כמה כסף מותר להכניס לאוקראינה?

טסים לאומן! המידע הזה עבורכם! כמה כסף מותר לכם להכניס לאוקראינה על פי החוק וממה צריך לחשוש במעבר הגבול בנמלי התעופה

כמה כסף מותר להכניס לאוקראינה?

נוסעים לאומן! רוצים להעביר כסף? קבלו טיפ חשוב שימנע ממכם את העוגמת נפש שבמעברי הגבול בעקבות אין סוף מקרים של החרמת וגניבת כסף מאנשי המכס במעבר המכס בכניסה לאוקראינה. חשוב לדעת כי אנשי המכס עלולים לנצל את תמימותם של התיירים שאינם דוברי השפה ואינם מכירים את חוקי המדינה ואת זכותם.

על פי החוק המקומי באוקראינה קיים איסור מוחלט להכניס לתחומי המדינה במעברי הגבול ללא הצהרה יותר מ 10,000€ (יורו), גם מישראל קיימת מגבלה בסכום הכסף אותו מותר להוציא מתחומי מדינת ישראל ללא הצהרה, מישראל מותר להוציא 100,000 ש״ח בלבד ללא הצהרה.

אם ברצונכם להכניס סכום כסף גדול לאוקראינה! הדבר הנכון לעשות הוא לעבור במסלול האדום במעבר המכס בנמל התעופה בקייב או בכל נמל אחר שתגיעו אליו ולהצהיר על כך באופן חוקי, דבר זה יאפשר לכם להכניס לתחומי המדינה כל סכום שרק תרצו. בעת ההצהרה תקבלו מסמך המעיד על כך שהכנסתם את הסכום שבחרתם. מומלץ לשמור על המסמך, המסמך יעזור לכם באם תרצו להפקיד כסף בבנק.

שימו לב! אל תנסו להתחכם ולהבריח סכומי כסף בכיסכם או על גופכם במעבר המסלול הירוק, שטרות הדולרים הירוקים החדשים בעלי פס כסף לרוחב השטר, הפס מזוהה אוטומטית במעבר הליכה בשער הכניסה וקיים סיכוי רב שתיעצרו על ידי המוכסים.

במידה ונעצרתם על ידי איש המכס לחקירה ותשאול, תדאגו שספירת הכסף. יעשה בנוכחותכם זוהי זכות בסיסית ומחייבת את המוכס על פי החוק. תתעקשו להיות נוכחים בעת הספירה במידה ולא! המוכסים עלולים לגנוב את כספכם. במקרה של החרמת כסף על ידי אנשי המכס, הסיכוי לקבלתו חזרה שואף לאפס. נסיעה טובה!

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.