שמחת התנאים לבת המשפיע הרה"ח רבי ניסן דוד קיוואק שליט"א עם נכד הדיין רבי חיד"ו ווייס שליט"א

דָּבָר נָאֶה וּמִתְקַבֵּל • המוני חסידי ברסלב ואנשי מעשה בראשות אדמורי"ם ורבנים חשובים, השתתפו בשמחת האירוסין לבתו של הרה"ח רבי ניסן דוד קיוואק שליט"א מגדולי וחשובי משפיעי ברסלב • גלרייה

המשפיע הרה"ח רבי ניסן דוד קיוואק שליט"א בריקוד עם חתנו // צילום: באדיבות המצלם

המוני חסידי ברסלב ואנשי מעשה מכל רחבי הארץ בראשות אדמורי"ם ורבנים חשובים, השתתפו בשמחת האירוסין לבתו של הרה"ח רבי ניסן דוד קיוואק שליט"א מגדולי וחשובי משפיעי ברסלב עם החתן המופלג הרב יעקב ווייס הי"ו בן הרה"ג ר' אברהם ווייס שליט"א ונכד הגאון האדיר רבי חיד"ו ווייס שליט"א דומ"ץ סאטמאר אנטווערפן בעל ויען דוד ומגדולי הפוסקים באירופה.

את המשא המרכזי השמיע זקינו של החתן, הגאון האדיר שליט"א במשך כחצי שעה בדברי פלפול ואגדה מענין קניין השידוכים, והביע השמחה לבורא עולם שזכה לבוא בקשרי שידוכין של נכדו עם בת הגרנ"ד שליט"א. כמו כן נשאו דברי ברכה הגאון רבי מתתיהו דייטש שליט"א אב"ד רמת שלמה ואב"ד תולדות יהודה הרה"ח רבי מרדכי זילבער מסטוטשין שליט"א שהזכיר מה שראה את היגיעה העצומה בתורה והאהבת תורה משנים קדמוניות מימי הנעורים בעת אשר למד בחברותא עם המחותן ידיד נפשו ורעו הקרוב הגרנ"ד שליט"א בישיבת תורה ודעת בארה"ב.

דברי תורה לכבוד השמחה נשא המחותן הרה"ח רבי ניסן דוד שליט"א בעבודת ה'תנאים' על פי דברי רביה"ק רבי נחמן מברסלב זיע"א ותלמידו מוהרנ"ת מברסלב זיע"א.

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.