תיקון טעות במודעת זמני סגירת הציון לנשים לקראת שבת חנוכה הבעל"ט

בעקבות פניות רבות של ציבור הנשים המעוניינות להגיע בחנוכה לקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א אנו מודיעים על תיקון טעות שנפלה בתאריך הלועזי המופיע במודעה מטעם איחוד ברסלב באומן

חנוכה אצל רבינו הק'

בעקבות פניות רבות של ציבור הנשים המעוניינות להגיע בחנוכה לקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א אנו מודיעים על תיקון טעות שנפלה בתאריך הלועזי המופיע במודעה מטעם איחוד ברסלב באומן.

להלן התאריכים המעודכנים על זמני סגירת עזרת הנשים בציון רבי נחמן מברסלב באומן לרגל קיבוץ הגברים בשבת חנוכה באומן הבעל"ט:

עזרת הנשים בקברו של רבי נחמן מברסלב תיסגר לציבור הנשים מיום רביעי כ"ז כסלו תשע"ט 5/12/18 בשעה 8:00 בערב ועד יום ראשון א' טבת תשע"ט 9/12/18 בשעה 8:00 בערב.

 

תגובות

וואי זה ממש מאכזב ... אף פעם לא היה דבר כזה בחנוכה , - אנחנו מאורגנות נשים שבאות במיוחד עד יום חמישי ומאוד מאוכזבות שלא נוכל להפרד מהצדיק כמו שצריך ... אנחנו מבינות ששבת לא נוכל להשאר אבל הצדיק של כולם גם של הנשים הצדקניות שרוצות להתפלל והוזילו מהונם לא מעט ובסוף לא נוכל להנות מתפילות ... וכי איזה בקשה הייתה לנו!!

6

ממש חבל! למה לסגור כל כך מוקדם ??? יום חמישי בלילה זה יותר הגיוני. צער מיוחד לנשים.

5

מה בוער לסגור ביום רביעי!! זה חוצפה וקיצוניות שמתאימה יותר לכת 'לב טהור' של הלבראנץ, לא לברסלב. אם היו סוגרים את המתחם לנשים ביום חמישי זה גם היה על שיא טהרת הצניעות. יש קנאים שמעוניינים להפוך את ברסלב להיות כת 'לב טהור'

4

נשים יקרות, יש שנה שלמה שאפשר להגיע לציון הקדוש, בזמני התקבצות (ר"ה, חנוכה ר"ח ניסן, שבועות) סוגרים את הציון לנשים כמו שמובא בשולחן ערוך שבמקום התקבצות הרבה גברים אסור לנשים להגיע. בסך הכל אולי בהצתברות מדובר בשבועיים מכל השנה.כל עניין רבנו הקדוש היה קדושה וצניעות.

3

בזכות נשים צדקניות נגאלו אבותינו.....יבא יום ויהיה פתוח לנשים גם בראש השנה!!!!!!

2

נשמח שיהיה עניין שוב להעלות הנושא בשנית ולהאריך לפחות עד יום חמישי בצהריים. מילא שבשישי שבת סגור לנשים אבל למה מיום ד'? נשים תכננו את הנסיעה חודשים מראש! רוצים מהאור של הצדיק גם בקדושת ימי החנוכה.

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ג אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.