חדשות אומן

שגריר ישראל מר אליאב בלוצרקובסקי הגיע לאומן ונועד עם ראש העיר,

שגריר ישראל בקייב מר אליאב בלוצרקובסקי הגיע אמש (שני) לאומן ונועד עם ראש העיר, בפגישה דנו השניים בהכנות לקראת הגעת הרבבות לציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב באומן שבאוקראינה לימי ראש השנה הבעל”ט.

שגריר ישראל וראש העיר אומן | צילום: Bецiрна Умаиъ

שגריר ישראל בקייב מר אליאב בלוצרקובסקי הגיע אמש (שני) לאומן ונועד עם ראש העיר, בפגישה דנו השניים בהכנות לקראת הגעת הרבבות לציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב באומן שבאוקראינה לימי ראש השנה תשע”ו.

מר אליאב בלוצרקובסקי אומר כי אומן ממלא תפקיד חשוב עבור העם היהודי וישראל. כל שנה עשרות אלפים באים לכאן בכדי לחגוג את ראש השנה, אנחנו מרגישים תמיכה חזקה מהרשויות המקומיות. אני שוב אגיע בקרוב לאומן ואני מקווה לקיים פגישה נוספת בעניין. אנחנו נעשה הכל כדי שחסידי ברסלב יחגגו את ראש השנה, בשקט, בביטחון, וברוגע.

שגריר ישראל נפגש גם עם מתנדבי צוות “עד הנצחון” המסייעים לחיילים אוקראינים, ודנו באפשרות של שיתוף פעולה וסיוע לחיילים, לטענת צוות המתנדבים, החיילים האוקראינים זקוקים לעזרה, קשה להם להסתגל לסביבה שקטה לאחר חזרתם משדה הקרב. יש מחסור חמור בפסיכולוגים צבאיים מקצועיים, שגריר ישראל הבטיח לעזור ולדאוג לכך שהמתנדבים הפסיכולוגיים יעברו הכשרה על ידי פסיכולוגים צבאיים ישראליים המובילים בתחום.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.