חדשות אומן

2 אחים תאומים שזכו להיפקד בפרי בטן בהפרש של כמה שעות

אומן – מוקד הישועות לכל יהודי • סיפור ישועה מדהים של 2 אחים תאומים שזכו להיפקד בפרי בטן בהפרש של כמה שעות בזכות התפילות בראש השנה באומן – קראו על הישועה הפרטית של האחים שהדהימה השבוע את התקשורת הכללית בישראל

האחים בבית החולים | צילום: באדיבות המשפחה

קידוש שם רבינו בעולם: התקשורת הכללית בישראל התרגשה מסיפורם המדהים של 2 אחים תאומים שזכו להיפקד בפרי בטן, בהפרש של כמה שעות והכל בזכות התפילות בראש השנה באומן.

לאחר שנים רבות שלא זכו לפרי בטן, החליטו האחים התאומים ברק ואורן דרמון בני 29 לנסוע לאומן בכדי להתפלל בקברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א ולבקש ישועה עבורם.

ברק סיפר “החלטנו לנסוע לאומן יחד כדי להתפלל שם לילד”. אורן וברק נסעו בשנה שעברה לאומן והשתתפו בקיבוץ הק’ בראש השנה יחד עם עשרות האלפים סמוך לציונו של רבי נחמן מברסלב, ובשבוע שעבר, זכו שניהם לחבוק כל אחד מהם בן זכר, הבנים נולדו בסייעתא דשמייא באותו היום בהפרש של כמה שעות – הברית בעזרת ה’ תתקיים השבוע.

ציונו הק’ של רבי נחמן מברסלב באומן הינה אבן שואבת למאות אלפי יהודים מכל רחבי העולם, הפוקדים את המקום מידי יום ביומו במהלך כל ימות השנה. קברו של רבי נחמן מברסלב נודע ומפורסם כמקום המסוגל לפעול ישועות הן בגשמיות והן ברוחניות, גם במקרים בהם לכאורה אפסה כל תקווה, לא-עלינו. ישנם סיפורים למכביר, על יהודים שהגיעו לשאת תפילה על ציונו באומן לאחר ייאוש מוחלט, ולפתע ראו הצלה בעניינם.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.