חדשות ברסלב

"שמות הצדיקים" לרבי נחמן מברסלב, הספר שמסוגל לשנות את הטבע

"שמות הצדיקים" הספר שמסוגל לשנות את הטבע • "על ידי הזכרת שמות הצדיקים יכולים להביא לשינוי במעשה בראשית, כלומר לשנות הטבע…" (ספר המדות, חלק ב).

עטיפת הספר | צילום: יח"צ

לרגל הוצאת המהדורה החמישית של הספר "שמות הצדיקים" בעל הסגולות אשר מסוגל לשנות הטבע, פנינו להרב אברהם אייזנבך לשמוע מה היחודיות בספר זה, ר' אברהם אומר לנו שהוא כבר זכה להדפיס יותר מ – 10,000 ספרים במהדורות שונות, ונתקבלו בברכה ובאהבה רבה, "סיפרו לנו יהודים רבים שאינם נמנים בין חסידי ברסלב, אשר אומרים הם את שמות הצדיקים וזוכים לראות בו ישועות נפלאות".

היחודיות במהדורה זו, שהוא יצא לאור בפורמט כיס ומחולק לימי החודש וימי השבוע.
בנוסף, הוספנו שמות של גדולי אנ"ש מהדורות האחרונים, ביניהם ר' לוי יצחק בנדר, ר' שמואל הורביץ, ר' גדליה קעניג ועוד מחשובי אנ"ש, לאמרם מדי יום ביומו כמו שר' נתן כותב: "יכלו המון יריעות  לבאר כמה מעלות טובות בלי שעור נצמחים מזה", ע"כ בכל מהדורה בשנים קודמות הוסיפו את גדולי אותו הדור מתלמידי רבינו הוספנו גם כאן את גדולי אנ"ש. 

עצם הזכרת שמות הצדיקים בכוחה להשפיע על האדם לטובה. כמו שאמר רבינו: "על ידי הזכרת שמות הצדיקים יכולים להביא לשינוי במעשה בראשית, כלומר לשנות הטבע…" (ספר המדות, ערך צדיק, חלק ב). כידוע, בעקבות דבריו אלו, חיבר רבי נתן – תלמידו המפורסם של רבי נחמן מברסלב זיע"א, ספר מיוחד לשמות צדיקים, המכיל שמות צדיקים מאז בריאת העולם ועד לדורו של רבי נתן. הוא מספרי ברסלב הראשונים שנדפסו (נדפס לראשונה במאהלוב תקע"א, בסוף "ספר המדות", ומאז נדפס שוב במהדורות רבות כשבכל פעם "מעדכנים" אותו ומוסיפים לו שמות צדיקים נוספים).

ניתן להשיג בחנויות הספרים המובחרות של ברסלב, או בטלפון: 057-3195200

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב כסלו ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.