שמחת החתונה לבנו של הרה"ח ר' חיים שלום קעניג המתאושש ממחלתו

אמש התקיימה שמחת החתונה לבנו של הרב חיים שלום קעניג שליט"א, עם בת הרה"ח ר' שלמה ברוך בלוי שליט"א – בשמחה השתתפו רבים שהגיעו במיוחד לשמח, לאור העובדה שאבי החתן לא השתתף בחתונה עקב מצבו הרפואי

הרב קעניג שליט''א מברך את נכדו // צילום: באדיבות המצלם

אמש התקיימה שמחת החתונה לנכדו של ראש מוסדות ברסלב הננמ"ח בעיה"ק צפת המשפיע הרה"ח רבי אלעזר מרדכי קעניג שליט"א, בנו של מנכ"ל מוסדות ברסלב הננמ"ח בצפת הרב חיים שלום קעניג שליט"א, עם בת המשפיע מאשדוד הרה"ח ר' שלמה ברוך בלוי שליט"א – בשמחה השתתפו רבים מאנ"ש שהגיעו לשמח את החתן והכלה, במיוחד לאור העובדה שאבי החתן ר' חיים שלום קעניג לא השתתף בחתונת בנו עקב מצבו הרפואי.

כזכור, הרב חיים שלום קעניג בנו של הרה"ח רבי אלעזר מרדכי קעניג שליט"א אושפז לפני כחודש בבית החולים זיו בצפת כשהוא במצב קשה, לאחר שאובחן כחולה במחלת החצבת, בבית החולים נלחמו הרופאים על חייו, חסידי ברסלב בכל העולם קיימו תפילות רבות לרפואתו. לפני כשבועיים חל שיפור במצבו הרפואי כשהוא החל נושם בכוחות עצמו.

כאמור, אמש התקיימה חתונת בנו, חיים שלום לא זכה להשתתף בחתונת בנו, אך השתתף בשמחה באמצעות שידור חי שהועבר אליו מאולם האירועים ישירות למיטתו בבית החולים – המשיכו להתפלל לרפואתו השלימה של חיים שלום בן חיה.

 

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ג שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.