מידע בנמלי התעופה באוקראינה

מידע נחוץ להתמצאות בשדה התעופה השונים ברחבי אוקראינה, לפניכם כל המידע הדרוש לתייר הישראלי המבקר במדינה • כנסו למידע

שדה תעופה באוקראינה // צילום: באדיבות המצלם

שדה התעופה בקייב והתמצאות בנמלי התעופה באוקראינה

'אומן שלום' מביא לטסים לאומן ולקברי צדיקים באוקראינה, את כל המידע האפשרי והנחוץ להתמצאות בנמלי התעופה ברחבי אוקראינה השונים, במידע תוכלו למצוא, זמני ההמראות ונחיתות, צ'ק אין', טיפים שיעזרו לכם להסתדר בנמל, מפות התמצאות בשדה התעופה, מידע על שירותי תחבורה חסכוניים מנמלי התעופה, לאומן לקברי צדיקים וליעדים נוספים באוקראינה, קהילות יהודיות, לינה ואירוח, מסעדות כשרות, ועוד… המידע מתעדכן בהתאם לשינויים הנעשים במקום.

 

לכל המידע וההתמצאות בשדות התעופה באוקראינה ← לחצו כאן  להלן שדות התעופה השימושיים ביותר עבור הטסים לאומן בכל תקופת ימות השנה.

• שדה התעופה בוריספול בקייב
• שדה התעופה ז'וליאני בקייב
• שדה התעופה ויניצה גברישובקה
• שדה התעופה הבינלאומי של אודסה

 

שדה התעופה בקייב • בוריספול

בוריספול בקייב הוא נמל התעופה הבינלאומי כאן תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם בשדה התעופה, במידע תוכלו למצוא מפות התמצאות בטרמינל, שירותי תחבורה לאומן וליעדים נוספים באוקראינה, קהילות יהודיות, לינה ואירוח, מסעדות כשרות, ועוד… המידע מתעדכן בהתאם לשינויים הנעשים במקום.

<< מידע לנוחתים בבוריספול                                            מידע לממריאים מבוריספול >>

 

שדה התעופה ז'וליאני בקייב אוקראינה

נמל התעופה הבינלאומי קייב ג'וליאני הוא נמל התעופה השני של העיר קייב, כאן תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם בשדה התעופה, במידע תוכלו למצוא מפות התמצאות בטרמינל, שירותי תחבורה לאומן וליעדים נוספים באוקראינה, קהילות יהודיות, לינה ואירוח, מסעדות כשרות, ועוד… המידע מתעדכן בהתאם לשינויים הנעשים במקום.

 

כנסו למידע המלא >>

 

שדה התעופה באודסה אוקראינה

שדה התעופה באודסה הוא נמל התעופה הבינלאומי כאן תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם בשדה התעופה, במידע תוכלו למצוא מפות התמצאות בטרמינל, שירותי תחבורה לאומן וליעדים נוספים באוקראינה, קהילות יהודיות, לינה ואירוח, מסעדות כשרות, ועוד… המידע מתעדכן בהתאם לשינויים הנעשים במקום.

כנסו למידע המלא >>

 

 

שדה התעופה ויניצה אוקראינה

נמל התעופה ויניצה גברישובקה הוא נמל התעופה הקרוב ביותר לעיר אומן, ומשרת את הנוסעים לאומן בתקופת כל ימות השנה בעיקר בתקופת ראש השנה, במידע תוכלו למצוא מפות התמצאות בטרמינל, שירותי תחבורה לאומן וליעדים נוספים באוקראינה, קהילות יהודיות, לינה ואירוח, מסעדות כשרות, ועוד… המידע מתעדכן בהתאם לשינויים הנעשים במקום.

כנסו למידע המלא >>

 

 

שדה התעופה זפוריז'יה אוקראינה

שדה התעופה בזפרוז'יה – חברות התעופה השונות כדוגמת יוקריין אינטרנשיונל (PS) מפעילים טיסות סדירות שבועיות מישראל לזפרוז'יה, תוכלו לשלב את הטיסה לאומן בטיסת קונקשיין עם חברות תעופה נוספות המפעילות קוים קבועים וסדירים לשדה התעופה תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם בשדה התעופה, במידע תוכלו למצוא מפות התמצאות בטרמינל, שירותי תחבורה לאומן וליעדים נוספים באוקראינה, קהילות יהודיות, לינה ואירוח, מסעדות כשרות, ועוד… המידע מתעדכן בהתאם לשינויים הנעשים במקום.

כנסו למידע המלא >>

 

שדה התעופה לבוב אוקראינה

שדה התעופה בלבוב הוא נמל התעופה הבינלאומי כאן תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם בשדה התעופה, במידע תוכלו למצוא מפות התמצאות בטרמינל, שירותי תחבורה לאומן וליעדים נוספים באוקראינה, קהילות יהודיות, לינה ואירוח, מסעדות כשרות, ועוד… המידע מתעדכן בהתאם לשינויים הנעשים במקום.

כנסו למידע המלא >>

 

 

שדה התעופה בדנייפר ( דנייפרופטרובסק לשעבר) אוקראינה

שדה התעופה בדנייפר הוא נמל התעופה הבינלאומי כאן תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם בשדה התעופה, במידע תוכלו למצוא מפות התמצאות בטרמינל, שירותי תחבורה לאומן וליעדים נוספים באוקראינה, קהילות יהודיות, לינה ואירוח, מסעדות כשרות, ועוד… המידע מתעדכן בהתאם לשינויים הנעשים במקום.

כנסו למידע המלא >>

 

• לכל המידע וההתמצאות בשדות התעופה באוקראינה ← לחצו כאן

 

 

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.