שערוריה! עשרות חסידי ברסלב תקועים שעות בבידוק הביטחוני של אל על בקייב

שערוריה בשדה התעופה קייב: עשרות חסידי ברסלב תקועים הערב שעות ארוכות בבידוק הביטחוני של אל על בשדה התעופה קייב-בוריספול ואף חלקם אף איחרו את טיסתם לישראל • צפו בבידוק המשפיל עם מינימום כח אדם

בשדה התעופה קייב בוריספול, הלילה // צילום: באדיבות המצלם

על פי הדיווחים משדה התעופה בקייב-בוריספול, טרמינל B, נכון לשעה 23:45 בלילה (רביעי), עשרות נוסעים מעוכבים שעות בתורות ארוכים, חלקם אף איחרו את הטיסה שלהם לישראל.

הנוסעים מדווחים עוד כי מס' מצומצם של אנשי הביטחון בודקים את מזודותיהם, בגד בגד כאילו מדובר באחרון הפושעים.

המשפיע הרה"ח ר' מוטה פראנק שליט"א שהגיע גם הוא כאחד הנוסעים לבידוק בשדה התעופה, ניסה לדבר עם אנשי הביטחון ועם נציגי אל על ואויים שאם לא ימחוק את התיעוד שברשותו יעוכב לחקירה.

'אומן שלום' ביקשו את תגובת 'אל על' שהתקבלה כדלהלן: "משיחה עם אנשי אל על המצויים במקום ובהם רב החברה הרב יוחנן חיות עולה כי המקרה לא ידוע להם. אדרבה על פי עדותם המבצע כולו זרם ועבר בהצלחה רבה ולא נרשמו מקרים חריגים. בטחון הטסים עומד מעל לכל ומסור כולו בידי אנשי הביטחון המיומנים.


תגובות

פשוט שנה הבאה לא להיות הפריירים שלהם ולקנות דרך חברות אחרות אבל אנחנו עם ששוכחים מהר

5

מגיע לכם . תלמדו לא נוסעים בחברה המציקה הזאת . עדיף ליסוע בחברות אחרות . ללא הצקות וללא בידוק בטחוני משפיל. פעם לקחו לי את התיק גב .ואמרו לי שאקבל אותו בטורקיה .

4

מגיע לכם למה אתם לא לומדים מטעויות!!!!!!! שנה הבאה עוד פעם נראה אותכם נהנים ! באומן שלום ! כי בטרמינל הזה אני בעז"ה לא יהיה.

3

מה שרואים בסרטון היה רק ההתחלה של הבלאגן והתור הארוך שהיה שם אני הייתי שם ואני פשוט מזועזע מהשירות הגרוע של אל על חוץ מזה בגלל התור הארוך והמתיש אחרי צום גדליה היו הרבה מריבות בין הנוסעים ונגרם צער רב לכל הנוסעים

2

אני לא מבין איך סוכני הנסיעות חסידי ברסלב בכלל משווקים את הטיסות של אל על והחברות בת שלהם (ישראייר - ארקיע....) אחרי השירות הגרוע שהם נותנים כל שנה.

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.