חדשות אומן

שוטרים סמויים פשטו היום על כיכר פושקינה במטרה לעצור חסידי ברסלב

שוטרים סמויים פשטו היום על כיכר פושקינה במטרה לעצור חסידי ברסלב השוהים באומן מעל ל – 3 חודשים המותרים על פי החוק באוקראינה, 3 חסידי ברסלב נעצרו אחד מהם שוחרר לביתו

שוטרים בפושקינה | צילום: אילוסטרציה

היום (ראשון) פרצה מהומה ובהלה בקרב חסידי ברסלב המתגוררים באומן לאחר ששוטרים סמויים פשטו על כיכר פושקינה, במטרה לעצור חסידי ברסלב השוהים באומן מעבר ל3- חודשים המותרים על פי החוק באוקראינה. האירוע החל בשעות הצהריים כאשר התקבל הדיווח על כך ששוטרים עצרו כמה מחסידי ברסלב השוהים באומן, ככל הנראה הרבה מעבר לזמן המותר עפ”י החוק. תושבי ברסלב המתגוררים באומן הסתגרו בבתים מחשש שיתפסו ע”י אותם שוטרים סמויים שהתחפשו לנהגי מוניות והחלו מבקשים לבדוק את דרכונם של כל הבאים לאיזור.

לאחר שעזבו השוטרים את המקום, החלו להגיע דיווחים לסיבת ביקורם, אחד התושבים אומר כי: “בליל שבת קודש פר’ משפטים, הסתובב בכיכר פושקינה בחור יהודי בגילופין, בזמן הזה עברה במקום ניידת משטרה, ולבחור היה נדמה כי ההניידת מנסה לדרוס אותו, הוא פתח את דלת הנהג, משך את השוטר מהניידת והתחיל להכות אותו עד זוב דם, משהגיעו כוחות משטרה למקום, הם עצרו את הבחור. לאור כך הבוקר החליט מפקד המשטרה המחוזית מר סרגיי פריצופסקי, להשליט סדר במקום ולכן שלח שוטרים שהתחפשו לנהגי מוניות וכל מי שנתפס ששוהה באוקראינה יותר מ – 3 חודשים נעצר”.

השוטרים עצרו 3 בחורים לחקירה, אחד מהם שוחרר לביתו והאחרים ככל הנראה יענשו ויוחזרו לישראל. עפ”י החוק האוקראיני במקרים של שוהים בלתי חוקיים מחתימים את דרכונם של העוברים על החוק ומכניסים אותם לרשימה השחורה האוסרת עליהם להגיע לאוקראינה למשך 3-5 שנים.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.