רכב פטרול של 'בטחון אומן' מצטרף לכוחות ההצלה והשמירה של אומן

לאחר פעילות מבורכת של כוחות ההצלה באומן, חברת "בטחון אומן" הודיעה כי בשעה טובה רכב פטרול מטעמה יצטרף לכוחות ההצלה והשמירה באומן, הרכב שנתרם על ידי תושבי הקהילה ייחל את פעילותו בימים הקרובים ויהיה מאוייש באנשי בטחון יהודים

הרכב באומן בשלב המיתוג // צילום: באדיבות המצלם

רכב פטרול של 'בטחון אומן' מצטרף לכוחות ההצלה והשמירה באומן

לאחר פעילות מבורכת של כוחות ההצלה באומן, חברת "בטחון אומן" הודיעה כי בשעה טובה ומוצלחת נתרם רכב פטרול שיצטרף לכוחות ההצלה והשמירה באומן, הרכב שנתרם על ידי תושבי הקהילה ייחל את פעילותו בימים הקרובים ויהיה מאוייש באנשי בטחון יהודים שיפטרלו בשעות הלילה ברחובות הסמוכים לציון רבי נחמן מברסלב זיע"א, על מנת לתת מענה וביטחון לתיירים המבקרים באומן ולתושבי הקהילה היהודית המתגוררים בה. מנכ"ל הארגון שלומי אלישע אומר כי בשל המקרים הרבים באומן של גניבות ופריצות לדירות יהודים, ובשל ריבוי השיכורים המקומיים המשוטטים ברחובות הסמוכים לציון רבי נחמן מברסלב ומסכנים את המבקרים באומן, הוחלט לחדש את פעילות הארגון לטובת כלל המבקרים באומן. על פי התכנון תושבי קהילת אומן יקיימו משמרות לילה בכדי לפטרל בארגון.

ל'אומן שלום' נודע כי הרכב שהוקצה לפעילות הארגון, יצטרף לכוחות הצלת החיים באומן שיקבלו אישור מיוחד מהרשויות המקומיות לפעילות מסודרת, רב קהילת אומן הרב יעקב ג'אן שליט"א קרא לתושבי הקהילה, לתמוך בארגון שנועד לפעול לטובת כלל הציבור באומן.

בכל מקרה חריג ניתן לפנות לפנות למספר ארגון "בטחון אומן" 380834149975+

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ג אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.