חדשות אומן

שחקני נבחרת הכדורגל של ‘ביתר ירושלים’ עלו אמש על טיסה לאומן,

מתקרבים ליהדות • שחקני נבחרת הכדורגל של ‘ביתר ירושלים’ עלו אמש (חמישי) על טיסה לקייב ליעד הנכסף – ציון רבי נחמן מברסלב באומן, השחקנים ‘ישבתו’ בשבת קודש באומן. במטוס, לקראת ההמראה אמר אחד השחקנים ל’אומן שלום’ כי תוכנית נסיעתם לקברו של רבי נחמן באה בעקבות התקרבותם ליהדות של כמה מהשחקנים הבכירים בקבוצה

הלוגו של הקבוצה | צילום: ביתר ירושלים

מתקרבים ליהדות • שחקני נבחרת הכדורגל של ‘ביתר ירושלים’ עלו אמש (חמישי) על טיסה לקייב ליעד הנכסף  – ציון רבי נחמן מברסלב באומן. השחקנים ‘ישבתו’ בשבת קודש באומן. במטוס, לקראת ההמראה אמר אחד השחקנים ל’אומן שלום’ כי תוכנית נסיעתם לקברו של רבי נחמן באה בעקבות התקרבותם ליהדות של כמה מהשחקנים הבכירים בקבוצה.

בית”ר ירושלים הוא מועדון כדורגל ישראלי המשתייך לאגודת הספורט בית”ר, הקבוצה נחשבת לאחת הקבוצות הבכירות בכדורגל הישראלי, לנבחרת הכדורגל  יש עשרות אלפי מעריצים מושבעים בכל העולם, לא מעט מהאוהדים של הקבוצה הפוקדת את היציעים במשחקים בטדי הם שומרי מסורת. נסיעתם של הקבוצה לקברו של רבי נחמן מברסלב באומן אמורה לקבל חשיפה רחבה בכלי התקשורת בישראל, ואם אכן זה יתפרסם, יזכו השחקנים לעשות קידוש שם ה’ בקרב האוהדים הרבים שבוודאי יעשו  כמותם  ויגיעו לציון הקדוש באומן.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.