שירותי הצלה באומן

באומן פעילים שירותי ההצלה של מתנדבי 'איחוד הצלה אומן' וכונני 'הצלה אומן' אשר ערוכים בכל רגע נתון לטפל במבקרים הבאים לאומן

הצלה באומן

סמוך לקברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א באומן פעילים שירותי ההצלה של ‘איחוד הצלה אומן’ וכונני ‘הצלה אומן’ אשר הוכשרו בהכשרה בסיסית מטעם מד”א ישראל ומדריכים מקצועיים שנשלחו ע"י איחוד הצלה בישראל לערוך קורסי חובשים וערוכים בכל רגע נתון לטפל במבקרים הבאים לפקוד את קברו של רבי נחמן באומן, כונני ההצלה ערוכים לכל קריאה שתסייע להציל חיים במהלך כל תקופת השנה וימי החגים.

מתנדבי ההצלה באומן הוכשרו לתת מענה ראשוני לכל מקרה חירום באומן, ויעניקו טיפול רפואי מציל חיים לכל מי שעלול להזדקק לכך, לטובת הפעילות של הכוננים המתנדבים באומן, הוקצו ניידות אמבולנסים שהגיעו במיוחד מישראל וארה”ב, במידת הצורך יפונו החולים לבתי החולים בקייב להמשך קבלת טיפול מקצועי.

מתנדבי ההצלה באומן הוכיחו את יעילותם במקרה הצורך, שניות ספורות מעת הקריאה לעזרה, המתנדבים של ארגוני ההצלה מופיעים עם הציוד הרפואי להגשת עזרה ראשונה, בשבתות וחגים נערכים תורנויות בין המתנדבים שערוכים לטפל במקרה הצורך במי שיזדקק לכך.

במקרה חירום רפואי יוכלו המבקרים באומן להתקשר באמצעות מספר מקומי להלן מספר הטלפון של ארגוני ההצלה באומן שאליו בשעת חירום תוכלו לחייג 24 שעות ביממה. כל אזור פושקינה והציון הק’ באומן סומנו ע"י איחוד הצלה בשיתוף איחוד ברסלב באומן במספרי זיהוי כך שהמזעיק יוכל לעדכן את המוקד על המקום שהחולה נמצא בו או בסמיכות אליו, בכדי להקל על הפעילות יש לציין את המיקום המדוייק.

 

פנייה והזעקת מוקד (מד"א) 'הצלה אומן' ← 0-800-200-101

 הזעקת עזרה במוקד 'איחוד הצלה אומן' ← 063-800-1221

 

בתקופת ראש השנה והחגים מתוגברת ההיערכות של ארגוני ההצלה באומן לקראת בואם של האלפים, ההיערכות מתבטאת בעיקר בהבאת ציוד רב, ותרופות מישראל, הנמצאים במתחם הקלויז המרכזי באומן, במתחם הקלויז בתקופת החגים נפתח לשירות הציבור מרפאה מקצועית שמוחזקת ע"י איחוד ברסלב באומן ובסיוע ושיתוף עם איחוד הצלה, המרפאה מאוישת ברופאים מומחים אשר ערוכים עם ציוד רפואי מקצועי ומתקדם למתן עזרה וסיוע לחולים.

 

ניידות האמבולנס של ארגוני ההצלה באומן ערוכים לפינוי החולים ↓

מד"א באומן

איחוד הצלה באומן |

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.