ר' יואלי קליין הוציא לאור שיר לרגל שמחת בר המצוה לבנו בכורו

'אליך זעקו' • סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין • מילות השיר והלחן לקוחות מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב בדור הקודם,• האזנה עריבה!

עטיפת הסינגל

יוצר הלהיט 'ואפילו בהסתרה' בעל המנגן ר' יואלי קליין בשיר חדש הרואה אור לרגל שמחת בר המצווה לבנו בכורו שהתקיימה אמש, החתן בחר להקדיש את השיר לרגל נס ההצלה ושיחרורו של ר' שלום רובשקין – "אליך זעקו" הוא שם השיר – מילות השיר והלחן בסינגל נלקחו מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב בדור הקודם, אותם הם היו שרים בדביקות וכיסופים לה' בעת יציאתם בחצות הלילה להתבודד ביערות.

השיר בוצע בעבר על ידי הרב ישראל דגן, ובברסלב יש הטוענים שהשיר משויך לרבי נתן מברסלב זצוק"ל. עם צאת השיר לאויר העולם הגיעה הבשורה המרנינה מארה"ב, חתן בר המצוה לא היסס והחליט 'לתרום' את השיר הפרטי שחובר עבורו ולהקדישו לר' שלום מרדכי רובשקין. לאבי הבן חברו הפעם ר' אהרל'ה סאמעט ובעל המנגן ר' מענדי וויס. ואם חשבתם ששמו ייעדר מההפקה אתם יכולים להרגע – את הפתיח לשיר כתב המוזיקאי ר' שייע גרוס.

"עם ישראל עובר יום יום ניסיונות אבל בחסדי ה' אנחנו זוכים לחסדים כלליים ופרטיים. השיר החדש מבטא את הניסים שהקב"ה מרעיף עלינו בכל רגע ורגע. השיר החדש הוא סוג של הודאה שלי – על כל הטוב אשר גמלני וגם של ידידי ברוך הכישרונות שייע גרוס שזכה השבוע לראות ישועות וחסדים" מספר ר' יואלי.

האזנה עריבה!

 

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ו' טבת ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.