חדשות אומן

תופעת ביקורם של החיילים האוקראינים בציון רבינו הק’ נמשכת

תופעת ביקורם של החיילים האוקראינים בציון רבינו הק’ נמשכת: קבוצת חיילים אוקראינים תושבי העיר אומן הגיעו אמש (חמישי) לציון רבי נחמן מברסלב זיע”א בכדי לשאת תפילה לפני יציאתם לקרב המתנהל בגבול המדינה בעיר דנייצק • צפו בתמונות

חיילים אוקראינים בציון רבינו הק' | צילום: אומן שלום

ב’אומן שלום’ התפרסם בכמה הזדמנויות על התופעה המתרחבת של ביקור חיילים אוקראינים בציון רבי נחמן מברסלב באומן, בתחילה, ביקורם של החיילים העלה תהיות רבות לגבי ביקורם של החיילים הגויים במקום המקודש לעם היהודי, את התשובות קיבלנו ממפקדם של החיילים הממשיך להביא את חייליו לעיתים תכופות ונישנות – דבר שהפך לשיגרה קבועה.

כזכור, במהלך ימי חג הסוכות ביקרו קצינים בכירים עם חייליהם בציון רבי נחמן מברסלב. מפקד החיילים שאירגן את הביקור סיפר ל’אומן שלום’ מה מביא אותו ואת חייליו לבקר בציונו של רבי נחמן מברסלב, רגע לפני יציאתם לקרב המתנהל בגבול המדינה בעיר דנייצק.

המפקד שיזם את הביקור סיפר בזמנו ל’אומן שלום’ כי חייליו הם ילידי עיירת אומן וסביבותיה ולמרות זאת, את השמועה אודות גדולת קברו של רבי נחמן מברסלב המסוגל לישועות הם קיבלו דווקא בחזית הלחימה בדנייצק. המפקד סיפר עוד כי “אחד הקצינים הבכירים המשרת בגבול המדינה הינו יהודי! וכשנודע לו כי אנו באים מאומן החל לספר לנו אודות גדולתו של הצדיק רבי נחמן ועל מקום קבורתו הנמצא בעירנו שהתפרסם כמוקד הישועות אליו מגיעים המונים מכל רחבי העולם. אנחנו שנולדנו באומן לא היינו מודעים עד כה לגדולתו של הצדיק הקבור בעיר מגורנו”.

“הגענו לבקש מרבי נחמן שיעזור לנו לנצח בקרב מול אוייבינו” סיים המפקד.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.