיקום העירוב המורחב באומן בתקופת ראש השנה, יש לשים לב לעירוב המדויק בכדי לדעת את גבול העירוב, העירוב עובר פיקוח ונבדק תקינותם על ידי יהודים ת"ח לקראת ימי החג הבעל"ט.

 

 

נובי אומן // אומן החדשה

מפת התמצאות בנובי אומן

 

אומן החדשה המוכרת בשם שכונת 'נובי אומן', הוא האזור הממוקם אחרי נהר התשליך, המרוחק כ-5 דקות הליכה מהציון, אזור זה מתפתח מאוד, בשנים האחרונות הנדל"ן באומן מתרחב גם באזור זה, כאשר יהודים רבים החלו לרכוש בתים ושטחים, בתקופת ראש השנה כל הבתים בשכונה נשכרים לאלפי באי הקיבוץ הקדוש, לפניכם מפה והתמצאות באזור, תוכלו להשתמש בשמות המופעים בעברית על המפה של אומן, שימו לב! על הכביש הראשי בשכונת 'נובי אומן' קיים בית הקברות היהודי החדש באומן בו נקברו גדולי חסידי ברסלב כר' אברהם בר' נחמן זצ"ל ור' שמשון ברסקי זצ"ל.

 

 

'פורשט' מרכז קניות באומן ↓

'פורשט' מרכז קניות באומן

 

בדיוק כמו בישראל גם באומן קיימים מרכזי חנויות ענק ורשתות מזון, בהם תוכלו לרכוש כל דבר שרק תבקשו, מרכזי הקניות באומן מכילים מגוון רב של חנויות המקושרות ביניהן ברחבות, במרכזי הקניות מציעים תחליף לשוק המסורתי הקיים באומן ומספקים לצרכנים תנאים נוחים לביצוע הקניות, עם הגנה מפני תנאי מזג אוויר לא נוחים, עם שירותים נלווים למסחר ועם מערכת ניהולית המייעלת את חווית הקנייה.

 

• לכל מרכזי הקניות באומן ומפות התמצאות ← לחצו כאן

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.