ר’ מאיר דוד פרקש שר גיימיר לערנען ליקוטי מוהר”ן

הניגון של משיח • ר’ מאיר דוד פרקש שר גיימיר לערנען ליקוטי מוהר”ן • בעל המנגן ר’ דוד פרקש שחשף את הניגון ללחן המשותף למוהרא”ש שיק זצ”ל ור’ שלמה קרליבך למילים “ממלא כל עלמין” בסינגל חדש גיימיר לערנען ליקוטי מוהר”ן •”והנה מקובל אצלינו אשר משיח צדקנו קודם שיתחיל ללמוד לקוטי מוהר”ן במעמד אלפים ורוב רבבות אנשים יתחיל לשיר ניגון וכולם ישירו עמו בשמחה עצומה”

עטיפת הסינגל | צילום: באדיבות המצלם

בעל המנגן ר’ דוד פרקש שחשף את הניגון ללחן המשותף למוהרא”ש שיק זצ”ל ור’ שלמה קרליבך למילים “ממלא כל עלמין” משחרר סינגל חדש גיימיר לערנען ליקוטי מוהר”ן.

מילות השיר הולחנו מתוך הספר ‘אשר בנחל’ למוהרא”ש שיק זצ”ל שדיבר על מעלת לימוד הספר הק’ ‘ליקוטי מוהר”ן’ וכתב בזה הלשון: “והנה מקובל אצלינו אשר משיח צדקנו קודם שיתחיל ללמוד לקוטי מוהר”ן במעמד אלפים ורוב רבבות אנשים, יתחיל לשיר ניגון וכולם ישירו עמו בשמחה עצומה, ומרוב תענוג ערבות נועם הניגון ישכח כל אחד מצרותיו!”

משיח צדקנו, תקוות כל הדורות מגיע לגאול את העולם, אבל הדבר הכי חשוב הוא שהוא ילמוד עם כלל ישראל בספרא קדישא “ליקוטי מוהר”ן” הספר הקדוש שהחדיר אמונה בלב ישראל וחיזק את הנשברים בדורות האחרונים. אבל לפני שהוא יגש אל הליקוטי מוהר”ן הוא ינגן עם כלל ישראל ניגון נפלא שישכיח את כל הצרות! ומהו הניגון אותו יבחר המשיח לפתוח את הלב לפני לימוד הספר הקדוש? את זה מגלה לנו רבינו בספרו ליקוטי מוהר”ן, תורה ס”ד כותב רבינו שכל חכמה בעולם יש לו את הניגון שלה. והניגון הזה מעניק כח להחכמה ההוא.

מי יתן ונזכה כולנו להשתתף במעמד הוד עם משיח צדקנו, ומלאה הארץ דעה את ה’.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.