חדשות אומן

CME טס לאומן עם שיר חדש ומזהיר: “שלא ינסו לעצור אותי!

CME טס לאומן עם שיר חדש ומזהיר: “שלא ינסו לעצור אותי!” • בתוך שנה בלבד הלהיט האידישאי “א טאטע בלייבט א טאטע” כבר זכה למעל 50 גירסאות כיסוי וביצועים של אמנים חסידיים רבים. הכוכב העומד מאחוריו מתגורר בבורו-פארק ומסתתר תחת הכינוי CME אבל שמו המלא הוא חיים מאיר ערפס, בחור צעיר ותזזיתי, שבימים אלו משחרר סינגל נוסף שיהפוך השנה את כיכר פושקינה באומן לרחבת ריקודים סוערת

עטיפת הסינגל | צילום: יח"צ

בתוך שנה בלבד הלהיט האידישאי “א טאטע בלייבט א טאטע” כבר זכה למעל 50 גירסאות כיסוי וביצועים של אמנים חסידיים רבים. הכוכב העומד מאחוריו מתגורר בבורו-פארק ומסתתר תחת הכינוי CME אבל שמו המלא הוא חיים מאיר ערפס, בחור צעיר ותזזיתי, שבימים אלו משחרר סינגל נוסף.

מי שמכיר את חיים מאיר ערפס לא שואל שאלות ומעשה שהיה כך היה: לפני שנה בדיוק הוא יצא עם מספר חברים לאומן. מסיבות שונות הם נתקעו בשדה התעופה “אני בטוח שזה נבע רק מאנטשימיות, כי לכולם נתנו לעלות למטוס ורק את היהודים החליטו להשאיר בטרמינל” הוא מספר.

אבל לחיים מאיר אין זמן מיותר והוא מיד מחליט לעשות ‘חינגה’ בשדה. בשעות בהן לא היה ברור אם יספיקו להגיע לציונו הקדוש של רבי נחמן באוקראינה, הוא חיבר את הלחן והמילים לשיר שיהפוך השנה את כיכר פושקינה לרחבת ריקודים סוערת.

“השנה נצא יותר מוקדם כדי להבטיח את ההשתתפות שלנו בתפילות ראש השנה באומן ובשמחה העצומה במוצאי החג. בינתיים תהנו מהשיר ותלמדו אותו כדי שתגיעו מוכנים לאומן” הוא ממליץ.

ולמקרה שתהיתם, גם הפעם הטקסט באידיש וכמו הלחן גם את המילים חיבר חיים מאיר.

איך קוק נישט אויף קיין מניעות צום רבי’ן וועל איך פארן איך קוק נישט אויף קיין מניעות זאל זיין וואס זאל זיין. איך קוק נישט אויף קיין מניעות צום רבי’ן וועל איך פארן איך קוק נישט אויף קיין מניעות ר”ה אין אומן.

בתרגום חופשי לעברית:

אני לא אתן למניעות, אני לא אתן לבעיות למנוע אותי מלהיות עם רבינו רבי נחמן. אני לא אתן למניעות, אני לא אתן לבעיות למנוע אותי מלהיות בר”ה באומן. ומי שזכה להיות אצלי בר”ה ראוי לו שישמח מאוד. כל הענין שלי הוא רק ר”ה.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.