חדשות אומן

תחרות מלונות הפאר באומן נמצאת בשיאה ומבשרת על העתיד הצפוי לנו

אומן: תחרות המלונות בשיאה • תחרות מלונות הפאר באומן נמצאת בשיאה ומבשרת על העתיד הצפוי לנו בשנים הקרובות בעיר הגעגועים אומן • הצצה בלעדית למלון יוקרה בסגנון ‘רנסנס’ הנבנה בימים אלה סמוך לציונו של רבי נחמן מברסלב באומן

סוויטת המלון | צילום: באדיבות המצלם

תחרות המלונות באומן נמצאת בשיאה – בשנים האחרונות הולכים ונבנים באיזור פושקינה מלונות ברמה גבוהה לצד מלונות פאר. כצפוי, נראה כי העתיד הולך להיות מענין הרבה יותר ותחום המלונאות באומן נכנס לתחרות שיא כל הזמנים. לעת עתה נראה כי מחירי הלינה והאירוח במלונות היוקרתיים לא צפויים לרדת בשל התחרות, נראה כי התחרות מתמקדת דווקא בשיפור הנוחות והפאר שיקרוץ וימשוך את הלקוחות הפוטנציאלים שיהיו מוכנים לשלם עבור הנוחות המושלמת בחופשה המתוכננת.

בימים אלו הולך ונבנה מלון יוקרתי בסגנון ‘רנסנס’ סמוך לציונו של רבי נחמן מברסלב באומן. במלון החדש קיימים חדרים מפוארים עם סויטה מלכותית, מקווה מפואר, וחדר אוכל, בעל המלון אומר ל’אומן שלום’ כי “ישנם אנשים יהודים אמידים הרוצים להגיע לאומן, ומתעקשים שהאירוח יהיה בטעם ובסגנון שהם רגילים אליו, הרעיון הוא לתת אפשרות גם לאנשים אמידים לזכות להגיע לאומן,ישנם יהודים אמידים שמאוד רוצים להגיע לאומן אך המניעות שלהם זה המחסור במקום אירוח ברמה גבוהה שהם רגילים אליו במדינתם”.

להזמנות ניתן לפנות למייל – adinbog@gmail.com

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.