חדשות אומן

שגריר יפן באוקראינה ביקר היום (שישי) עם משלחתו בציון רבי נחמן מברסלב זיע”א

שגריר יפן בציון רבינו הק’ • מה עשתה משלחת שגרירות יפן בציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב באומן בעיצומו של חול המועד? בצל המתיחות באיזור הגבול עם צפון קוריאה – שגריר יפן באוקראינה ביקר היום (שישי) עם משלחתו בציון רבי נחמן מברסלב זיע”א • צפו בתיעוד

השגריר בציון הק' | צילום: ברסלב live

מה עשו משלחת שגרירות יפן בציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב באומן בעיצומו של חול המועד?

אל ציונו של רבי נחמן מברסלב באומן נוהרים יהודים מכל העולם בכדי לשאת תפילה ולבקש ישועות במקום הקדוש המפורסם כמקום מסוגל לישועות אצל עם ישראל, גם בקרב הגויים המקומיים התפרסם קברו של רבי נחמן כמקום הפועל ישועות, לאחרונה אף התרגלנו מהמחזה המענין של חיילים אוקראינים הבאים לשאת תפילה לקראת יציאתם לקרב בגבול המדינה בחצי האי קרים.

אך הפעם ההתרגשות בקרב המתפללים בציון הק’ גברה ביתר שאת בעת נראו משלחת שגרירות יפן בקייב מבקרים ואומרים את התיקון הכללי בציון הקדוש – על פי הדיווחים מאומן, רכבי המשלחת עצרו בכיכר פושקינה, העוברים והשבים שניסו להבין במי מדובר ניגשו למבקרים האסייתים שביקשו לדעת היכן נמצא קברו של רבי נחמן.

לאחר הדרכה קצרה מהיהודים במקום, נכנסו השגריר וחברי המשלחת לציון רבי נחמן מברסלב והחלו לומר את התיקון הכללי לא לפני שהם נותנים פרוטה לצדקה כמקובל. סיפורה של המשלחת המכובדת התברר לאחר מכן, נציגי השגרירות היפנית בקייב – אוקראינה הגיעו להתפלל ולבקש הצלחה בציון רבי נחמן מברסלב עבור מדינתם לאור המתיחות השוררת בימים אלו באיזור המזרח הרחוק בגבול עם צפון קוריאה.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.